Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>U=Л420.43$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Шевченко А. В. 
Технология формирования градиентных оксидных композитов / А. В. Шевченко // Порошковая металлургия. - 1999. - № 3-4. - С. 24-32. - Библиогр.: 19 назв. - рус.

Функціональні градієнтні матеріали одержано методом шлікерного лиття водяних суспензій різних матеріалів. Виготовлено градієнтні матеріали з кількістю шарів від 6 до 20 мм і товщиною окремих шарів від 0,1 до 0,3 мм. Визначено вимоги до вихідних порошків і водяних суспензій (pH, вміст твердої фази, стійкість до седиментації).


Індекс рубрикатора НБУВ: Л420.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ивженко В. В. 
Исследование влияния параметров инжекционного литья на физико-механические свойства керамики на основе нитрида алюминия / В. В. Ивженко, И. П. Фесенко, Н. В. Новиков, Т. А. Прихна, В. А. Попов, Г. Ф. Сарнавская // Сверхтвердые материалы. - 2008. - № 4. - С. 53-60. - Библиогр.: 9 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л420.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14159 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Дорошенко А. Г. 
Влияние дисперсантов на устойчивость высококонцентрированных водных суспензий нанокристаллических порошков YVB3DAlVB5DOVB12D / А. Г. Дорошенко, Т. Г. Дейнека, С. В. Пархоменко // Зб. наук. пр. ВАТ "УкрНДІВогнетривів ім. А. С. Бережного". - 2010. - Вип. 110. - С. 326-332. - Библиогр.: 8 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л420.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61063 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Сальник В. Г. 
Фізико-хімічні фактори структуроутворення та інтенсифікації лиття керамічних виробів / В. Г. Сальник, В. А. Свідерський, Л. П. Черняк // Зб. наук. пр. ВАТ "УкрНДІВогнетривів ім. А. С. Бережного". - 2010. - Вип. 110. - С. 35-45. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено аналіз основних факторів, що визначають коагуляційне та кристалізаційне структуроутворення і технологічні властивості глинистих систем під час формування кераміки за допомогою методу лиття.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л420.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Цисар Т. О. 
Комп'ютерне моделювання інжекційного лиття керамічних виробів різного функціонального призначення / Т. О. Цисар, О. О. Лєщук // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Машинобудування. - 2012. - Вип. 66. - С. 151-157. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведено комп'ютерне моделювання процесу інжекційного лиття керамічних виробів. Одержано розподіли тиску в порожнині прес-форми та часу її заповнення термопластичною масою у процесі інжектування. Визначено оптимальне місцерозташування інжекційного отвору, у разі якого спостерігається мінімальна довжина ліній спаю у виробі в кінці процесу. Встановлено залежності часу заповнення прес-форми та довжини ліній спаю за різної в'язкості матеріалу від розмірного параметра виробу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л420.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/маш. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Псярнецька Т. О. 
Розробка технології інжекційного лиття керамічних виробів з використанням комп'ютерного моделювання / Т. О. Псярнецька, О. Г. Кіркова, О. О. Лєщук, М. Б. Штерн, В. В. Івженко // Порошкова металургія. - 2021. - № 3/4. - С. 28-45. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проведено аналіз зарубіжних матеріалознавчих наукових проектів. Розглянуто деякі технологічні методи формування керамічних виробів. Представлено схему установки для інжекційного лиття виробів з термопластичних мас на основі керамічних та металокерамічних порошків, яку було розроблено в Інституті надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля НАН України. Проведено комп'ютерне моделювання процесу теплопереносу за інжекційного лиття сопла, кулі з вісьовим циліндричним отвором, кільця та суцільної кулі, що формуються з керамічних матеріалів на основі порошків нітриду алюмінію, карбідів вольфраму та кремнію. Виявлено небезпечні зони локальної концентрації ізотерм у прес-формах. Встановлено залежності часу остигання термопластичної маси в прес-формах до температури затвердіння зв'язуючого від типу матеріалу, що інжектується. Розраховано програму зміни температури печі, що забезпечує рівномірний нагрів литого виробу на стадії відгонки зв'язуючого. Представлено приклад розрахованих програм зміни температури в часі за відгонки зв'язуючого з виробу у формі кулі різного розміру. Проведено комп'ютерне моделювання процесу заповнення прес-форми термопластичною масою за інжекційного лиття керамічних виробів у формі кулі з циліндричним отвором, кільця, суцільної кулі, сопла та воронки на основі порошків нітриду алюмінію, карбідів вольфраму та кремнію. Одержано розподіли тиску у порожнинах прес-форм та часу їх заповнення термопластичною масою. Визначено оптимальне місцерозташування інжекційного отвору в прес-формах, за якого спостерігається мінімальна довжина ліній спаю у виробах наприкінці інжектування. Встановлено залежності часу заповнення прес-форм та довжини ліній спаю за різної в'язкості матеріалу від розмірного параметра виробу. Розглянуто експериментальну частину технології інжекційного формування сопла на основі порошку нітриду алюмінію для аргонно-дугового зварювання. Побудовано графіки зміни мінімальної температури інжектування, за якої відбувається бездефектне формування заготовок сопел, у разі зміни концентрації зв'язуючого і в'язкості маси. Одержані розрахункові дані визначають весь комплекс технологічних особливостей процесу інжекційного лиття та використовуються для виготовлення керамічних виробів різної форми.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л420.43-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського