Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Л285$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Орлик В. М. 
Процес термічної деструкції органічних домішок у технічних солях: Дослідж. / В. М. Орлик // Хім. пром-сть України. - 2003. - № 2. - С. 25-28. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Запропоновано технологію з використанням псевдозрідженого шару для очищення сировини від органічних домішок. Розроблено програмне забезпечення для оперативного визначення кількості матеріалу, що виноситься із псевдозрідженого шару, динаміки зміни маси шару оброблюваного матеріалу та його фракційного складу. Створено математичну модель і програмне забезпечення для детального аналізу процесу каталітичного знешкодження токсичних домішок у газових викидах і розрахунків вихідних даних для проектування відповідних очисних установок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л285

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кіктєв М. О. 
Автоматизована система керування технологічним процесом одержання вуглекислих солей : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / М. О. Кіктєв; Нац. ун-т харч. технологій. - К., 2011. - 21 c. - укp.

Вперше запропоновано модель взаємозв'язку швидкості процесу з кислотністю, температурою та щільністю струму процесу, що заснована на універсальному електрохімічному способі, який відрізняється від відомих тим, що розчинення анода в солях натрію відбувається в гальванічних ваннах з роздільним анодним і катодним простором. На підставі експериментальних досліджень визначено динамічні характеристики системи керування та граничні значення відхилень параметрів, у межах варіювання яких забезпечується одержання карбонатів заданого виду. З метою підтримки оптимальної за виходом продукту щільності струму в заданих межах відхилень динамічних і статичних характеристик, вперше розроблено модель, яка дозволяє спрогнозувати значення площі аноду, концентрації та рівня електроліту з урахуванням інерційності об'єкта керування. Вперше запропоновано багатоконтурну систему керування процесом електро-хімічного розчинення, яка відрізняється від існуючих тим, що для регулювання кислотності та рівня електроліту використовується єдина модель, яка відновлює його якісний та кількісний склад шляхом формування керуючих впливів на приготування відповідної маси складових (двовуглекислого та вуглекислого натрію).


Індекс рубрикатора НБУВ: Л285-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384997 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ерайзер Л. М. 
Графічне відображення процесів підготовлення руди до галургійного перероблення / Л. М. Ерайзер, Л. В. Іванченко // Пр. Одес. політехн. ун-ту. - 2013. - Вип. 3. - С. 196-198. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л285

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69121 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського