Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Л111.620.37$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Петрик М. Р. 
Математичне моделювання процесів барофільтрації та відтиску дисперсних середовищ у гвинтово-конічних фільтрувальних апаратах / М. Р. Петрик // Крайові задачі для диференц. рівнянь. - 2000. - Вип. 4. - С. 152-160. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Методом інтегральних перетворень побудовано розв'язок задачі, яка описує процес барофільтрації та відтиску дисперсних середовищ у гвинтово-конічних фільтрувальних апаратах, у випадку апроксимації внутрішньої гвинтово-конічної поверхні кусково-однорідною циліндричною.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.620.37-51с11

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж69636 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Черніков О. В. 
Геометричне та комп'ютерне моделювання динаміки процесів зміни об'єктів під впливом заданих чинників (на прикладі фільтрування) : автореф. дис... д-ра техн. наук / О. В. Черніков; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2008. - 37 c. - укp.

Створено методологію геометричного моделювання перебігу фізичних процесів. Розв'язано задачу прогнозування та керування цими процесами. Як практичну реалізацію проведених досліджень запропоновано оптимізацію технологічного процесу фільтрування суспензій на камерних фільтр-пресах (ФП) з вертикальним розташуванням фільтрувальних плит і впровадження розроблених методик у процес проектування й експлуатації фільтрувального обладнання у промисловості, комунальному господарстві. На підставі даних, одержаних завдяки здійсненим експериментам стосовно фільтрування суспензій, їх аналізу виявлено, що саме геометричні характеристики шару утворюваного осаду, зміна форми та площі поверхні фільтрування (її зменшення) є причиною розбіжностей у теорії та практиці розрахунку ФП. Запропоновано поняття про сім'ї квазіеквідистантних нормально-зсунених кривих і поверхонь першого та другого виду, що дозволило враховувати вплив різних чинників, під дією яких відбувається досліджений процес. Розглянуто конформні перетворення, що дозволяють будувати відображення картин фізичних полів між заданими областями. Застосування цього апарата дозволило привести у відповідність час утворення шару осаду заданої товщини у замкненій камері вертикальних фільтрувальних плит за класичною теорією утворення осаду на горизонтальній площині та виконати розрахунки продуктивності та пропонувати оптимальні режими роботи камерних ФП з вертикальним розташуванням фільтрувальних плит. На базі параметрів, одержаних у результаті експериментального фільтрування, запропоновано систему автоматизованого проектування для

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.620.37-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356217 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Пупков В. С. 
Гідроімпульсна інтенсифікація протитечійної регенерації сітчастих фільтрів : Автореф. дис... канд. техн. наук / В. С. Пупков; Сум. держ. ун-т. - Суми, 2005. - 20 c. - укp.

Проаналізовано інтенсифікацію протитечійної регенерації на основі імпульсів підвищеного тиску, що виникають у результаті гідравлічного удару. Доведено, що максимальна величина сил тертя, які утримують частинку в клітинці сітки, зумовлена переходом кінетичної енергії частинок у пружні контактні деформації під час засмічення. Визначено, що сила, з якою імпульс підвищеного тиску впливає на частинку забруднювача залежить від амплітудного значення тиску та величини відношення часу наростання імпульсу до часу, за який збурювання в рідині розповсюдиться на відстань, рівну розміру частинки. Розроблено пристрій гідроімпульсної інтенсифікації протитечійної регенерації, заснований на явищі гідравлічного удару. Експериментально досліджено ефективність застосування гідроімпульсної інтенсифікації протитечійної регенерації, заснованої на використанні гідравлічного удару.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К447.3-04 + Л111.620.37-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА342498 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського