Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К335.32$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Шевчук И. А. 
Экстракция соединений цветных и редких металлов из карбонатных, серсусодержащих и галогенидных растворов / И. А. Шевчук, Т. Н. Симонова; Донец. гос. ун-т. - Донецк, 1999. - 214 c. - (Аналит. химия). - Библиогр.: 108 назв. - рус.

Розглянуто екстракційні методи вилучення сполук кольорових та рідкісних металів із карбонатних, сірковмісних і галогенідних розчинів. Розроблено нові вибіркові системи для розподілу та концентрування сполук металів. Запропоновано нові методики визначення золота, срібла, рідкісноземельних елементів, вісмуту, цинку, важких металів у водах тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: К335.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА592666 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Власенко Н. Є. 
Біполярний електрод в процесах електровідновлення металів : Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / Н. Є. Власенко; НАН України. Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. - К., 2001. - 16 c. - укp.

Досліджено кінетику процесу електроосадження та електроекстракції іонів металів у разі використання біполярного електрода, на якому швидкість масопереносу значно вища завдяки істотному внеску міграційної складової. Отримано результати, за якими градієнт потенціалу біполярного електрода перевищує монополярний. Максимальні величини граничних струмів досягаються на біполярному електроді, що рухається. Швидкість процесу в даному випадку зростає у 3 - 4 рази для міді та цинку у порівнянні з умовами монополярного електрода. Розподіл потенціалу на біполярному електроді більш рівномірний. Поєднання рівномірності розподілу потенціалу з високими граничними струмами та отримання компактних металічних осадків - характерні ознаки дослідженого методу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К335.32-1 + К663.054-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313080 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського