Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=К222.34$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Алимов В. И. 
Влияние деформационно-термической обработки на структуру и свойства чугуна для деталей дробеметов / В. И. Алимов, Н. Т. Егоров, А. П. Штыхно // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2001. - № 2. - С. 56-59. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Изучено влияние степени деформации до 60 %, режима нагрева и деформации на структуру и свойства высокохромистого чугуна для лопаток дробеметов; установлено поведение остаточного аустенита в связи с параметрами горячего деформирования и возможность вторичного твердения при высоких температурах отпуска.


Ключ. слова: чугун, деформация, термообработка, структура и свойства
Індекс рубрикатора НБУВ: К222.343.407 + К722.553.01

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гончаров В. М. 
Зносостійкі чавуни для робочих органів будівельних машин / В. М. Гончаров // Підвищ. ефективності технології та техніки для викон. вантаж.-розвантажув., буд. і колійн. робіт на залізн. трансп. / Харк. держ. акад. залізн. трансп. - 1999. - Вип. 36. - С. 137-140. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто хімічний склад, механічні властивості зносостійких чавунів марки "Ніхард" та особливості механізму руйнування цих чавунів в умовах абразивного зношування. Наведено режими термічної обробки чавуну "Ніхард-2" для поліпшення його механічних властивостей у момент ударного навантаження та рекомендації щодо застосування в робочих органах будівельних машин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н6-5-035 + К222.34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж67348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Иванова Л. Х. 
Влияние редкоземельных металлов на параметры кристаллизации чугуна для прокатных валков / Л. Х. Иванова, В. Е. Хрычиков // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2007. - № 3. - С. 39-43. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Установлено влияние на структуру валковых чугунов отдельных компонентов редкоземельных металлов (РЗМ) и комплексных модификаторов (КМ) на их основе. Указанные индивидуальные особенности РЗМ необходимо учитывать при выборе составов КМ. Установлены критические концентрации отдельных компонентов РЗМ и КМ на их основе при различных скоростях охлаждения, приводящие к наибольшим изменениям параметров кристаллизации и структурным изменениям.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.343.408

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Неижко И. Г. 
Первые коленчатые валы из бейнитного чугуна с шаровидным графитом / И. Г. Неижко, Л. Г. Прохоренко // Процессы литья. - 2007. - № 5. - С. 47-50. - Библиогр.: 1 назв. - рус.

Приведены результаты разработки и применения коленчатых валов из бейнитного чугуна для дизельных моторов. Технологией изотермической закалки предусмотрено неполную аустенитизацию. Получены требуемые эксплуатационные характеристики коленчатых валов при твердости чугуна не выше 269 НВ и хорошей механической обрабатываемости.


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.142.2 + К222.343.400.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14475 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Леоненко А. Н. 
Исследование параметра пластичности поверхностного слоя деталей из специального легированного чугуна / А. Н. Леоненко, Б. В. Савченков // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. сил. - 2007. - Вип. 1. - С. 90-93. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

Рассмотрен вопрос возможности и целесообразности использования для деталей из специального легированного чугуна "Метода экспериментальной оценки пластичности поверхностных слоев деталей машин", который ранее применялся только для деталей из сталей и цветных сплавов.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.340.623

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Олійник І. М. 
Розробка економнолегованих зносостійких чавунів з метастабільним аустенітом і способів управління їх властивостями : Автореф. дис... канд. техн. наук / І. М. Олійник; Приазов. держ. техн. ун-т. - Маріуполь, 2006. - 18 c. - укp.

Сформульовано та реалізовано новий підхід щодо проектування та виробництва нових зносостійких чавунів на підставі принципу цілеспрямованого використання деформаційних метастабільних станів аустеніту та деформаційних фазових перетворень у процесі експлуатації, що дозволяє виключати легування дорогими легуючими компонентами (Ni, Mo, W) та за допомогою економічних складів сплавів досягати підвищеного рівня механічних та експлуатаційних властивостей. Вперше показано, що параметрами нетрадиційних термічних обробок (ступінчастого гартування, багатократного відпуску) можна ефективно управляти ступенем метастабільності аустеніту та кінетикою деформаційних фазових перетворень для підвищення комплексу механічних та експлуатаційних властивостей. Встановлено, що домінуючим фактором у формуванні зносостійкості чавунів метастабільним аустенітом є кінетика деформаційних фазових перетворень і об'єм твердих фаз у поверхневому шарі у процесі зношування. Показано, що за допомогою вмісту недорогих і доступних легуючих елементів і режимів термічної обробки можна у широких межах управляти фазовим складом, кінетикою деформаційних фазових перетворень і властивостями чавунів, а за оптимальних параметрів досягати підвищеного їх рівня. Встановлено аналітичні залежності між інтенсивністю мартенситоутворення в процесі випробувань та інтенсивністю ударно-абразивного зношування, зносостійкістю чавунів та кількістю твердих фаз, що утворилися у поверхневому шарі. Встановлено вплив збільшення утворення мартенситу деформації у поверхневому шарі під впливом абразивних частинок у процесі зношування на підвищення зносостійкості чавунів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.343.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344912 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Жижкіна Н. О. 
Технологія виробництва, якість і властивості відцентроволитих валків з високохромистим чавуном у робочому шарі : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.16.04 / Н. О. Жижкіна; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2002. - 18 c. - укp.

З використанням результатів досліджень на Лутугинському державному науково-виробничому валковому комбінаті розроблено промислову технологію виробництва валків масою 8 - 16 т, що базується на теоретичних розрахунках теплопереносу та тверднення виливків, вивченні впливу технологічних параметрів лиття та термооброблення на якість сформованого робочого шару, серцевини та шийок валків. Розроблено методику та запропоновано програму розрахунку для числового моделювання виливка двошарових валків відцентровим методом (процесу заповнення форми рідким металом) на машині з вертикальною віссю обертання. Запропоновано основні технологічні параметри лиття та термообробки двошарових прокатних валків з робочим шаром з високохромистого чавуну. Визначено, що найважливішими чинниками, що впливають на якість і рівень властивостей, є хімічний склад, товщина теплоізоляційного покриття форми, температура заливання металів робочого шару та серцевини, а також тип ливникової системи. З метою підвищення якості металу робочого шару, здрібнювання первинної структури рекомендовано модифікування ванадієм до 0,45 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.343.403 + К616.341.001 + К722.521.204.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321205 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Ульшин В. І. 
Вплив високих швидкостей охолодження на структуроутворення і механічні властивості інструментальних матеріалів / В. І. Ульшин, К. О. Гогаєв, С. В. Ульшин // Порошковая металлургия. - 2009. - № 9/10. - С. 72-80. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено структуроутворення та механічні властивості інструментальних сталей Х12 і Р2АМ5Ф2НЮ, а також зносостійкого чавуну типу ЗЧХ25, одержаних струменевим формуванням у разі газового розпилення рідкого металу. Встановлено, що за високої швидкості твердіння заготовок у процесі струменевого формування змінюється не лише тип структури, а й клас матеріалу. Завдяки цьому значно покращуються його здатність до деформування, плинність і механічні властивості. Заготовки зі зносостійкого чавуну ЗЧХ25, одержані струменевим формуванням, піддаються деформуванню гарячою ковкою, штамповкою та прокаткою зі ступенем деформації до 30 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.234.360.43 + К222.343.404.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Хрычиков В. Е. 
Исследование влияния регулируемого охлаждения на микроструктуру сортопрокатного валка из отбеленного чугуна / В. Е. Хрычиков, А. П. Белый, Л. Х. Иванова, И. А. Осипенко // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2016. - № 5. - С. 35-39. - Библиогр.: 6 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.343.4 + К722.521.204.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського