Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З352.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Коваленко Г. В. 
Слоевое сжигание брикетированного бурого угля и его смесей с древесиной / Г. В. Коваленко, О. Е. Хлебников, А. А. Халатов // Пром. теплотехника. - 2005. - 27, № 6. - С. 56-59. - Библиогр.: 6 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л762.222 + З352.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14162 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Гапонич Л. С. 
Термоконтактний піроліз кам'яного та бурого вугілля в киплячому шарі : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.14.06 / Л. С. Гапонич; НАН України. Ін-т газу. - К., 2000. - 20 c. - укp.

Досліджено основні закономірності газовиділення у процесі термоконтактного піролізу (ТКП) кам'яного та бурого вугілля у киплячому шарі (КШ) за умов, характерних для технологій їх термічної переробки. Модернізовано дві лабораторні та одну дослідно-промислову установки. Розроблено методики експериментального дослідження процесу газовиділення під час ТКП дискретних навісок вугілля у КШ та киплячому шарі під тиском (КШТ), а також проведено цикл експериментальних досліджень. Визначено основні закономірності газовиділення у процесі ТКП кам'яного та бурого вугілля у КШ. Наведено рекомендації для упровадження ТКП у процесі двоступеневої термічної переробки кам'яного та бурого вугілля під час спалювання у циркулюючому КШ за умов атмосферного тиску, а також внутрішньоциклового спалювання або газифікації вугілля у КШТ та циркулюючому киплячому шарі під тиском (ЦКШТ). Основні результати було використано для створення робочих проектів ЦКШ-котлоагрегатів та ЦКШТ-енергоустановок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З352.2 + З352.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА309519 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Рогачов В. А. 
Аналіз сучасних методів спалювання бурого вугілля в передтопках / В. А. Рогачов, С. А. Рева, М. В. Ванджура // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2013. - № 3/8. - С. 50-54. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто сучасні методи спалювання бурого вугілля. Порівняно способи термічної обробки твердого палива у передтопках: в нерухомому або рухомому щільному шарі; в киплячому шарі; в циркулюючому киплячому шарі; у вихорі. Показано, що найкращим методом для спалювання бурого вугілля є вихровий або циклонний.


Індекс рубрикатора НБУВ: З352.304

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Матвейчук А. С. 
О технологии совместного сжигания бурого угля и соломы в топочных камерах с неподвижным слоем / А. С. Матвейчук // Відновлюв. енергетика. - 2012. - № 3. - С. 79-83. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Построена математическая модель аэродинамики и физико-химических процессов, с помощью которой численно исследовано совместное сжигание бурого угля и соломы в реакторах с неподвижным слоем при организации противоточной схемы слоевого процесса.


Індекс рубрикатора НБУВ: З352.304

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Рохман Б. Б. 
Теоретическое исследование процесса газификации мелкодисперсной пыли бурого угля Мокрокалыгорского месторождения в вертикальном поточном газификаторе под давлением 4,2 МПа / Б. Б. Рохман, В. Г. Выфатнюк, Д. В. Выфатнюк, А. С. Квасневский // Відновлюв. енергетика. - 2016. - № 4. - С. 6-19. - Библиогр.: 7 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: З352.304

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Коберник В. С. 
Оцінка перспективи використання бурого вугілля на ТЕС України / В. С. Коберник // Проблеми заг. енергетики. - 2018. - № 4. - С. 25-28. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета статті - визначення перспективи використання бурого вугілля на ТЕС. Для цього проведено порівняння техніко-економічних показників енергоблоків ТЕС з факельним спалюванням кам'яного і бурого вугілля за різними технологіями (надкритичний тиск пари і ультранадкритичний тиск пари) і забезпечують досягнення сучасних норм викидів основних забруднюючих речовин згідно Директиви 2010/75/ЕС. Розрахунки проведені за середньою собівартістю виробленої за життєвий цикл енергії (LCOE), що забезпечує самоокупність джерела виробництва за весь цикл існування. Показник LCOE враховує всі витрати за життєвий цикл. Для проведення розрахунків будівництва нових енергоблоків на теплових електростанціях було використано данні Міжнародного енергетичного агентства і програмно-інформаційний комплекс порівняльної оцінки вартості електричної енергії за життєвий цикл при спалюванні органічного палива в енергетичних установках, розроблений в Інституті загальної енергетики НАН України. Проаналізовано вплив виду і ціни (за формулою "Роттердам+" та без формули) палива на середню вартість електричної енергії за життєвий цикл при впровадженні нових технологій перетворення енергії на ТЕС. Найбільш економічно доцільними з урахуванням характеристик українського кам'яного і бурого вугілля та їх вартості для використання на ТЕС можна вважати пиловугільні енергоблоки надкритичного тиску пари з факельним спалюванням кам'яного вугілля з сіркоочисткою і азотоочисткою. Українське буре вугілля має високу вологість і сірчистість, тому потребує спеціальних технологій термічної переробки. Використання бурого вугілля на ТЕС рекомендується після впровадження на електростанціях установок дроблення і сушіння для покращання його якості (наприклад мікрохвильових).


Індекс рубрикатора НБУВ: З352.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського