Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З279.122.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Романюк М. В. 
Оптимізація функціональної характеристики пристрою захисного вимикання в двопровідних мережах постійного струму / М. В. Романюк // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2010. - № 666. - С. 74-79. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Теоретично обгрунтовано оптимізовану функціональну характеристику пристрою захисного вимикання в двопровідних мережах постійного струму, яка забезпечує підвищений рівень безпеки та надійність електропостачання споживачів шляхом зменшення кількості невиправданих вимикань.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.122.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кутін В. М. 
Метод і пристрій захисного вимикання двопровідних мереж постійного струму / В. М. Кутін // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2003. - № 4. - С. 53-58. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано метод визначення струму витікання в перехідному та сталому режимах через шунтувальний зв'язок між струмопровідною частиною двопровідної мережі та землею, який дозволяє оптимізувати захисну характеристику пристрою захисного вимикання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.122.5-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кирик В. В. 
Монополярний режим роботи передач постійного струму в складі магістральних електричних мереж України / В. В. Кирик, А. В. Білик // Електротехніка та електроенергетика. - 2020. - № 1. - С. 24-31. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета роботи - виконати аналіз умов роботи вставок постійного струму в монополярному режимі розміщених в межах підстанцій змінної напруги та провести дослідження виникнення постійного струму намагнічування в обмотках силових трансформаторів змінного струму, котрі попадають в зону дії наведеного потенціалу. В основу роботи покладено теоретичні дослідження питань пов'язаних з роботою силового обладнання змінної напруги в зоні дії наведеного потенціалу у зарубіжних країнах. Обробка результатів дослідження виконувалася з використанням сучасного прикладного програмного забезпечення: MathCAD, Power Factory. В процесі виконання роботи було отримано результати, які свідчать про понаднормовані значення постійного струму намагнічування обмоток автотрансформаторів на підстанції Вінницька 750 кВ, при розташуванні перетворювальної підстанції в Західноукраїнській енергосистемі України, на підстанції Західноукраїнська 750 кВ. При роботі напівпровідникових перетворювачів в уніполярному режимі, постійний струм намагнічування перевищує допустимі норми на 13 % для підстанцій 330 кВ і більше ніж в 7 разі для підстанцій 750 кВ. Проведено теоретичне дослідження, одного із можливих варіантів реалізації передачі постійного струму в Україні й визначено ризики пов'язані з монополярним режимом роботи передачі постійної напруги. Результати роботи можуть бути використані при проектуванні нових передач постійного u1089 струму (вставок постійного струму) в енергосистемі України з метою збільшення її експортних можливостей, а також при дослідженні можливих режимів роботи передач постійного струму в складі систем змінної напруги.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.122.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16680 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ayachi B. 
Multi-objective optimal power flow considering the multi-terminal direct current / B. Ayachi, T. Boukra, N. Mezhoud // Електротехніка і електромеханіка. - 2021. - № 1. - С. 60-66. - Бібліогр.: 24 назв. - англ.

В останні роки системи передачі електроенергії включають в себе більше структур постійного струму; їх вплив на енергосистему змінного струму може стати значним і важливим. Крім того, багатотермінальний постійний струм є сприятливим для інтеграції великих вітрових і сонячних електростанцій з дуже позитивним екологічним ефектом. Новизна запропонованої роботи полягає у впливі вищезазначених сучасних пристроїв на перехідну стабільність, що виявляється цікавим питанням для дослідження. На наш погляд, вони становлять нову проблему та додаткову складність для вивчення динамічної поведінки сучасних електричних систем. Мета роботи - розв'язання задачі перехідної стабільності, обмеженої оптимальним потоком потужності в мережах змінного/постійного струму. Збіжність для забезпечення оптимального потоку енергії була глобально досягнута. Розв'язання задачі здійснено в середовищі MATLAB за допомогою ітеративного комбінаторного підходу між оптимізованим обчисленням потоку потужності та динамічним моделюванням. Новий підхід, що обмежує перехідну стабільність, з урахуванням багатотермінальних систем постійного струму може покращити перехідну стабільність після виникнення непередбачених ситуацій та економічно експлуатувати систему у фізичних межах системи. Ефективність і надійність запропонованого методу перевірено на модифікованій тестовій 14-шинній системі IEEE із використанням багатоцільової задачі оптимізації, яка відображає мінімізацію витрат на активну генерацію електроенергії та стабільність мереж.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.122.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Щерба А. А. 
Зниження рівня магнітного поля підземної кабельної лінії на відповідальних ділянках за допомогою композиційних магнітних екранів кінцевої довжини / А. А. Щерба, О. Д. Подольцев, І. М. Кучерява // Техн. електродинаміка. - 2022. - № 1. - С. 17-24. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.122.56-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського