Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=В333.256$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Яковенко В. М. 
Неустойчивость поверхностных плазмонов, вызванная потоком заряженных частиц в средах с неоднородным потенциалом / В. М. Яковенко, И. В. Яковенко // Радиофизика и электроника. - 2000. - 5, № 3. - С. 65-68. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Побудовано теорію взаємодії потоків заряджених частинок, що проходять крізь межу двох середовищ, з поверхневими плазмонами з урахуванням неоднорідного потенціалу. Сформульовано кінетичне рівняння для поверхневих плазмонів та умов виникнення їх нестійкостей. Отримано залежність інкремента від висоти потенційного барьєра.


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.256

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69398 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Маренков В. І. 
Радіовипромінювання наночастинок гетерогенної плазми з конденсованою дисперсною фазою / В. І. Маренков // Укр. фіз. журн.. - 2014. - 59, № 3. - С. 259-269. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

На основі статистичного "чарункового" підходу до опису іонізації гетерогенної плазми (ГП) вивчено механізм генерації гальмівного радіовипромінювання в об'ємі гетерогенних плазмових утворень. Запропоновано нову модель опису ефективної взаємодії мікрополів і зарядів у плазмі. Стохастичний рух заряджених частинок ГП розглядається в моделі як еволюціонуючий процес ангармонічних коливань окремих зарядів у миттєвому полі електричних сил чарунки електронейтральності. Ефективні значення частот і питома інтегральна потужність гальмівного випромінювання ГП в радіодіапазоні визначаються як середні за ансамблем чарунок. Амплітудно-частотна функція і відносні внески окремих коливних мод зарядів плазми в інтенсивність радіовипромінювання знайдені в наближенні хаотичних фаз. У просторі визначальних параметрів ГП проведено порівняльний аналіз даних модельної теорії та експерименту для плазми з наночастинками оксиду алюмінію. Відзначено добре як якісне, так і кількісне узгодження результатів комп'ютерного - в рамках моделі, і натурного експериментів. Обговорено можливості застосування одержаних результатів для завдань теледіагностики гетерогенних плазмових утворень.


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.212.3 + В333.256

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського