Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Ш2 г(4)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Вовчак А. С. 
Українська фольклористика у німецькомовних джерелах кінця XIX-початку XX ст. : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.01.07 / А. С. Вовчак; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - Л., 2001. - 20 c. - укp.

Здійснено перше комплексне монографічне історико-фольклористичне дослідження процесу рецепції українського фольклору у німецькомовних джерелах кінця XIX - початку XX ст., яке вводить в науковий обіг значний обсяг мало або цілком невичерпного матеріалу про історію розвитку контактів української та європейської фольклористики. Дослідження у повному обсязі охоплює факти рецепції українського фольклору у фаховій німецькомовній народознавчій літературі, виявляє певні закономірності появи та резонансу цієї рецепції, систематизує великий історико-фольклористичний фактаж для заповнення прогалин в історіографії розвитку української фольклористики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш3(2=1УК)г + Ш2 г(4) + Т3(4УКР)0-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312974 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вернюк Я. С. 
Формування та становлення фольклористики Волині у XIX - початку XX ст. : Автореф. дис... канд. філол. наук : 10.01.07 / Я. С. Вернюк; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Системно досліджено набутки волинезнавства, проаналізовано розгортання наукових студій фольклору. Висвітлено внесок діячів культури, літератури, мистецтва, окремих наукових товариств, установ, їх різних підходів до вивчення фольклору цього регіону, піднесення фольклористики до вищого ступеня тогочасної науки. Здійснено спробу відійти від існуючої у радянську добу періодизації вивчення історії, етнографії, літературознавства, фольклористики, пристосованої до національно-визвольного руху в Росії, та подати системний аналіз в аспекті реалістичних соціально-економічних умов. Відзначено, що систематизація великої кількості розпорошених рукописних, писемних джерел, надала змогу розглянути явище фольклористичних зацікавлень Волинню на базі досліджень діячів науки, літератури, мистецтва трьох народів (українського, російського та польського) з метою висвітлення спільного та відмінного у їх поглядах та оцінках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш2 г(4)5 + Ш3(2=1УК) г

Шифр НБУВ: РА326301 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського