Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Книжкові видання та компакт-диски (37)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч515.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 34
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Корягін В. М. 
Рухливі ігри в системі фізичного виховання студентів у закладах вищої освіти : навч. посіб. / В. М. Корягін; "Львівська політехніка", національний університет. - Львів : Вид-во Львів. політехніки, 2022. - 271 c. - Бібліогр.: с. 269 - укp.

Розглянуто основні аспекти застосування рухливих ігор на заняттях із фізичного виховання студентів у закладах вищої освіти, а також у секціях із різних видів спорту. Надано рекомендації щодо організації і методики проведення занять із використанням рухли¬вих ігор як засобу, який сприяє підвищенню ефективності навчаль¬ного процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Кизім П. М. 
Особливості розвитку координаційних здібностей спортсменів з фітнесу віком 8 - 9 років / П. М. Кизім, Є. В. Федоров, Н. П. Батєєва // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2021. - № 5. - С. 48-54. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - визначити динаміку розвитку координаційних здібностей спортсменів із фітнесу віком 8 - 9 років. Протестовано 34 спортсмени з фітнесу на початку та в кінці дослідження. Використано наступні методи дослідження: теоретичний аналіз та узагальнення даних спеціальної науково-методичної літератури; педагогічне спостереження; педагогічне тестування; методи математичної статистики. Результати педагогічного дослідження розвитку координаційних здібностей спортсменів із фітнесу віком 8 - 9 років свідчать про значний приріст показників координаційних здібностей, які підтверджують, що застосування спеціальних комплексів вправ є ефективним підходом у навчально-тренувальному процесі. Порівняння динаміки статистичних показників підсумкового тестування спортсменів із фітнесу віком 8 - 9 років показало приріст усіх протестованих показників.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.522.152.1

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Середа Н. В. 
Особливості діяльності фітнес-клубів в умовах карантинних обмежень / Н. В. Середа, С. О. Стадник, В. В. Гончар // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2021. - № 5. - С. 75-81. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - визначити особливості діяльності фітнес-клубів в умовах карантинних обмежень. У ході реалізації поставленої мети використано наступні методи дослідження: аналіз літературних джерел, організаційний аналіз, анкетування, методи маркетингового аналізу (PEST-аналіз), медіа-дослідження інтернет-аудиторії (Opinion Software Media), методи математичної статистики. Дослідження проводилось на базі 3-х фітнес-клубів м. Харків ("Феромон", "Малібу", "Сафарі"). В опитуванні брали участь керівники, адміністрація та тренери фітнес-клубів - 57 осіб. Метод маркетингового аналізу (PEST-аналіз) використано для аналізу ступеня впливу чинників макросередовища на ефективність функціонування фітнес-клубів. У дослідженні брали участь 22 особи, які мають відповідну кваліфікацію та доступ до інформації. Виявлено основні чинники маркетингового середовища, які впливають на діяльність фітнес-клубів; розкрито зміст цільових орієнтирів користування соціальними мережами при виборі фітнес-клубу; визначено причини взаємодії користувачів зі сторінками фітнес-клубів у соціальних мережах та з офіційними сайтами. Встановлено, що зміни, які відбулися у зовнішньому середовищі фітнес-клубів за останні 2 роки призвели до переорієнтації їх професійної діяльності. Епідеміологічна ситуація змушує фітнес-клуби шукати нові форми проведення занять з метою отримання прибутку. Запровадження карантинних обмежень стало поштовхом для розширення соціально-економічних напрямків роботи фітнес-клубів у всесвітній мережі Інтернет. Ця сфера активно розвивається, незважаючи на економічні кризи та різні зовнішні та внутрішні перешкоди. За результатами проведеного дослідження визначено особливості діяльності фітнес-клубів в умовах карантинних обмежень. Дослідження маркетингового середовища фітнес-клубів визначило високий ступінь впливу демографічних чинників - стан здоров'я населення та епідеміологічна ситуація в країні та місті (105 балів). Визначено, що 42 % користувачів використовують соціальні мережі для висловлення власної думки та 39 % звертаються до інтернет-джерел щоб прочитати відгуки про спортивні товари, фізкультурно-спортивні послуги чи фітнес-клуби. Найбільш активно фітнес-клуби використовують інтернет-технології для отримання банківських і фінансових послуг (87,7 %) і взаємодії зі споживачем (81,6 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.522(4УКР)7

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Рухливі ігри та естафети з методикою викладання : навч.-метод. посіб. / уклад.: С. П. Дудіцька, А. М. Медвідь, А. П. Царик; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. - Чернівці : ЧНУ : Рута, 2020. - 227 c. - Бібліогр.: с. 185-192 - укp.

У посібнику подані методичні поради з питань організації та методики викладання рухливих ігор та естафет, спортивних свят із різними віковими групами дітей дошкільного та шкільного віку, які проводяться на уроках фізичної культури, під час тренувальних занять, у позаурочних формах занять та таборах відпочинку з метою всебічного і гармонійного розвитку особистості. Для студентів ВНЗ, інструкторів фізичної культури ЗДО, вчителів початкових класів, вчителів фізичної культури,тренерів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Савіна С. О. 
Сучасні фітнес-програми оздоровчої спрямованості : навч. посіб. / С. О. Савіна; Харківська державна академія фізичної культури. - Харків : Бровін О. В., 2020. - 192 c. - Бібліогр.: с. 187-192 - укp.

В даному посібнику зібрані популярні сучасні фітнес-програми у фітнес-індустрії, які використовуються у фітнес-клубах України та за її межами. Навчальний посібник складається з семи розділів. У перших двох надаються необхідні відомості про соціальну значимість, історію фітнесу, особливості побудови занять оздоровчої спрямованості та вимоги до них. Починаючи з третього по сьомий розділи, наведено теоретичні та практичні аспекти з описом структури заняття кожного напряму окремо. Матеріал навчального посібника витриманий у строгій логічній послідовності змісту розділів і параграфів, відмінною рисою його є простота і лаконічність викладу, що сприяє швидкому засвоєнню студентами досліджуваного матеріалу. Як і у всякій науці, у фітнесі є свій понятійний апарат, тому особливістю даного навчального посібника також є приведення термінів і понять в єдину систему.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.172 я7 + Ч515.521 я7 + Ч515.521 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863669 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Мудрик С. 
Українські народні ігри як свідчення давності язичницьких обрядових дійств / С. Мудрик, І. Кліш, Е. Навроцький, А. Гаврилюк // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2018. - № 3. - С. 43-48. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Щодо проблеми поставлено питання про недосліджену сторону трансформації рухливих ігор із ритуально-обрядових дійств в народні ігри. Як саме у народній грі збереглися приховані обрядові дійства з прадавніх часів на українських землях? Як саме людина минулого за допомогою ігрових рухових дій намагалася вплинути на сили природи. Як у прадавні часи людина, будучи об'єктом впливу навколишнього середовища, розпочала будувати себе й свою ігрову історію? Чому в народних іграх, що збереглися до наших днів, приховуються магічні рухи обрядових дійств давніх українців, у яких простежуємо міфи, легенди, перекази, стосунки, працю, військові події? Мета роботи - з'ясування передумов походження народної гри та спроба зрозуміти бачення світу давніх слов'ян за допомогою рухових дій. У викладі основного матеріалу розглядаємо трансформацію ритуально-обрядового ігрового дійства в народні ігри як явища цілісного й універсального продукту, як центру конструювання відносин колективу з природою. Викладено світобачення давніх слов'ян, а саме: як за допомогою руху в грі людина минулого бажала вплинути на сили природи; яким чином рух поєднував міфи, легенди, перекази в ритуально-ігрових дійствах; у яких теперішніх іграх приховано міфічні ритуально-обрядові дійства, що з плином часу перебудувалися в народні ігри та забави. Подано гру як засіб регулювання, збереження, відтворення й розвитку загальнолюдських стосунків і цінностей у соціокультурному просторі. У висновку констатуємо взаємозв'язок ритуально-обрядових рухових дій давніх українців із силами природи та трансформацію цих дій (із плином історичного часу) у народні ігри, що є залишками міфічного бачення світу давніх українців.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч313(4УКР) + Ч515.553(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гончарова О. М. 
Навмахія як видовищна форма дозвілля в Античному Римі / О. М. Гончарова // Укр. культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку. Напрям: Культурологія : наук. зб. - 2017. - Вип. 25. - С. 3-10. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Проаналізовано навмахію як форму дозвілля в контексті видовищної культури Античного Риму. На основі античної літературної рефлексії, крізь призму робіт істориків, філософів, поетів, письменників Давніх Греції і Риму Гая Светонія Транквілла, Публія Корнелія Тацита, Плутарха, Луція Аннея Сенеки, Овідія, Марка Валерія Марціала виявлено сутність і зміст навмахії - інсценізації морських битв - видовищної форми дозвілля в Античному Римі, статистику проведення навмахій римськими імператорами; встановлено трансформацію дозвілля як соціального і гуманітарного досвіду античного суспільства. Охарактеризовано моральні аспекти навмахій у світлі видовищної культури античності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Потапова О. 
Вплив рухливих ігор на функціональний стан дихальної системи у дівчат молодшого шкільного віку / О. Потапова, М. Маліков // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2016. - № 5. - С. 63-67. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити вплив рухливих ігор на функціональний стан дихальної системи дівчат молодшого шкільного віку в групах 6 - 8 і 9 - 10 років. Розглянуто проблему функціонального стану (ФС) зовнішнього дихання у дівчат молодшого шкільного віку (у вікових групах 6 - 8 і 9 - 10 років), які були поділені на контрольну групу (КГ) - 32 особи (ЗОШ N 58 м. Запоріжжя) та експериментальну (ЕГ) - 29 осіб (ЗНВК N 109 м. Запоріжжя). Визначено, що досліджувані дівчата обох груп на початку дослідження мали переважно нижче середнього та середній рівні ФС системи зовнішнього дихання. Експериментально доведено ефективний вплив рухливих ігор на ФС усього організму взагалі та на систему зовнішнього дихання, зокрема, у дівчат ЕГ у порівнянні з досліджуваними того ж віку КГ. Застосування великої кількості рухливих ігор надали можливість емоційно та фізично урізноманітнити програму навчання з фізичної культури, що сприятиме активізації функцій всього організму дівчат молодшого шкільного віку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 + Ч510.22 + Ч510.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Рухливі ігри та естафети : навч.-метод. посіб. / уклад.: С. П. Дудіцька, А. К. Данелюк, Ш. А. Ковач; Чернівец. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. - Чернівці : Рута, 2016. - 127 c. - Бібліогр.: 21 назва - укp.

Визначено теоретичні засади фізичного виховання, місце рухливих ігор у фізичному вихованні, особливості та форми проведення рухливих ігор та естафет, їх види та особливості проведення в навчальних закладах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА806692 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Довгань Н. Ю. 
Рухливі ігри : навч. посіб. / Н. Ю. Довгань, К. О М'ясоєденков, М. Ю. Короп; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - Київ : КНТЕУ, 2015. - 155 c. - Бібліогр.: с. 152-155 - укp.

Розглянуто рухливі ігри в системі фізичного виховання студентів. Надано характеристику рухливих ігор. Приділено увагу особливостям таких ігор та естафет. Викладено основні педагогічні вимоги до проведення рухливих ігор. Висвітлено методику проведення зазначених ігор та естафет.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА797732 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Войнов В. М. 
1014 рухливих ігор та естафет у загальній системі фізичного виховання : навч. посіб. для студентів ВНЗ / В. М. Войнов, С. В. Войнов, П. О. Кандиба, С. О. Коваленко, В. В. Щириця; Черкас. держ. технол. ун-т. - Черкаси : ЧДТУ, 2014. - 419 c. - Бібліогр.: с. 411-418 - укp.

Розкрито основні теоретичні й практичні питання використання рухливих ігор та естафет у психічному і фізичному розвитку людини. Уточнено основні поняття щодо форм, методів, принципів навчання та фізичної підготовки на заняттях із фізичного виховання. Увагу приділено змагально-ігровому методу. Подано класифікацію рухливих ігор та естафет, яка є зручною для планування фізкультурно-масової роботи, проведення занять з розвитку психомоторики, фізичних якостей дітей і молоді, а також організації спортивних свят і дозвілля.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА785990 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Ігнатенко С. О. 
Фізичне виховання старших підлітків у процесі ігрової діяльності / С. О. Ігнатенко // Наука і освіта. - 2013. - № 4. - С. 121-123. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено ефективність змісту та методів фізичного виховання старших підлітків у процесі ігрової діяльності. Враховано психологічні особливості підліткового віку з метою оптимальної організації фізичного виховання учнів VIII - IX класів. Простежено вплив спортивних ігор (баскетболу, волейболу, футболу, гандболу) на формування в учнів певних якостей і рис характеру, набуття знань і навичок, корисних у повсякденному житті. З’ясовано також оздоровчий вплив спортивних ігор на нервову систему, руховий апарат, загальний обмін речовин та покращання самопочуття школярів.

Теоретически обоснована и экспериментально проверена эффективность содержания и методов физического воспитания старших подростков в процессе игровой деятельности. Учтены психологические особенности подросткового возраста с целью оптимальной организации физического воспитания учеников VIII - IX классов. Прослежено влияние спортивных игр (баскетбола, волейбола, футбола, гандбола) на формирование в учеников определённых качеств и черт характера, приобретение знаний и навыков, полезных в повседневной жизни. Выяснено также оздоровительное влияние спортивных игр на нервную систему, двигательный аппарат, общий обмен веществ и улучшение самочувствия школьников.

Was theoretically substantiated and experimentally verified the effectiveness of the content and methods of senior teenagers' physical education in the process of gaming activities. Were taken into account the psychological characteristics of adolescence for the optimal organization of physical education of grades 8-9. Traced the influence of sports (basketball, volleyball, football, handball) on the formation of certain qualities and traits, the acquisition of knowledge and skills useful in everyday life. Also explained the recreation impact of sports games on the nervous system, musculoskeletal system, general metabolism and health improvement of schoolchildren.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16225 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Дорошенко Э. Ю. 
Управление технико-тактической деятельностью в командных спортивных играх : монография / Э. Ю. Дорошенко. - Запорожье : ЛІПС, 2013. - 435 c. - Библиогр.: с. 378-435 - рус.

Рассмотрены теоретические и методические основы управления технико-тактической деятельностью квалифицированных и высококвалифицированных спортсменов в командных спортивных играх как единого целого соревновательного и учебно-тренировочного процесса. Систематизированы критерии использования специальных средств и тренировочных комплексов в подводящих и соревновательных микроциклах с учетом параметров нагрузки, модельных данных, особенностей амплуа и направленности тренировочных воздействий. Экспериментально апробирована педагогическая технология управления технико-тактической деятельности в командных спортивных играх, которая может быть использована в тренировочном и соревновательном процессе квалифицированных и высококвалифицированных спортсменов. Обобщены результаты исследований, представленные в современной научной литературе, а также результаты собственных экспериментальных исследований, которые расширяют и дополняют положения общей теории подготовки спортсменов и пути их эффективной реализации в соревновательной практике.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.515.1

Шифр НБУВ: ВА777730 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Жигадло Г. Б. 
Рухливі ігри : навч. посіб. для студ. ВНЗ / Г. Б. Жигадло; Миколаїв. нац. ун-т ім. В.О. Сухомлинського. - Миколаїв : Іліон, 2012. - 241 c. - Бібліогр.: с. 239-241 - укp.

Викладено педагогічні вимоги до організації та проведення рухливих ігор, методику їх проведення на уроках в школі та оздоровчому таборі. Показано можливості використання рухливих ігор для технічної та тактичної підготовки, морально-вольової підготовки, в різні періоди спортивного тренування та для відбору в спорті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА776855 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Приступа Є. Н. 
Українські народні ігри : монографія / Є. Н. Приступа, В. І. Левків, О. В. Слімаковський. - Л. : ЛДУФК, 2012. - 431 c. - Бібліогр.: с. 401-429 - укp.

З'ясовано значення народних рухливих ігор у національній фізичній культурі та в етнопедагогіці. Проаналізовано передумови виникнення українських народних ігор. Розглянуто традиції функціонування таких ігор у життєдіяльності дітей і молоді. Досліджено основні тенденції функціонування українських народних ігор, забав, розваг за сучасних умов. Охарактеризовано організаційно-методичні аспекти використання зазначених ігор у навчально-виховному процесі дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, у позанавчальний час. Подано велику кількість рухливих ігор, розваг і забав, зібраних в етнографічних експедиціях, впровадження яких у сучасну виховну практику сприятиме відродженню національних традицій, а також підвищенню виховної, освітньої та оздоровчої роботи з молоддю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч313(4УКР) + Ч515.553(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА773219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Наумчук В. І. 
Теоретико-методичні основи навчання спортивним іграм : навч.-метод. посіб. / В. І. Наумчук. - Т. : Астон, 2012. - 144 c. - Бібліогр.: с. 141-142 - укp.

Розкрито роль і значення гри для всебічного та гармонійного розвитку особистості, теоретичні засади методики навчання спортивних ігор, методичні основи навчання ігрових прийомів, особливості використання навчальних і рухливих ігор. Визначено у його змісті перелік спеціалізованих вимог до професійної діяльності вчителя фізичної культури, розглянуто питання підготовки та проведення предметних ігрових уроків. Представлено технологію планування та розподілу навчального матеріалу, запропоновано орієнтовні комплекси засобів навчання основних ігрових прийомів. Наведено основні терміни та поняття, що використовуються у даному педагогічному процесі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 р

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА755343 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Ашанін В. С. 
Диференційний підхід до фізичного виховання дітей старшого дошкільного віку з використанням інформаційних технологій / В. С. Ашанін, А. Є. Подоляка // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2010. - № 3. - С. 10-14. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено використання розробленої методики диференційованого підходу до фізичного виховання дітей старшого дошкільного віку. Впровадження даної методики показало достовірне збільшення показників фізичного здоров'я, фізичної підготовленості у дітей експериментальної групи у порівнянні з контрольною. Нова методика дозволяє давати відповідне навантаження на дітей з різною фізичною підготовленістю, що дає можливість приросту результатів у всіх підгрупах дітей. У якості практичних рекомендацій пропонується використання спеціальної комп'ютерної програми "Рухливі ігри", яка дозволяє дозування фізичного навантаження, підбираючи рухливі ігри.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 + Ч411.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Подоляка А. Є. 
Використання комп'ютерної програми для планування рухливих ігор у фізичному вихованні дошкільників / А. Є. Подоляка // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2010. - № 2. - С. 120-123. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено використання комп'ютерних технологій у галузі дошкільного виховання. Представлено зміст розробленої комп'ютерної програми "Рухливі ігри" для допомоги фахівцям в організації виховного процесу. В основу створеної комп'ютерної програми взята традиційна система фізичного виховання дітей дошкільного віку, сформована кращими фахівцями. Програма може бути рекомендована інструкторам з фізичного виховання, вихователям, тренерам, батькам як допоміжній матеріал у побудові навчально-виховного і тренувального процесу з урахуванням особливостей підбору рухливих ігор, а також для інформатизації навчального процесу у ВУЗі з предмету "Рухливі ігри".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5 + Ч411.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Мудрик С. Б. 
Рухливі ігри від інстинкту до соціалізації / С. Б. Мудрик // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2010. - № 2. - С. 14-17. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

У дослідженні викладено історичний хід розвитку рухливих ігор на базі антропології, трансформації між поколіннями та передачі культурної інформації, від природних інстинктів до осмисленого практичного використання рухливих ігор у виховному процесі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Деделюк Н. А. 
Народні ігри як основа традиційної системи фізичного виховання / Н. А. Деделюк // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2010. - № 2. - С. 7-9. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Визначено місце та значення народних ігор в усіх сферах життя середньовічного населення як основи традиційної системи фізичного виховання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського