Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Х859(7СПО)11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Жмур Н. В. 
Особливості кадастрового обліку земельних ділянок: порівняльний аналіз / Н. В. Жмур, А. Р. Цезар // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2020. - № 1. - С. 141-147. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено особливості ведення обліку земель та роль земельного кадастру у реформуванні земельних відносин, зробити порівняльний аналіз ведення кадастрового обліку України з розвиненими країнами, наприклад як Німеччина, Франція, США. Методи дослідження: документального аналізу і синтезу, порівняльного аналізу, об'єктивної істини, пізнавально-аналітичний та ін. Узагальнено особливості кадастрового обліку земельних ділянок та умови одержання прав на оренду земельної ділянки. Обговорено розвиток земельних відносин в Україні - надзвичайно важливий процес. Оскільки земля вважається найціннішим багатством, вдосконалення інструментів її обліку та контролю постають першочерговим завданням для забезпечення збалансованого розвитку держави. Забезпечення інформацією про землі на території України та їх розподіл за власниками та користувачами покладено на Державний земельний кадастр, а саме його складову частину - облік кількості та якості земель. Облік земель слід розглядати як державний захід щодо накопичення, систематизації й аналізу всебічних відомостей про кількість, розміщення, господарське використання земельних ресурсів та їх природний стан. Дані обліку кількості земель відображають фактичний стан їх використання і щорічно доводяться до відома всіх загальногосподарських і державних органів управління земельними ресурсами. Тому повнота і правильність ведення обліку земель має велику значимість як для землекористувачів, так і для органів влади, тому виникає необхідність удосконалення системи обліку кількості земель, земельних ділянок і особливо землекористування юридичних осіб, сформованих на різних правах. Це вимагає відновлення та удосконалення обліку в складі державного земельного кадастру в розширеному вигляді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)115 + Х859(4ФРА)115 + Х859(7СПО)115 + Х859(4НІМ)115

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського