Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Х819(4УКР)132.12$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Калашник Н. С. 
Нормативно-правове регулювання самоосвіти державних службовців у законодавстві України / Н. С. Калашник // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2012. - Вип. 4. - С. 188-193. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Проведено аналіз висвітлення питань самоосвіти державних службовців у нормативно-правових актах. Розглянуто законодавче тлумачення самоосвіти, регулювання та прогалини щодо здійснення самоосвіти службовцями. Запропоновано шляхи розв'язання наявних суперечностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)132.12 + Х819(4УКР)012 п. р8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коротка Н. О. 
Організаційно-правові засади публічного адміністрування у сфері післядипломної педагогічної освіти в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. О. Коротка; ДВНЗ "Запоріз. нац. ун-т" М-ва освіти і науки України. - Запоріжжя, 2015. - 18 c. - укp.

Вперше комплексно проаналізовано організаційно-правові засади публічного адміністрування у сфері післядипломної педагогічної освіти (ПДПО) в Україні. Визначено поняття та специфічні ознаки ПДПО як об'єкта публічного адміністрування в Україні. Встановлено історіографію дослідження організаційно-правових засад публічного адміністрування у сфері ПДПО в українській адміністративно-правовій доктрині. Розкрито зміст принципів, мети, завдань, функцій, суб'єктів, форм і методів як елементів організаційно-правового механізму публічного адміністрування у сфері ПДПО з визначенням та детальним аналізом кожного з них. Систематизовано та проаналізовано зарубіжний досвід організаційно-правових засад публічного адміністрування у сфері ПДПО та напрями його запозичення в Україні. Окреслено основні перспективи розвитку організаційно-правових засад публічного адміністрування у вказаній сфері в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)132.12 + Ч489.514(4УКР) к

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415133 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Громова С. О. 
Механізми державного управління професійною підготовкою керівних кадрів вищих медичних навчальних закладів в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / С. О. Громова; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Харків, 2015. - 20 c. - укp.

Дисертація присвячена науково-теоретичному обгрунтуванню та розробці практичних рекомендацій щодо вдосконалення комплексного механізму державного управління професійною підготовкою керівних кадрів медичних ВНЗ в Україні. Визначено основні підходи та механізми реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я та вищої медичної освіти. Визначено основні напрями вдосконалення організаційного, правового й економічного механізмів державного управління професійною підготовкою керівних кадрів медичних ВНЗ в Україні. Запропоновано модель професійної підготовки керівних кадрів медичних ВНЗ в Україні й організаційну схему формування й розподілу коштів державного бюджету, спрямованих на її функціонування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)132.12:Р + Р11(4УКР) к

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420266 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Січкоріз О. Є. 
Проблеми та перспективи нормативно-правового забезпечення медичної освіти на післядипломному рівні / О. Є. Січкоріз // Буков. мед. вісн.. - 2018. - 22, № 2. - С. 164-171. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз нормативно-правових актів, які регламентують порядок функціонування післядипломної медичної освіти, що надасть змогу окреслити проблемні моменти, які виникли в практичній діяльності медичних і фармацевтичних фахівців і запропонувати шляхи їх подолання. Досліджено правові аспекти безперервного професійного розвитку лікарів, із обговоренням основних положень діючих нормативних документів. Доведено, що здійснити реальну оцінку кваліфікації лікаря спроможна лише професійна спільнота (асоціація), у складі якої працюють професіонали відповідної галузі медицини. Зазначено, що запровадження індивідуального ліцензування тісно пов'язане з функціонуванням лікарського самоврядування. Висновки: у процесі реформування післядипломної освіти необхідно виокремити основні питання, які потребують регламентації. Зокрема, якісно доопрацювати проект Положення про лікарську резидентуру, удосконалити Положення про інтернатуру, працювати над створенням досконалого нормативного підгрунтя для функціонування лікарського самоврядування на національних теренах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р7 + Х819(4УКР)132.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського