Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=У580-962$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Марчук Р. П. 
Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму : навч. посіб. Т. 1. Міжнародні нормативно-правові акти та стандарти / Р. П. Марчук, О. І. Попов, В. А. Онісьєв; Держ. ком. України з питань регулятор. політики та підприємництва. - К. : Міжнар. агенція "БІЗОН", 2008. - 384 c. - (Б-ка підприємництва). - Бібліогр.: с. 375-383. - укp.

Розкрито історичні та теоретичні аспекти легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Розглянуто питання регламентації міжнародними нормативно-правовими актами діяльності правоохоронних органів у даній сфері. Наведено загальну характеристику, визначено основні завдання, статус, зобов'язання, структуру й особливості функціонування міжнародних і регіональних організацій, що здійснюють боротьбу з відмиванням злочинних доходів і фінансуванням тероризму. Розглянуто основні положення антикорупційних та антитерористичних програм ООН, Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF), Європейського Союзу, Групи установ Світового банку, Міжнародного валютного фонду, Банківської групи "Вольфсберг", Міжнародної асоціації органів нагляду за страховою діяльністю (IAIS). Розроблено типології легалізації злочинно здобутих доходів у 1995 - 2005 рр., охарактеризовано сучасні засоби протидії даному процесу.

Раскрыты исторические и теоретические аспекты легализации (отмывания) доходов, полученных преступным путем. Рассмотрены вопросы регламентации международными нормативно-правовыми актами деятельности правоохранительных органов в данной сфере. Приведена общая характеристика, определены основные задания, статус, обязательства, структура и особенности функционирования международных и региональных организаций по борьбе с отмыванием криминальных доходов и финансированием терроризма. Рассмотрены основные положения антикоррупционных и антитеррористических программ ООН, Группы по разработке финансовых мероприятий по борьбе с отмыванием денег (FATF), Европейского Союза, Группы учреждений Мирового банка, Международного валютного фонда, Банковской группы "Вольфсберг", Международной ассоциации органов надзора за страховой деятельностью (IAIS). Разработаны типологии легализации преступно полученных доходов в 1995 - 2005 гг., охарактеризованы современные средства противодействия данному процессу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.5 я7 + Х916.811.1 я7 + У580-962 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: В350544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коваленко В. В. 
Міжнародний досвід у сфері запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму : моногр. / В. В. Коваленко, С. О. Дмитров, А. В. Єжов. - Суми : УАБС НБУ, 2007. - 111 c. - Бібліогр.: с. 78-81. - укp.

Проаналізовано проблеми запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму. Висвітлено діяльність міжнародних організацій, що діють у даній сфері. Розкрито питання здійснення моніторингу в системі Національного банку України. Надано інформацію про міжнародні стандарти у даній сфері, зокрема, особливості ідентифікації клієнтів і визначення термінів зберігання документів про їх фінансові операції.

Проанализированы проблемы предупреждения и противодействия отмыванию доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма. Освещена деятельность международных организаций, действующих в данной сфере. Раскрыты вопросы осуществления мониторинга в системе Национального банка Украины. Приведена информация о международных стандартах в данной сфере, в частности, особенностях идентификации клиентов и определения сроков хранения документов об их финансовых операциях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-962 + У9(4УКР)0-962 + Х883.9(4/8)711.17 + Х916.881.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА687690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кулініч О. М. 
Економічні механізми боротьби з відмиванням грошей: українські завдання в контексті міжнародного досвіду : Автореф. дис... канд. екон. наук / О. М. Кулініч; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 2006. - 19 c. - укp.

Досліджено економічну сутність механізмів боротьби з відмивання грошей в контексті міжнародного досвіду та відповідних практичних завдань із забезпечення економічного правопорядку, які належить розв'язати в Україні за умов лібералізації та поглиблення глобальних інтеграційних процесів. Показано, що відмивання грошей за умов сучасної інтернаціоналізації та зростання взаємної залежності країн є функціональною ланкою загальної системи міжнародної економічної діяльності та застосовується з метою вилучення прибутку від нелегального підприємства, до якого залучаються злочинні угруповання. Виявлено, що міжнародний економічний кримінал найуразливіший на етапі легалізації одержаних прибутків. Обгрунтовано суттєве значення боротьби з відмиванням грошей, що дозволяє ефективно розслідувати випадки ухилення від сплати податків, шахрайства, корупції, наркоторгівлі, незаконної торгівлі зброєю та інших серйозних злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-962

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА343987 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сокова М. А. 
Економіко-правові інструменти і технології протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на міжнародному та національному рівнях / М. А. Сокова // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 6. - С. 209-215. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано основні інструменти та методи боротьби з "відмиванням" коштів, розроблено загальну класифікацію цих інструментів і методів, а також їх класифікацію на глобальному, макро- та мікрорівні, проаналізовано технології боротьби з цим явищем на кожному з рівнів. Досліджено та сегментовано основні проблеми, які виникають у разі застосування даних технологій та інструментів, встановлено взаємозв'язок між цими проблемами з метою оптимізації їх вирішення на всіх рівнях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-962 + У9(4УКР)0-962 + Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)711.17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського