Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Р712.59 я431$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Резолюция I Международного форума экспертов по вопросам менопаузы // Репродуктив. ендокринологія. - 2020. - № 1. - С. 8-12. - рус.

8 - 9 листопада 2019 року в Тбілісі (Грузія) відбувся ініційований Асоціацією гінекологів-ендокринологів України I Міжнародний форум експертів з питань менопаузи. До робочої групи експертної ради увійшли провідні фахівці у сфері акушерства і гінекології Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану та України. Експертами були представлені дані своїх країн про стан менеджменту менопаузи, досвід вирішення проблем цього періоду життя. В ході лікарського консультування жінки слід приділяти особливу увагу своєчасному старту терапії, поясненню користі і ризику менопаузальної гормональної терапії (МГТ), виявлення вікозалежних ризиків і шляхів їх подолання. Сьогодні найбільш ефективним і патогенетично обгрунтованим методом корекції клімактеричних розладів є МГТ. Мета МГТ - частково компенсувати дефіцит статевих гормонів, використовуючи мінімально-оптимальні дози, здатні поліпшити загальний стан жінки і забезпечити профілактику пізніх обмінних порушень і остеопорозу. Індивідуалізація відбору МГТ залежить від віку пацієнтки і менопаузального статусу. Для кожного етапу репродуктивного старіння жінки відповідно до системи критеріїв STRAW+10 необхідне зважене рішення щодо вибору режиму і дозувань комбінованої МГТ терапевтично ефективними низькодозованими формами. Починати МГТ рекомендується переважно в перименопаузі або в ранній постменопаузі, але за тривалості менопаузи не більше 10 років. Перед початком терапії обов'язково слід виконати оцінку товщини ендометрія методом трансвагінальної сонографії. У перименопаузі краще починати з МГТ в комбінованому циклічному режимі з нижчої дози естрогену. У постменопаузі краще починати з меншої дози естрогену і використовувати безперервний комбінований режим дозування естрогену і гестагену. З метою ефективної профілактики виникнення остеопорозу в жінок у постменопаузі пропонується проводити безперервну оцінку ризиків розвитку переломів. Протягом всього періоду використання МГТ необхідне щорічне базове обстеження: вимірювання ваги, окружності талії і рівня артеріального тиску, гінекологічний огляд, цитологічне дослідження цервікального мазка за Папаніколау, УЗД органів малого таза з визначенням товщини і структури ендометрія, мамографія.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.59 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101004 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського