Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=П817.112$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Шарай Я. М. 
Ветеринарно-санітарна експертиза свинини при хронічному катаральному гастриті : Автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.06 / Я. М. Шарай; Львів. держ. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. - Л., 2000. - 19 c. - укp.

Встановлено, що хронічні катаральні гастрити мають широке розповсюдження серед свинопоголів'я України (88 - 95 %). Показано, що у випадку сильно вираженого хронічного катарального гастриту ступінь обезкровлювання туш була задовільною та незадовільною. Органолептичні та фізико-хімічні показники м'яса погіршувались у залежності від тяжкості патологічного процесу. У м'ясі свиней, хворих на хронічний гастрит, збільшується вміст вологи, зменшується кількість білка, жиру, золи, понижується калорійність м'яса. Дослідження стосовно визначення сумарного вмісту жирних кислот та амінокислот показали, що під час патологічного процесу їх менше, ніж у клінічно здорових, а відносна біологічна цінність м'яса знижується на 22,0 - 30,7 %. Схожу картину виявлено під час аналізу мінерального складу. Доведено, що обсіменіння м'яса та внутрішніх органів мікрофлорою збільшується в залежності від ступеня патологічного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П817.112,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА310027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Васерук Н. Я. 
Фізіологічний стан бугайців і ветеринарно-санітарна оцінка яловичини, виробленої в умовах підвищеного вмісту кадмію за корекції метаболізму хелатами мікроелементів та вітамінами : Автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.09 / Н. Я. Васерук; Львів. держ. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. - Л., 2003. - 18 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П817.112.7 + П872.76

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323961 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Фаріонік Т. В. 
Ветеринарно-санітарна експертиза яловичини, виробленої в умовах дефіциту мікроелементів (Fe, Cu, Mn, Co, Zn) зони Лісостепу Вінничини : автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.09 / Т. В. Фаріонік; Львів. нац. ун-т вет. мед. та біотехнологій ім. С.З.Гжицького. - Л., 2009. - 20 c. - укp.

Вперше створено ефективний спосіб підвищення продуктивності відгодівельних бугайців та якості продукції тваринництва, доступний для використання в господарствах з відгодівлі ВРХ. Забезпечено збільшення продуктивності тварин та одержання яловичини з кращими хімічними властивостями, біологічною цінністю і фізико-хімічними та санітарними властивостями. Встановлено, що збагачення кормових раціонів відгодівельних бугайців хелатними сполуками метіонатів заліза, міді, марганцю, кобальту та цинку в запропонованих нами дозах сприяє збільшенню приросту живої маси, відносної швидкості росту і економічної ефективності галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П817.112(4УКР-4ВІН)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА367650 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Лаптєва К. А. 
Показники якості та безпеки м'яса і яєць курей-несучок за хронічного отруєння ацетатом плюмбуму / К. А. Лаптєва // Біологія тварин. - 2013. - 15, № 1. - С. 78-85. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.7-961 + П817.112.7 + П817.15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Тирсіна Ю. М. 
Санітарні показники м'яса та внутрішніх органів туш молодняка великої рогатої худоби при аліментарному виснаженні / Ю. М. Тирсіна // Вісн. Білоцерків. держ. аграр. ун-ту : зб. наук. пр. - 1999. - Вип. 9. - С. 151-155. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Доведено, що обсіменіння м'яса та внутрішніх органів корелює з вираженістю у них дистрофічних процесів. Зазначено, що навіть за відсутності виражених дегенеративних змін внутрішніх органів обсіменіння продуктів забою мікроорганізмами також є досить значним. Встановлено, що найчастіше з м'язів та внутрішніх органів (печінка, нирки, серце) виділяють ентеробактерії, які представлено, як правило, коковими формами, сальмонелами та кишковою паличкою.


Індекс рубрикатора НБУВ: П817.112

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69704 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського