Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Н834$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Шуйский Ю. Д. 
Механический состав пляжевых наносов на западных берегах Крымского полуострова / Ю. Д. Шуйский // Екол. безпека прибереж. та шельф. зон та комплекс. використ. ресурсів шельфу. - 2007. - Вип. 15. - С. 370-385. - Библиогр.: 15 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н834

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71487 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Чижевська Л. 
Типи сільських поселень агрорекреаційного спрямування та прийоми архітектурно-планувальної організації їх рекреаційного середовища / Л. Чижевська // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". Сер. Архітектура. - 2020. - 2, № 2. - С. 229-236. - Бібліогр.: 236 назв. - укp.

Висвітлено питання типології сільських поселень агрорекреаційного спрямування та основних прийомів їх архітектурно-планувальної організації. В результаті проведених досліджень та узагальнень запроектовано типи поселень з туристично-рекреаційними функціями: "курортні селища" - центри об'єднаних територіальних громад із наявними природно-лікувальними ресурсами та закладами довготривалого відпочинку та лікування як містобудівної основи; "рекреаційні села" - поселення, основною функцією є забезпечення довготривалого відпочинку населення; "агрорекреаційні села" - поселення, які поєднують функції виробництва агропромислової продукції та забезпечення різнострокового відпочинку рекреантів; "туристичні поселення" - села, які в силу природних та імміграційних процесів залишились без населення і в даний час використовуються для розміщення туристів; "туристичний притулок" - окремі житлові групи, які використовуються для нетривалого перебування і вирізняються мінімальними рівнями комфорту. Запропоновано прийоми архітектурно-планувальної організації сільських поселень класифікувати у відповідності типів поселень з агрорекреаційними функціями, базуючись на застосуванні принципу непереривності та органічного поєднання планувальних структур курортно-рекреаційних об'єктів і комплексів, житлово-рекреаційних об'єктів з одного боку, та інших структурних елементів населених пунктів - з іншого. До конкретних прийомів віднесено: екстраполяція (розвиток із подовженням) планувальної структури забудови поселень у бік основних ландшафтних принад місцевості, утворення нових вулиць на територіях, так званих, огородних дорізків, формування окремих громадських просторів як підцентрів обслуговування, набережних і прогулянкових еспланад.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н834

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409:А:Архіт. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського