Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=М550.12$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Прибега Д. В. 
Удосконалення технології розкроювання та перфорування деталей верху взуття : Автореф. дис... канд. техн. наук / Д. В. Прибега; Хмельниц. нац. ун-т. - Хмельниц., 2006. - 22 c. - укp.

Досліджено процес вирубування та перфорування верху взуття з натуральних шкір. Розроблено науково обгрунтований метод розрахунку технологічного зусилля за умов розкроювання на існуючих конструкціях електрогідравлічного пресового обладнання та на магнітно-імпульсному обладнанні, що забезпечить підвищення якості продукції, змешення енерговитрат обладнання та підвищення продуктивності праці. На підставі результатів спостережень за умов виробництва, аналітичних і експериментальних досліджень розроблено інженерний метод розрахунку технологічного зусилля операцій вирубування та перфорування. Визначено оптимальні режими процесу розкроювання на існуючих конструкціях електрогідравлічного пресового обладнання та на запропонованому магнітно-імпульсному пресовому обладнанні. Розроблено методику проектування високоефективного магнітно-імпульсного пресового обладнання для виконання технологічних операцій легкої промисловості, що забезпечує необхідне вирубування, сприяє підвищенню продуктивності праці та зменшенню енергетичних витрат обладнання. Розроблено рекомендації щодо оптимального співвідношення елементів системи "різак - матеріал - плита".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА345998 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шкоденко М. М. 
Розробка автоматизованої технологічної підготовки розкрою натуральної шкіри на деталі верху взуття : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.18 / М. М. Шкоденко; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2010. - 22 c. - укp.

Розроблено методи переведення у цифрову форму інформації про контур, вади шкіри та напрями тягучості, методи інтерактивного й автоматизованого проектування схем розкрою. Для сформованої схеми розкрою розроблено методи оптимізації маршруту робочого інструменту у разі розкрою за допомогою преса-автомата з врахуванням особливостей налаштування обладнання. Методи базуються на комбінації евристичних алгоритмів з покращенням результату, що дає високу швидкість виконання та результат близький до оптимального. За допомогою спеціальних параметрів, визначених у моделі та методах, оператор має змогу впливати на спосіб формування маршруту залежно від характеристик обладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.12-642

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376297 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Хоменко О. О. 
Розробка комбінованих технологічних схем розкрою багатошарових настилів на комплекти деталей взуття : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.18 / О. О. Хоменко; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2011. - 22 c. - укp.

Розроблено науково обгрунтований метод автоматизованої побудови комбінованих технологічних схем розкрою багатошарових настилів рулонних матеріалів на комплекти деталей взуття у розмірному асортименті. Вперше розроблено математичну модель та метод комбінування до трьох розкладок різних видів і розмірів деталей складної форми у секції за шириною матеріалу з урахуванням лінійних ефектів від щільного суміщення розкладок. Доповнено класифікацію технологічних задач побудови схем розкрою трьома підкласами задач розміщення деталей в схемах розкрою багатошарових настилів і проведено математичне представлення даних задач. Одержано узагальнення математичної моделі та методу побудови прямокутних розкладок для суміщення деталей складної форми зі зсувом рядів з урахуванням трьох нових лінійних ефектів від суміщення рядів деталей. Удосконалено метод діалогового коригування автоматично побудованих схем розкрою шляхом введення у контури деталей додаткових вершин і знайдено критерій розрахунку їх кількості для однозначного визначення розташування деталей за методом променя. Удосконалено метод побудови еквідистанти до зовнішнього контуру деталі складної форми для усунення петель на еквідистанті та випадків відкладання її всередину контуру. Підтверджено гіпотезу про перевагу прямокутних розкладок деталей і схем розкрою над косокутними за критерієм відсотка використання матеріалу. Виявлено, що прямокутні розкладки деталей і схеми розкрою мають у середньому менший відсоток автоматично невкладених деталей, ніж косокутні.


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.122

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391706 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шкоденко М. М. 
Розробка автоматизованої технологічної підготовки розкрою натуральної шкіри на деталі верху взуття : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.18 / М. М. Шкоденко; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2011. - 22 c. - укp.

Розроблено методи переведення у цифрову форму інформації про контур, вади шкіри та напрями тягучості, методи інтерактивного й автоматизованого проектування схем розкрою. Розроблено методи оптимізації маршруту робочого інструмента за розкрою за допомогою преса-автомата з урахуванням особливостей налаштування обладнання. Методи базуються на комбінації евристичних алгоритмів з покращанням результату, що дає високу швидкість виконання та результат близький до оптимального. За допомогою спеціальних параметрів, визначених у моделі та методах, оператор має змогу впливати на спосіб формування маршруту залежно від характеристик обладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.12-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391707 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Онофрійчук В. І. 
Удосконалення пристроїв для поштучного відокремлення деталей верху взуття : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.10 / В. І. Онофрійчук; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Вивчено можливості удосконалення існуючих і створення нових пристроїв, призначених для поштучного відокремлення деталей верху взуття від пачки крою в процесі автоматизованого маніпулювання, здатних підвищити якість обробки та продуктивність праці на етапі підготовчих операцій взуттєвого виробництва. Проаналізовано умови взаємодії між робочими органами захватних пристроїв та деталями пачки з метою оптимізації параметрів процесу поштучного відокремлення м'яких плоских деталей. Розроблено фізичні та математичні моделі процесу розділення суміжних деталей у пачці крою, запропоновано ефективний метод відокремлення крайньої деталі від пачки. Аналітично визначено й експериментально підтверджено закономірності зміни технологічного зусилля (необхідного в процесі поштучного відокремлення) від фізико-механічних властивостей об'єкта маніпулювання, просторового положення пачки деталей і характеру руху робочого органу. Запропоновано інженерний метод розрахунку робочих органів захватних пристроїв та розроблено конструкції технологічно гнучких функціональних груп автоматизованих систем, призначених для маніпулювання м’якими плоскими деталями.


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.12-5-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400120 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського