Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=К390.1-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Обладнання для виробництва виробів із порошкових матеріалів : Атлас для студ. спец. "Порошк. та композит. матеріали, покриття". Ч. 1. Обладнання для одержання порошків металів, сплавів, тугоплавких сполук та їх сумішей / уклад.: П. А. Бойко, П. І. Лобода; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2006. - 92 c. - Бібліогр.: с. 89. - укp.

Наведено схеми, розрізи, загальні види обладнання для грубого подрібнення кускових матеріалів, середнього, дрібного та надрімбного розмелу порошкових матеріалів, одержання порошків металів і сплавів розпиленням розплавів, приготування сумішей порошків і замішування їх на пластифікаторах. Запропоновано класифікацію порошків та їх сумішей за крупністю. Описано принципову, кінематичну та конструктивну схеми обладнання.

Приведены схемы, разрезы, общие виды оборудования для грубого дробления кусковых материалов, среднего, мелкого и сверхмелкого помола порошковых материалов, получения порошков металлов и сплавов распылением сплавов, приготовления смесей порошков и замешивания их на пластификаторах. Предложена классификация порошков и их смесей по крупности. Описаны принципиальная, кинематическая и конструктивная схемы оборудования.


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.1-5-02 я61

Рубрики:

Шифр НБУВ: С10636 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Оде Халіль Д. Абу Дарвіш 
Дослідження модульованих дуг і розробка високоресурсного плазмотрона для обробки порошкових матеріалів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.03.06 / Оде Халіль Д. Абу Дарвіш; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2000. - 17 c. - укp.

Рзв'язано конкретну наукову задачу, пов'язану з розробкою високоресурсного плазмотрона з метою обробки порошкових матеріалів і пошуку методів підвищення його працездатності та ефективності. Створено однокамерний лінійний плазмотрон з газовихревою стабілізацією дуги потужністю до 50 кВт, що містить порожнисті мідні електроди, всередині яких виконано поперечні (гвинтові) канавки, які сприяють розщепленню катодної та анодної дільниць дуг і розподілу струму за довжиною розрядного каналу. Доведно, що така конструкція дозволила збільшити ресурс роботи у порівнянні з відомими розробками напилювальних плазмотронів більш, ніж удвічі. Ресурс роботи плазмотрона й ефективність обробки порошкових матеріалів можуть бути значно підвищені за рахунок впливу на позитивний стовп дуги зовнішніх електричних збурень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.1-5 + К663.033

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА309192 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сергієнко С. М. 
Розрахунок плазмотрона для плазмового диспергування тугоплавких порошків та визначення його основних характеристик / С. М. Сергієнко, Т. В. Бірюкова, М. Ю. Алєксєєва // Сб. науч. тр. ДонГТУ. - 2013. - Вып. 40. - С. 211-216. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено результати теоретичних досліджень, математичних розрахунків, одержано основні характеристики плазмотрона.


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.11 + К390.1-5-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69772 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Глухенький О. І. 
Система стабілізації рівня рідкого металу в установці для виробництва металевих гранул / О. І. Глухенький, Ю. М. Гориславець, В. Є. Павленко, В. Б. Павлов, А. В. Токаревський, Ю. П. Тугаєнко // Техн. електродинаміка. - 2015. - № 5. - С. 67-73. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Для діючої установки для виробництва металевих гранул з метою зменшення дисперсії гранул розроблено та досліджено систему стабілізації рівня рідкого металу над насадком електромагнітного дозатора. Стабілізацію запропоновано здійснювати шляхом підтримання у процесі роботи незмінною витрати рідкометалевого насоса магнітодинамічного типу, що входить до складу установки. Експериментально досліджено можливості керування витратою насоса за рахунок зміни модуля та фазового кута струму котушки електромагніту насоса. Виходячи з встановлених переваг фазового керування, розроблено напівпровідниковий фазорегулятор для живлення електромагніта насоса, а також розроблено систему автоматичного керування насосом з електромагнітним давачем швидкості рідкого металу. Працездатність системи та можливість стабілізації рівня металу за рахунок підтримання незмінною витрати рідкометалевого насоса підтверджено експериментально.


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського