Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=З29-5-05$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Жежеленко И. В. 
Определение необходимости резервирования микропроцессорной системы управления системой электроснабжения промышленного предприятия / И. В. Жежеленко, Ю. Л. Саенко, С. Л. Коровин // Вісн. Донец. ун-ту. Сер. А. Природн. науки. - 2007. - № 2. - С. 402-409. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Приведено економічне обгрунтування необхідності резервування мікропроцесорної системи керування системою електропостачання промислового підприємства для кожного незалежного джерела електроенергії залежно від категорійності електроприймачів по надійності електропостачання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69583/Сер.А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Юрченко О. М. 
Підвищення ефективності високочастотних транзисторних перетворювачів для систем електроживлення технологічних установок / О. М. Юрченко, М. М. Юрченко, В. Я. Гуцалюк, В. О. Павловський, П. Ю. Герасименко, Ю. О. Твердохліб, В. К. Гурін // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2012. - Вип. 32. - С. 129-139. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Наведено результати досліджень протягом останнього року за трьома основними напрямками наукової діяльності співробітників відділу транзисторних перетворювачів, а саме: розробка та дослідження високочастотних високовольтних пристроїв для бортових електронно-променевих технологічних установок; розробка та дослідження високочастотних транзисторних перетворювачів для установок індукційних технологій; дослідження електромагнітної сумісності систем електроживлення із високочастотними транзисторними перетворювачами.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-05 + З264.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Розен В. П. 
Формування енергоефективних режимів електроспоживання виробничих систем : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.09.03 / В. П. Розен; ДВНЗ "Нац. гірн. ун-т" . - Д., 2013. - 36 c. - укp.

Дослідження присвячено питанням формування енергоефективних режимів виробничих систем за умов використання автоматизованих систем управління за рахунок оптимізації використання електричної енергії та потужності виробничих процесів у разі нечіткої інформації з урахуванням особливостей функціонування виробничих та енергетичних систем. Досліджено процеси формування енергоефективних режимів електроспоживання виробничих систем. Розглянуто показники ефективності використання електричної потужності та енергії, зв'язки між енергетичними та технологічними параметрами виробничих систем, а також співвідношення, властивості, характеристики, що дозволяють розробити вимоги до системи управління режимів електроспоживання (РЕС), енергетичного аудиту, енергетичного менеджменту та енергетичного маркування електрообладнання. Розроблено методологію створення передумов побудови системи управління режимом електроспоживання виробничих систем, що враховує державне регулювання проблеми, передбачає розроблення законодавчих актів, розділів програм енергозбереження, комплексу державних стандартів України у сфері енергозбереження, а також формування ядра системи управління з інформаційними зв'язками між функціями. Наголошено, що для досягнення поставлених цілей на кожному рівні управління застосовується свій клас моделей управління та своя стратегія їх використання з урахуванням наявності інформаційних зв'язків між функціями управління й зовнішнім середовищем, а також виникає необхідність виконання на всіх ієрархічних рівнях управління таких функцій як: облік, контроль, регулювання, аналізування, прогнозування, нормування, планування, організація. Удосконалено методи управління РЕС, розроблено моделі та методи оптимального управління споживачів-регуляторів дискретної дії за різними критеріями. Розроблено комплекс програм для АРМ-Енергетика, які забезпечують вимоги енергосистем і мінімізацію втрат в мережах електроспоживачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397950 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Розен В. П. 
Формування енергоефективних режимів електроспоживання виробничих систем : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.09.03 / В. П. Розен; ДВНЗ "Нац. гірн. ун-т". - Дніпропетровськ, 2014. - 36 c. - укp.

Вперше розроблено методологію, яка створює передумови побудови системи управління режимом електроспоживання (РЕС) виробничих систем, що враховує державне регулювання проблеми, містить у собі розроблення законодавчих актів, розділів програм енергозбереження, комплексу державних стандартів України у сфері енергозбереження, а також формування ядра системи управління з інформаційними зв'язками між функціями. Показано, що для досягнення поставлених цілей на кожному рівні управління необхідно застосовувати свій клас моделей управління та свою стратегію їх використання з урахуванням наявності інформаційних зв'язків між функціями управління та зовнішнім середовищем, а також необхідно виконання на всіх ієрархічних рівнях управління таких функцій, як облік, контроль, регулювання, аналізування, прогнозування, нормування, планування, організація. Процедуру планування споживання електричної потужності та енергії необхідно будувати на основі послідовного аналізу застосування різних прогнозних моделей, що дозволяє знизити витрати на одержання вихідної інформації. На відміну від детермінованих умов про наявність повноти інформації про майбутні умови та інформацію на всіх ієрархічних рівнях планування запропоновано підхід, що дозволяє створити умови для адаптації планової величини споживання електричної потужності та енергії до нового інформаційного середовища, а це особливо важливо під час переходу енергетики на функціонування в умовах енергетичного ринку. На відміну від існуючих методів управління РЕС з використанням споживачів-регуляторів потужності дискретної дії встановлено нові залежності, які враховують нечіткості оцінок факторів, що впливають на функціонування споживачів електричної енергії, а також відмінність у поставлених цілях управління споживачем та енергетичною системою.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412791 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Маслов І. В. 
Розробка інформаційної моделі та оптимізація цифрових перетворювачів систем керування електроспоживанням на її основі : Дис...канд. техн. наук. 05.13.05; 05.14.02 / І. В. Маслов; Херсонський індустріальний інститут. - Херсон, 1994. - 181 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: ДС48201 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Маслов І. В. 
Розробка інформаційної моделі та оптимізація цифрових перетворювачів систем керування електроспоживанням на її основі : Дис...канд. техн. наук. 05.13.05; 05.14.02 / І. В. Маслов; Херсонський індустріальний інститут. - Херсон, 1994. - 181 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: ДС48201 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського