Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (5)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>K=YAHOO<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Карпа І. Б. 
Функціональні та прагматичні характеристики інтерактивної віртуальної комунікації (на матеріалі інформаційно-довідкового сервісу Yahoo! Answers) : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.04 / І. Б. Карпа; Херсон. держ. ун-т. - Херсон, 2010. - 20 c. - укp.

Проаналізовано функціональні та комунікативно-прагматичні характеристики інтерактивної віртуальної комунікації (ІВК) в англомовному інформаційно-довідковому сервісі Yahoo!Answers. Визначено особливості ІВК як типу спілкування в Інтернет-мережі, з'ясовано характерні для неї моделі, виявлено особливості формування запитань, домінантні функції текстових повідомлень, вербальні та невербальні засоби їх реалізації (візуалізація, смайлики), які містять певний пізнавальний потенціал і позначаються на змістових і смислових аспектах комунікативного процесу. Виявлено прагматичні засоби впливу в ІВК, які застосовуються з метою задоволення пізнавальних потреб адресанта й адресата, висвітлено стратегії та тактики ІВК, проаналізовано субкультурну лінгвосистему, досліджено причини виникнення комунікативних девіацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-913.37

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375301 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Цурін О. П. 
Інтегрований Web-ресурс журналів великого ВНЗ / О. П. Цурін // Технологія і техніка друкарства. - 2011. - № 3. - С. 133-137. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Зазначено, що великі за розміром вищі навчальні заклади (ВНЗ), наприклад, НТУУ "КПІ" мають значну кількість друкованих та електронних видань різної тематики, обсягу, умов опублікування. Показано вирішення таких задач як: зібрання інформації про всі журнали, що видаються зі стислою інформацією про кожний із них, із координатами для зв'язку, переходом на Web-сайти журналів. Пошук по цьому сайту дозволяє одержати інформацію про публікації не тільки у певних напрямках, але й у споріднених галузях. Ще більше інформації надає інтегрований у ресурс пошук Google; створення форуму для редакторів журналів і відповідальних за Web-сайти осіб; оцінка InterNet статусу друкованих журналів пов'язаний з оцінкою Web-сайтів журналів світовими пошуковими системами і в основному такими відомими як - Google, Bing, Yahoo. Визначено набір характеристик, що враховується у рейтингу Webometrics та індексацію в провідних базах даних для відстеження цитування (SCOPUS і Google Sholar). За цими характеристиками зроблено таблицю рейтингу, наданих на сайті журналів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(4УКР)72 с51 + З970.312-018.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шмирова О. 
Планування процедури пошуку фахової наукової інформації іноземною мовою в Інтернеті / О. Шмирова // Нова пед. думка. - 2008. - Спец. вип. - С. 160-163. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто одну з умов здійснення сучасних наукових досліджень у будь-якій галузі науки. Проаналізовано наукові іноземні сайти, які надають можливість науковцям слідкувати за станом розвитку науки своєї галузі. Запропоновано методику пошуку наукової інформації іноземною мовою, оскільки сьогодні немає жодного авторитетного зарубіжного видання, яке не мало б свого електронного варіанта в Інтернеті на сайтах. Подано найбільш поширений метод пошуку потрібної інформації за ключовими словами за допомогою спеціальних пошукових сайтів: Yahoo.com.; Alta Vista.com; Rambler.ru; Yandex.ru; Meta.net; AGORA.com; Google.com. Подано пропозиції щодо знаходження необхідних наукових джерел на деяких сайтах. Акцентовано увагу на інформаційних джерелах публікацій наукових бібліотек університетів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кубів-Маркевич У. 
MICROSOFT проти YAHOO!: аналіз спроб поглинання на ринку ІТ-технологій / У. Кубів-Маркевич // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. Міжнар. відносини. - 2008. - Вип. 23. - С. 227-231. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто ринок рекламних послуг, які здійснюють в Інтернет-просторі дві потужні IT-компанії: Microsoft та Yahoo. Здійснено аналіз можливих вигід і збитків для компаній та для суспільства від концентрації даного ринку та перетворення його в дуополію. Визначено індекс Герфіндала - Гіршмана концентрації ринку для компаній онлайнової реклами на сучасному етапі та його зміни в результаті об'єднання Microsoft та Yahoo. Зроблено висновки про домінантні фактори, які можуть сприяти об'єднанню Microsoft та Yahoo та вплив на ефективність ринку онлайнових рекламних послуг у світі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.10-803.81ф + З973-018

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/міжнар.відн. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Камінський Р. М. 
Формальне подання діяльності користувача з виявлення інформаційно-значущих об'єктів / Р. М. Камінський, Л. Я. Нич, Н. Б. Шаховська // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2015. - № 832. - С. 90-102. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто діяльність користувача щодо пошуку інфораційно-значущих об'єктів розв'язання поставленої перед ним задачі. Для формалізації цієї діяльності використано апарат теорії множин. Наведено математичні моделі формулювання запиту, аналізу документів у видачі та відбір інформаційних об'єктів для розв'язання поставленої перед користувачем задачі. Розроблено моделі в аспекті інтелектуальної діяльності користувача та когнітивних процесів. Наведено результати експериментальних досліджень з такими пошуковими системами, як Google, Yandex, МЕТА, Rambler, Yahoo. Для оцінювання ефективності інформаційного пошуку знайдені документи поділені на пертинентні, релевантні та нерелевантні. Ефективність пошуку визначено відношенням кількості пертинентних і релевантних документів до кількості всіх документів у видачі. Інформаційні характеристики пошукових систем запропоновано враховувати відповідним коефіцієнтом.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Залива В. В. 
Фільтрація спаму електронної пошти за допомогою машинного навчання / В. В. Залива, А. П. Бондарчук, О. А. Золотухіна // Зв'язок. - 2019. - № 6. - С. 61-65. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто фільтри для боротьби проти спаму в електронній пошті. Увагу приділено методам машинного навчання для успішного виявлення та фільтрації спам-листів. Робота охоплює важливі поняття, тенденції та оцінку ефективності досліджень фільтрації спаму провідними постачальниками послуг електронного листування, такими як Gmail, Yahoo та Outlook. Порівняно сильні та слабкі сторони існуючих підходів для фільтрації спаму.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Залива В. В. 
Фільтрація спаму електронної пошти за допомогою машинного навчання / В. В. Залива, А. П. Бондарчук, О. А. Золотухіна // Зв'язок. - 2019. - № 6. - С. 61-65. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто фільтри для боротьби проти спаму в електронній пошті. Увагу приділено методам машинного навчання для успішного виявлення та фільтрації спам-листів. Робота охоплює важливі поняття, тенденції та оцінку ефективності досліджень фільтрації спаму провідними постачальниками послуг електронного листування, такими як Gmail, Yahoo та Outlook. Порівняно сильні та слабкі сторони існуючих підходів для фільтрації спаму.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Bobko N. A. 
Working conditions and health status of telephone communication operators: analytical review = Умови праці та здоров'я операторів телефонного зв'язку: аналітичний огляд / N. A. Bobko, T. Yu. Martynovskaya, D. A. Gadayeva // Укр. журн. з проблем медицини праці. - 2021. - 17, № 4. - С. 261-271. - Бібліогр.: 43 назв. - англ.

Зростаюча соціальна затребуваність операторів телефонного зв'язку в суспільстві "24/7" поряд з посиленням вимог до їхньої психофізіологічної сфери актуалізують дослідження умов праці, що динамічно змінюються, та їхнього впливу на здоров'я працюючих. Мета дослідження - виявити особливості умов праці та їхній зв'язок з функціональним станом і показниками здоров'я у операторів телефонного зв'язку. Проведено аналіз літератури з фондів електронних баз наукових джерел медико-біологічної інформації (Національної наукової медичної бібліотеки України, Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського, PubMed, Medline, Scopus, Embase, Web of Science, CIS, e-Library та ін.) та інтернет-порталів Google та Yahoo з використанням структурно-логічного підходу та бібліосемантичного методу. Результати дослідження та висновки. Характерними рисами праці операторів телефонного зв'язку є: інтенсивне інформаційне та нервово-емоційне навантаження, високе навантаження на слуховий і зоровий аналізатор, голосовий апарат, робота за змінним графіком, у тому числі з нічними змінами, в умовах дефіциту часу з використанням відеодисплеїв, програмного забезпечення комп'ютерів, гарнітури, засобів зв'язку, часто - в умовах, що не відповідають гігієнічним нормативам. Провідними шкідливими чинниками умов праці в операторів телефонного зв'язку є напруженість праці і шум (клас 3.1 - 3.2). Мікроклімат (перевищення ПДУ температури і швидкості руху повітря; низька вологість) і аероіонізація повітря (недостатня) також не відповідають гігієнічним нормативам (клас 3.1). Залежно від конкретних умов 15 - 47 % операторів телефонного зв'язку відчувають професійний стрес, до 80 % - проблеми зі сном. Найтиповішими є проблеми зі зором, слухом і голосом - найнавантаженіших органів протягом роботи. Поширені також захворювання опорно-рухового апарату (переважно - шийного відділу), жіночих тазових органів, верхніх дихальних шляхів (переважно - кашель), захворювання системи кровообігу; є вказівки на захворювання кровотворних органів, новоутворення, психічні захворювання. Професійний стрес у операторів телефонного зв'язку збільшує число скарг на здоров'я. Після 45 років функціональний стан системи кровообігу погіршується, ефективність нервових регуляторних механізмів - знижується. Як група ризику здоров'ю оператори телефонного зв'язку потребують спеціальних заходів профілактики для збереження здоров'я і продовження професійного довголіття.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р124.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25332 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського