Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>K=ТЕЛЕФОНІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Золотарьова І. О. 
Інтернет-телефонія як сучасний засіб комунікацій в бізнесі / І. О. Золотарьова, А. І. Костюков // Системи оброб. інформації. - 2011. - Вип. 7. - С. 16-18. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Доведено значимість Інтернет-телефонії під час створення комунікаційних мереж, що використовується у сучасному бізнесі. Наведено переваги та недоліки Інтернет-телефонії в порівнянні зі звичайним телефонним зв'язком. Визначено основні поняття Інтернет-телефонії. Проведено аналіз якості зв'язку згідно параметрів зникання пакетів під час передачі та час затримки. Визначено програмні та апаратні засоби реалізації комунікаційних мереж. Зроблено висновки щодо ефективності та зручності використання Інтернет-телефонії.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312.1 + У9(4УКР)386.5 ф121

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Петренко-Лисак А. 
Мобільна телефонія в матриці міського життя / А. Петренко-Лисак // Соціол. студії. - 2016. - № 1. - С. 69-73. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Вміщено міркування з приводу трансформацій у місті й міському житті поряд із появою в комунікативних практиках містян мобільного телефона або смартфона. Проаналізовано процеси і явища, що презентують взаємний вплив еволюції простору міста та інформаційно-комунікативних технологій. Зауважено на тому, що, попри помітні зміни, вітчизняна наука не представила світовій академічній спільноті потужного й суттєвого аналізу цих процесів в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*665 + С5*424

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100935 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бочаров О. П. 
ІР-телефонія, як сучасний засіб корпоративного зв'язку ПАТ "Укрзалізниця" / О. П. Бочаров, Н. Л. Доліна, Є. П. Коломієць // Залізн. трансп. України. - 2018. - № 3. - С. 5-12. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Доведено значимість ІР-телефонії у разі створення комунікаційних мереж для структурних підрозділів, регіональних філій і філій ПАТ "Укрзалізниця", що використовується у сучасному бізнесі. Наведено переваги та недоліки ІР-телефонії у порівнянні зі звичайним телефонним зв'язком. Визначено основні поняття ІР-телефонії. Проведено аналіз якості зв'язку згідно параметрів зникання пакетів під час передачі та час затримки. Визначено програмні та апаратні засоби реалізації комунікаційних мереж. Зроблено висновки щодо ефективності та зручності використання ІР-телефонії.


Індекс рубрикатора НБУВ: О278

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гнатюк В. 
Модель даних для удосконалення кібербезпеки IP-АТС / В. Гнатюк, І. Терентьєва, В. Котелянець // Безпека інформації. - 2018. - 24, № 3. - С. 175-180. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Сучасний стан розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем вражає своїми темпами впровадження, сферами застосування та різноманітністю технологій. Впровадження IP-телефонії у різні сфери людської діяльності надає змогу пересічним громадянам спростити побут, бізнесу - реалізувати головні аспекти такі як: збільшення продаж, підвищення ефективності роботи співробітників, підвищення якості обслуговування клієнтів, автоматизація робочих процесів, представлення необхідної інформації для керівництва тощо. Дана технологія (IP-телефонія) стала яскравим симбіозом класичної телефонії та мережі Інтернет, поєднала в собі всі найважливіші функції зазначених технологій. Проте, використовуючи IP-телефонію важливо подбати про забезпечення необхідного рівня кібербезпеки, оскільки не виконання цього аспекту може нести з собою великі фінансові та іміджеві втрати, тому розробка і дослідження нових ефективних методів удосконалення кібербезпеки IP-телефонії є актуальною задачею. Мета роботи - побудова моделі даних для удосконалення кібербезпеки IP-АТС. Сформовано множину видів вразливостей IP-АТС, множину кроків для реалізації кібератаки на IP-АТС та множину дій для удосконалення кібербезпеки IP-АТС, що надасть змогу ідентифікувати можливі види вразливостей для IP-АТС, дослідити послідовність кроків для реалізації кібератаки на IP-АТС та, виконавши превентивні дії, вдосконалити рівень кібербезпеки IP-АТС. Для успішної реалізації кібератаки, за налаштувань, що представлені в роботі, потрібна дуже висока кваліфікація зловмисників та значні матеріально-технічні затрати. Розроблена модель буде корисною, насамперед, для системних адміністраторів, а також для фахівців з інформаційної безпеки у складі команд реагування на кіберінциденти типу CERT/CSIRT, на які покладаються обов'язки щодо захисту ІТС в межах підприємств та організацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-016.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Батіна О. А. 
Особливості створення конвертора аудіофайлів у програмному середовищі Telegram / О. А. Батіна, А. Р. Карпунець, В. С. Лазебний // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 1. - С. 40-49. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено результати аналізу питання щодо необхідності перетворення форматів аудіофайлів. В ній запропоновано короткий опис сучасних форматів аудіофайлів. Доцільно використовувати автоматичне мережне програмне забезпечення для перетворення. Наведено кроки та обгрунтовано вибір засобів для розроблення програмного забезпечення, що перетворює аудіофайли. Особливості проектування бота для конвертації аудіофайлів обговорено на прикладі програми Spring. Детально обговорено інтеграцію розробленого додатку з TelegramAPI та оброблення запиту на перетворення. З розвитком цифрових технологій та мережних технологій користувачі обмінюються значною кількістю інформації різного рівня, в тому числі мультимедійною інформацією і, зокрема, аудіоінформацією. Розроблено різні технічні засоби для формування, запису та зберігання аудіосигналів. До загальних послуг належать IP-телефонія, відеоконференції, розповсюдження музичних фонограм, IP-телебачення, репортажі з місця подій тощо. Багато форматів файлів розроблено для зменшення інтенсивності сигнальних потоків, які потрібно передавати і зберігати як аудіофайли. Використання аудіоперетворювачів вимагає від користувача певних спеціальних знань для коригування необхідних параметрів. Зі збільшенням кількості користувачів доцільно розробити додатковий інструмент для автоматичного перетворення аудіоформатів, в якому буде зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача. Для здійснення цього завдання доцільно вибрати мову програмування Java. Однією з головних переваг Java є те, що легко мігрувати з однієї комп'ютерної системи на іншу. Можливість запускати одну і ту ж програму в багатьох різних системах є критичною для програмного забезпечення WorldWideWeb. Розглянуто середовища розроблення Eclipse IDE, NetBeans та IntelliJ IDEA. Програмне середовище IntelliJ IDEA призначене для детального опрацювання програмного коду. Боти - це лише спеціальні облікові записи Telegram, якими керує програмне забезпечення, а не люди, і вони часто мають функції інтерфейсу. Боти надають користувачеві набір спеціальних кнопок для вибору потрібного режиму.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-015.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Молчанова Е. 
Мобільна телефонія в диджитал-епоху / Е. Молчанова, К. Ковтонюк // Товари і ринки. - 2021. - № 1. - С. 62-75. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Розглянуто особливості трансформації світової економічної системи під впливом науково-технологічної революції та розвитку комунікаційних технологій. Проаналізовано темпи цифрової трансформації країн, особливості зміни передачі цифрових даних на електронних носіях або в Інтернеті. Визначено фактори посилення конкуренції в електронній комерції й основні перепони на шляху цифровізації світової економки. Проаналізовано розвиток мобільної телефонії, особливості формування мобільного контенту на китайському й американському ринках. Визначено напрями подальшого розвитку мобільної телефонії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.153.33 + З884.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25522 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського