Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (15)Автореферати дисертацій (125)Книжкові видання та компакт-диски (235)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>K=КІЛ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 868
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

П'яних Б. Є. 
Аналіз електричних кіл. Розрахунок стаціонарних режимів : Навч. посіб. для студ. / Б. Є. П'яних, Є. В. Мельников, С. О. Животовський; Київ. міжнар. ун-т цив. авіації. - К., 1999. - 183 c. - укp.

Розкрито основні поняття теорії електричних кіл і методи їх розрахунку в стаціонарних режимах. Значну увагу приділено колам гармонічного струму та методу К-перетворення, у т.ч. магнітно-зв'язаних кіл. Окремо розглянуто топологію і топологічні матриці як засоби формування рівнянь електричної рівноваги і введення цих рівнянь у ЕОМ. Особливе місце відведено частотно-вибірковим колам: окремим і зв'язаним коливальним контурам, їх побудові, властивостям, параметрам і частотним характеристикам. Внаслідок аналізу, проведеного на підставі комплексних функцій кола, перевагу надано матричним формам рівнянь.


Індекс рубрикатора НБУВ: З211 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА595275 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шидловська Н. А. 
Аналіз нелінійних електричних кіл методом малого параметру / Н. А. Шидловська; НАН України. Ін-т електродинаміки. - К. : Євроіндекс, 1999. - 191 c. - Бібліогр.: 234 назв. - укp.

Наведено теоретичне узагальнення і розвиток теорії та методів аналізу нелінійних електричних кіл сталого та змінного струмів на основі використання методу малого параметру. Показано можливість аналізу нелінійних електричних кіл методом малого параметру з помилкою, що обумовлюється точністю апроксимаційних поліномів нелінійних елементів. Одержано аналітичні вирази для напруг та струмів нелінійних електричних кіл сталого та змінного струмів, одно- та трифазних систем і ліній з розподіленими параметрами. Визначені умови виникнення в нелінійних колах множинного резонансу, виконано аналіз впливу нелінійності та місця знаходження нелінійного елементу на параметри чотириполюсників.


Індекс рубрикатора НБУВ: З211.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА590752 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Варецький Ю. О. 
Вибір параметрів фільтрових реакторів / Ю. О. Варецький // Вісн. Держ. ун-ту "Львів. політехніка". Електроенерг. та електромех. системи. - 2000. - № 400. - С. 3-10. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто проблему вибору параметрів фільтрових реакторів для схем фільтро-компенсуючих кіл, призначених для роботи у системах електропостачання промислових навантажень. Доведено, що важливе значення мають характеристики перехідних процесів у нормальних експлуатаційних режимах. Проаналізовано перехідні струми та напруги в характерних режимах з огляду на їх амплітуди та повторюваність, порядок врахування факторів під час вибору параметрів фільтрових реакторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5-040.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Зиньковский М. Ф. 
Гемодинамическая коррекция аномалий сердца с функционально единственным желудочком / М. Ф. Зиньковский, А. М. Довгань // Журн. Акад. мед. наук України. - 1999. - 5, № 2. - С. 248-262. - Библиогр.: 19 назв. - рус.

Обстежено 238 хворих з функціонально єдиним шлуночком (ФЄШ) серця, 69 з них було проведено двоспрямований кавапульмональний анастамоз (ДКПА), 48 - корекцію гемодинаміки за Фонтеном. Гемодинамічна корекція забезпечує хворим з ФЄШ розділення системного і легеневого кіл кровообігу. Розглянуто пропозиції тактичного і технічного характеру, які дозволили підвищити безпеку гемодинамічної корекції за Фонтеном і поліпшити її результати. Обговорено питання оцінки анатомо-фізиологічних особливостей вади серця для вибору оптимальної хірургічної тактики для кожного конкретного випадку, роль ДКПА та ефективність використання нових підходів під час виконання операції Фонтена.


Ключ. слова: единственный желудочек сердца, атрезия трехстворчатого клапана, синдром гипоплазии правого желудочка, операция Фонтена
Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14793 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Монастирський З. Я. 
Дуальність і реверсивність у мостових вимірювальних колах / З. Я. Монастирський // Техн. електродинаміка. - 2000. - № 5. - С. 63-67. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено властивості схемних елементів у мостових вимірювальних колах. Встановлено, що ці елементи взаємно заміщуються під час виконання над ними топологічних дуальних і реверсивних перетворень. Наведено приклади використання топологічних перетворень для проектування елементів мостових кіл.


Індекс рубрикатора НБУВ: З221.032-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Газін В. П. 
Економіка і зовнішня політика Веймарської республіки (1925-1933): східно-європейські аспекти / В. П. Газін; Кам'янець-Поділ. держ. пед. ун-т. - 2-е вид., доповн. і виправл. - Кам'янець-Поділ., 1999. - 151 c. - укp.

Висвітлюється роль економічного фактора, ділових кіл німецького суспільства у формуванні реваншистської східної політики Веймарської республіки у другій половині 20-х - початку 30-х років. Характеризуються зовнішньополітичні доктрини та передумови їх реалізації, центральноєвропейська політика веймарських урядів, радянсько-німецькі стосунки тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ГЕР)62 + У03(4НІМ)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА591742 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Васюра А. С. 
Електромагнітні елементи та пристрої систем управління і автоматики : Навч. посіб. Ч. 1. Електромагнітні елементи аналогових пристроїв / А. С. Васюра; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця, 2000. - 146 c. - Бібліогр.: 85 назв. - укp.

Стисло подано відомості з теорії магнетизму та магнітних матеріалів. Значну увагу приділено основам розрахунку електричних кіл з магнітним осереддям, магнітним підсилювачам і модуляторам, а також електромагнітним пристроям електроживлення та енергоощадження.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-043.3 я73 + З965-046.33 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В343838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Еріванцев І. М. 
Електротехніка та основи електроніки : Навч. посіб. для студ. інж.-техн. спец. вузів / І. М. Еріванцев, В. В. Коваль; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 1999. - 512 c. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Викладено основні розділи традиційного навчального курсу "Електротехніка та основи електроніки": електричні кола постійного та змінного струму; перехідні процеси у електричних колах; магнітні кола с постійною та змінною магнітодіючою силою; електричні машини (асинхронні, синхронні та постійного струму), трансформатори; електричні вимірювання та пристрої; основи електроніки. Подано основні електротехнічні поняття і визначення, обгрунтовано закони електричних кіл та сформульовано практичні завдання, які виникають в процесі розрахунку та дослідження реальних електричних кіл та електротехнічних пристроїв.


Індекс рубрикатора НБУВ: З2 я73-1 + З85 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА592401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Контроль і управління в складних системах (КУСС-99) : Кн. за матеріалами п'ятої міжнар. наук.-техн. конф., м.Вінниця, 3-5 лют. 1999 р.: В 3 т. Т. 1 / ред.: В. В. Грабко. - Вінниця : Універсум-Вінниця, 1999. - 344 c. - укp.

Розглядаються системні інваріанти інженерної методології, сучасні тенденції побудови комп'ютерних систем управління в реальному часі, описуються засоби та середовища програмування як інструмент дослідження нелінійних нестаціонарних систем. Повідомляється про існування розв'язків у задачах векторної оптимізації, про управління та ідентифікацію в системах з нелінійними зв'язками. Висвітлюються особливості застосування теореми Хопфа до параметричної оптимізації та ідентифікації деяких біологічних систем, описуються нові алгоритми формування кривих другого порядку (кіл та еліпсів). Досліджується підвищення ефективності розрахунків усталених режимів електричних систем шляхом сумісного використання модифікацій методу Ньютона. Аналізуються особливості розробки математичної моделі формування інвестиційного портфеля, математичного моделювання економічних процесів на основі теорії рефлексивності та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.95 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В342634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Гудим В. I. 
Математична модель електропостачальних систем електродугових агрегатів у вузлових координатах / В. I. Гудим // Техн. електродинаміка. - 1999. - № 5. - С. 66-71. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Подано математичну модель електропостачальних систем електродугових агрегатів у вузлових координатах (вузлових напругах електричних i магнітних кіл), сформовану на базі топологічних матриць і матриць параметрів у загальному випадку нелінійних елементів схем заміщення з урахуванням взаємоіндуктивних зв'язків.


Індекс рубрикатора НБУВ: З211.03с116

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Чабан В.  
Математичне моделювання електромеханічних процесів : Навч. посіб. для студ. електротехн. і мех. спец. / В. Чабан. - Л., 1997. - 344 c. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

На основі поєднання методів електромагнетних кіл, електромагнетного поля, теоретичної механіки і теплотехніки розроблена струнка теорія електромеханічних систем, утворених електричними машинами, трансформаторами та іншим електротехнічним обладнанням. Математичні моделі елементів системи розбиті на три основні групи: колові, напівпольові і польові. Алгоритми розрахунку перехідних й усталених процесів, статичної стійкості, параметричної чутливості в усіх випадках будуються як єдині, грунтуючись на ідентичному математичному апараті загальної теорії нелінійних диференціальних рівнянь. Усі теоретичні положення суворо доводяться. Метод викладу індуктивний.


Індекс рубрикатора НБУВ: з261я73-1

Шифр НБУВ: ВА587044 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Головкина Л. В. 
Метод представления функций связи параметрических систем / Л. В. Головкина, И. В. Салай, П. И. Чередников // Радиотехника / Харьк. гос. техн. ун-т радиоэлектрон. - 1998. - Вып. 109. - С. 158-161. - Библиогр.: 1 назв. - рус.

Запропоновано метод опису функцій зв'язку, який характеризує нелінійний зв'язок контурів у багатоконтурній параметричній індуктивній системі, що містить n кіл на k осердях. Наведено формулу для розрахунку сил струмів у резонансних контурах.


Індекс рубрикатора НБУВ: З846.9-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29221 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Лигун А. А. 
Метод проектирования кулачковых механизмов с помощью кусочно-окружностных кривых / А. А. Лигун, А. А. Шумейко // Кибернетика и систем. анализ. - 1999. - № 6. - С. 78-86. - Библиогр.: 2 назв. - рус.

На основі наближення періодичних функцій ермітовими локальними тригонометричними сплайнами отримано алгоритм опису кулачкового механізму з плоским товкачем за допомогою гладкої кривої з дуг кіл.


Індекс рубрикатора НБУВ: К444-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29114 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Чорний В. С. 
Методологічні засади концепції реформування Збройних Сил України / В. С. Чорний. - К. : ТОВ "Міжнар. фін. агенція", 1998. - 42 c. - Бібліогр.: с. 39-41. - укp. - рус.

У дослідженні узагальнено вітчизняний та іноземний досвід військового будівництва, розроблено головні методологічні засади концепції реформування військової сфери українського суспільства. Головним концептуальним положенням роботи є ідея про залежність радикального військового реформування від загального процесу системної трансформації суспільства. Відсутність синхронності реорганізації збройних сил і загальносуспільних перетворень з одного боку сприяє посиленню напруження у цивільно-військових відносинах і врешті-решт може закінчитися виходом армії на політичну арену як самодостатньої, автономної сили; а з іншого становить ще й зовнішню загрозу для національної безпеки, оскільки послаблений військовий потенціал держави буде постійним сприятливим грунтом для виявлення територіальних зазіхань певних політичних кіл суміжно-прилеглих країн. Для реалізації реформування військової організації суспільства необхідно чітко сформулювати мету, на її підставі детально розробити концепцію військової реформи, визначити напрями науково-технічного, матеріального та фінансового забезпечення, детально продумати інформаційну підтримку цього процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4Укр)21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р84220 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Матюшкін В. П. 
Надлінійний підсилювач потужності звукової частоти класу High-End на транзисторах / В. П. Матюшкін // Радіоаматор. - 1998. - № 8. - С. 10-11. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Головною причиною наявності різниці у звучанні між ламповим і транзисторним підсилювачами автор вважає перехідні процеси, які мають більшу тривалість в останніх. Наводяться три способи зменшення спотворень з використанням послідовного та паралельного кіл позитивного зворотнього зв'язку. (Далі буде).


Індекс рубрикатора НБУВ: З846.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14534 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Бых А. И. 
Нелинейные электрические цепи / А. И. Бых, В. А. Каховская, В. Н. Кобзев; Ин-т содерж. и методов обучения. - Х., 1999. - 83 c. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Викладено основи теорії нелінійних електричних та магнітних кіл, розглянуто специфічні явища та процеси, які спостерігаються в нелінійних колах і широко використовуються в різноманітних пристроях радіоелектроніки, біомедичної електроніки, обчислювальної техніки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З211.613я73

Шифр НБУВ: ВА592302 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Костенко В. Л. 
Оптимизация параметров генераторов для частотных датчиков по критерию нестабильности начальной частоты / В. Л. Костенко, Н. А. Омельчук, В. В. Семёнов // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. - 1999. - № 2. - С. 16-22. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Проведено аналіз нестабільності частоти автогенераторів, призначених для частотних датчиків, виконано оптимізацію параметрів елементів частотно-залежних кіл і надано рекомендації для їх вибору.


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-04.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Алєксандров В. В. 
Основи теорії кіл : Конспект лекцій для студ. радіоелектрон. спец. Ч. 1 / В. В. Алєксандров, В. В. Брайловський, Л. Ф. Політанський; Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці, 1999. - 96 c. - Библиогр.: 7 назв. - укp.

Викладено основи теорії електричних кіл, властивості та методи аналізу лінійних електричних кіл із зосередженими параметрами. Розглянуто фізичні величини, структурні елементи та головні закони кіл, основні властивості та аналіз лінійних електричних кіл гармонічного струму комплексним методом, а також деякі особливості кіл з взаємно-індуктивними зв'язками віток та резонанс в електричних колах.


Індекс рубрикатора НБУВ: З211я73-2

Шифр НБУВ: В342632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Алєксандров В. В. 
Основи теорії кіл : Конспект лекцій для студ. радіоелектрон. спец. Ч. 2 / В. В. Алєксандров, В. В. Брайловський, Л. Ф. Політанський; Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці, 1999. - 164 c. - Библиогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано електричні кола з магнітним зв'язком, трифазні кола, основи теорії пасивних чотириполюсників, реактивних фільтрів. Розглянуто найбільш поширені методи аналізу перехідних процесів у лінійних колах, а також деякі принципові питання теорії кіл з розподіленими параметрами.


Індекс рубрикатора НБУВ: З211 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: В342632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Божко А. П. 
Основи теорії кіл : Навч. посіб. студ. радіотехн. спец. Ч. 1. Кола гармонічного струму / А. П. Божко; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця, 1998. - 128 c. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

В посібнику розглянуті методи розрахунку режимів в лінійних електричних колах на підставі еквівалентних перетворень, систем рівнянь рівноваги, теорем і принципів теорій лінійних електричних кіл. Значна увага приділена розрахунку електричних кіл з керованими джерелами. Розгляд методів розрахунку супроводжується розв'язанням задач, що дозволяє використовувати посібник для самостійного опанування викладеного матеріалу. Теорія електричних кіл є однією з провідних дисциплін при підготовці фахівців в галузях електротехніки і радіоелектроніки, пов'язаних з використанням електромагнітних явищ для вирішення технічних задач. Теорія електромагнітного поля дозволяє зробити точний математичний опис електромагнітних явищ у будь-якому технічному пристрої, оперуючи при цьому з векторними величинами, такими, як напруженості електричного і магнітного полів, електрична та магнітні індукції, густина струму тощо. Методи описання електромагнітних явищ, які оперують з векторними величинами отримали назву методів теорії поля. В посібнику розглянуті методи розрахунку усталених режимів в лінійних електричних колах на підставі еквівалентних перетворень, систем рівнянь рівноваги, теорем і принципів теорій лінійних електричних кіл.


Індекс рубрикатора НБУВ: З211я73

Шифр НБУВ: В342525 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського