Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Автореферати дисертацій (6)Книжкові видання та компакт-диски (29)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=ЕЛЕКТРОУСТАНОВК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 64
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Лебедев Д. П. 
Теплообмен в электрических пароводонагревателях / Д. П. Лебедев, В. Н. Расстригин, Д. А. Тихомиров // Пром. теплотехника. - 2000. - 22, № 4. - С. 34-39. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

Розглянуто галузь використання та конструктивні особливості комбінованої електроустановки, призначеної для роздільного одержання в ній пари низького тиску та гарячої води. Проаналізовано механізм теплообміну між різними електричними нагрівальними елементами та теплоносієм, подано методику його розрахунку для визначення умов роботи, обгрунтування та вибору конструктивних та енергетичних параметрів нагрівників. Запропоновано типорозмірний ряд установок. Показано їх переваги у порівнянні з вогневими й електричними установками.


Індекс рубрикатора НБУВ: З361-045.2-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Розгонюк В. В. 
Технічна експлуатація систем захисту від підземної корозії магістральних газопроводів / В. В. Розгонюк, Ю. П. Гужов, Ю. О. Кузьменко, В. А. Шишківський. - К. : Росток, 2000. - 286 c. - Бібліогр.: 72 назв. - укp.

Висвітлено основні підходи та вимоги до експлуатації протикорозійного захисту магістральних газопроводів. Розглянуто основи теорії електрохімічної корозії та електрокорозії блукаючими струмами. Наведено дані про корозійні умови в різних регіонах України, показано чинники надійності та засоби протикорозійного захисту, їх технічне обслуговування. Значну увагу приділено контролю корозійного стану газопроводів: визначено об'єкти та параметри, вимоги до апаратури й обладнання, наведено дані про прилади, які використовуються для проведення контролю. Викладено методи збирання інформації, критерії обробки зібраних даних, види контрольних обстежень та їх періодичність. Приділено увагу питанням контролю якості будівництва та приймання в експлуатацію системи протикорозійного зихисту, охороні навколишнього середовища під час будівництва та ремонту систем захисту. Розглянуто питання охорони праці та техніки безпеки під час роботи з електроустановками, обстеження засобів електрохімзахисту та контролю стану протикорозійного захисту. Наведено терміни та визначення, що використовуються під час проведення контролю і вимірювань корозійного стану об'єктів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О76-082.04

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА598871 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Моркун В. С. 
Електроустаткування і електропостачання гірничих підприємств : Навч. посіб. / В. С. Моркун, Л. С. Тонкошкур, Є. Є. Гарковенко. - Кривий Ріг : Мінерал, 2005. - 268 c. - Бібліогр.: с. 264-265. - укp.

Розглянуто особливості використання електроустановок гірничих підприємств, контролю якісних показників електроенергії. Описано види електроустаткування. Визначено фактори, що сприяють ураженню електричним струмом, а також режими нейтралі в електроустановках до та вище 1 000 В. Проаналізовано основні енергетичні показники, викладено схеми запалювання газосвітлових джерел світла. Висвітлено питання спорудження та експлуатації електроустановок.

Рассмотрены особенности применения электроустановок горных предприятий, контроля качественных показателей электроэнергии. Описаны виды электрооборудования. Определены факторы, способствующие поражению электрическим током, а также режимы нейтрали в электрустановках до и выше 1 000 В. Проанализированы основные энергетические показатели, изложены схемы зажигания газосветительных источников света. Освещены вопросы сооружения и эксплуатации электроустановок.


Індекс рубрикатора НБУВ: И-42 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС40785 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Принц М. В. 
Освітлювальне і силове електроустаткування. Монтаж і обслуговування / М. В. Принц, В. М. Цимбалістий. - Л. : Оріяна-Нова, 2005. - 296 c. - (Проф.-техн. освіта України). - укp.

Розглянуто проблеми вдосконалення керування та пуску силового електроустаткування на підставі автоматизації та використання сучасних апаратів і пристроїв автоматики. Висвітлено питання передачі, розподілу й економічного споживання електроенергії, а також техніки безпеки в процесі роботи з електроустановками, захисту обслуговуючого персоналу від ураження електричним струмом.

Рассмотрены проблемы усовершенствования управления и пуска силового электрооборудования на основе автоматизации и применения современных аппаратов и устройств автоматики. Освещены вопросы передачи, распределения и экономического потребления электроэнергии, а также техники безопасности при работе с электроустановками, защиты обслуживающего персонала от поражения электрическим током.


Індекс рубрикатора НБУВ: З294-5-081 я722

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА664030 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Протоєрейський О. С. 
Безпека праці на авіапідприємствах : Навч. посіб. для студ. техн. спец. вищ. навч. закл. / О. С. Протоєрейський; Нац. авіац. ун-т. - К., 2002. - 280 c. - Бібліогр.: с. 272-274. - укp.

З урахуванням положень законодавства з охорони праці розглянуто прилади та методи вимірювання рівня небезпечних і шкідливих виробничих факторів, що зустрічаються в авіації, а також їх негативний вплив на організм людини. Визначено метеорологічні умови виробничих приміщень, розглянуто особливості нормування їх параметрів. Проаналізовано вплив освітленості на зір людини, а також лазерних випромінювань на її організм. Запропоновано класифікацію приміщень згідно з небезпекою ураження електричним струмом, а також виробництв за критерієм пожежовибухонебезпеки. Охарактеризовано організаційні заходи для забезпечення безпеки робіт на електроустановках. Проаналізовано особливості гасіння пожежі резервуарів.

С учетом положений законодательства по охране труда рассмотрены приборы и методы измерения уровня опасных и вредных производственных факторов, встречающихся в авиации, а также их негативное влияние на организм человека. Определены метеорологические условия производственных помещений, рассмотрены особенности нормирования их параметров. Проанализировано влияние освещенности на зрение человека, а также лазерных облучений на его организм. Предложена классификация помещений относительно опасности поражения электрическим током, а также производств пожаровзрывоопасности. Охарактеризовано организационные меры, обеспечивающие безопасность работ на электроустановках. Проанализированы особенности тушения пожаров резервуаров.


Індекс рубрикатора НБУВ: О5н6я73-1 + У9(4УКР)375.0-648я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА625063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Рогальський Б. С. 
Електромонтажні роботи. Вимірювання та випробування в електроустановках : Навч. посіб. з дисципліни "Роб. професія" для студ. електротехн. спец. / Б. С. Рогальський, В. І. Кузьмінов, М. Й. Бурбело; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця, 2001. - 82 c. - Бібліогр.: с. 81-82. - укp.

Викладено основні поняття електротехніки вимірювань та випробувань в електроустановках. Наведено параметри вимірювання індуктивних котушок і конденсаторів. Описано дію силового однофазного трансформатора та випрямлячів. Проведено контроль відхилень і несиметрії напруг у трифазних електричних мережах, зокрема, з ізольованою нейтраллю під час замикання однієї фази на землю. Розглянуто особливості роботи з реле захисту від однофазних замикань на землю.


Індекс рубрикатора НБУВ: з29-5я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА617583 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Непийвода В. М. 
Електромонтажні роботи. Електроустановки напругою до 1000 В : Навч. посіб. для студ. електротехн. спец. / В. М. Непийвода, А. М. Волоцький; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця : ВДТУ, 2002. - 75 c. - укp.

Розглянуто електроприймачі напругою до 1000 В, технічне обслуговування та схеми управління. Висвітлено питання щодо монтажу повітряних ліній напругою до 1000 В, запропоновано їх класифікацію, а також розробки кабелів та монтажу кабельних муфт. Наведено основні положення монтажу шинопроводів (магістральних, розподільних, освітлювальних), а також пристроїв заземлення (заземлювачів, заземлювальних провідників).


Індекс рубрикатора НБУВ: З20-5-081 я73-1

Шифр НБУВ: ВА622075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Шадрін А. А. 
Профілактика пожеж в електроустановках : Навч. посіб. для слухачів, курсантів та студ. пожеж.-техн. навч. закл. і працівників пожеж. охорони України / А. А. Шадрін, М. С. Коваль; Львів. ін-т пожеж. безпеки. - Л. : Каменяр, 2001. - 532 c. - укp.

Запропоновано класифікацію приміщень, зон і вибухонебезпечних сумішей, а також електрообладнання з урахуванням ступеня його захисту від навколишнього середовища. Показано вплив речовин і матеріалів на електростатичне поле, їх електрофізичні характеристики. Наведено основні протипожежні вимоги щодо обладнання й експлуатації електроустановок. Розглянуто особливості проведення пожежно-технічної експертизи електротехнічної частини проектів. Описано заходи щодо боротьби з розрядами статичної електрики.


Індекс рубрикатора НБУВ: з2н6я7

Шифр НБУВ: ВА618492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Григоровський Є. П. 
Електротехніка, електроніка і мікропроцесорна техніка : Підруч. для студ. вищ. навч. закл.: В 3 ч. Ч. 3. Магнітні кола змінного струму, електромагнітні пристрої і апарати та електричні машини / Є. П. Григоровський, В. О. Лемешко; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2003. - 356 c. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Викладено основи теорії магнітних кіл та електромагнітних пристроїв. Проаналізовано вплив оберненого зв'язку на коефіцієнт підсилення магнітних підсилювачів. Описано трансформатори, електричні машини постійного струму, асинхронні та синхронні машини, електричний привід, структуру мікропроцесора та його системи. Наведено загальні відомості про заходи щодо обслуговування електрообладнання, електробезпеки, класифікацію приміщень за ступенем небезпеки ураження людей електричним струмом, вимоги до заземлень в електроустановках.

Изложены основы теории магнитных колец и электромагнитных устройств. Проанализировано влияние обратной связи на коэффициент усиления магнитных усилителей. Описаны трансформаторы, электрические машины постоянного тока, асинхронные и синхронные машины, электрический привод, структура микропроцессора и его системы. Приведены общие сведения о мероприятиях по обслуживанию электрооборудования, электробезопасности, классификация помещений по степени опасности поражения людей электрическим током, требования к заземлениям в электроустановках.


Індекс рубрикатора НБУВ: З2я73-1

Шифр НБУВ: В347193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Кобилянський О. В. 
Охорона праці під час виконання спеціальних видів робіт в електроустановках : Навч. посіб. для студ. електротехн. спец. / О. В. Кобилянський; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця, 2003. - 110 c. - Бібліогр.: с. 109. - укp.

Розглянуто основні положення проблеми профілактики виробничого травматизму, визначено фактори пожежної небезпеки. Викладено засоби та заходи системи пожежного захисту на енергетичних об'єктах. Наведено вимоги до абразивного та ельборового, ручного електрифікованого, слюсарно-ковальського інструментів, а також переносних електричних світильників. Описано особливості виконання робіт на висоті з застосуванням драбин, запобіжних поясів і страхувальних канатів, монтерського устаткування.

Рассмотрены основные положения проблемы профилактики производственного травматизма, определены факторы пожарной безопасности. Изложены меры и средства системы противопожарной защиты на энергетических объектах. Приведены требования к абразивному и эльборовому, ручному электрофицированному, слесарно-кузнечному инструментам, а также переносным электрическим светильникам. Освещены особенности выполнения работ на высоте с применением палок, вспомогательных поясов и страховочных канатов, монтерского оборудования.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5н6я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА640537 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Маліновський А. А. 
Теорія та практика електробезпеки : Навч. посіб. для студ. / А. А. Маліновський, Л. О. Никонець, В. Г. Гапанович; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2005. - 244 c. - укp.

Проаналізовано сучасний стан електробезпеки як науки, показано її суперечності. Наведено результати експериментальних досліджень електричних властивостей організму людини (ОЛ) з метою поглиблення знань про механізм ураження ОЛ електричним струмом, створення основ для математичного моделювання тіла людини та первинного критерію електробезпеки за умов відсутності електричної травми. Здійснено математичне моделювання взаємодії ОЛ з електроустановками постійного та змінного струму, запропоновано сучасну міжнародну класифікацію мереж низької напруги.

Проанализировано современное состояние электробезопасности как науки, показаны ее противоречия. Приведены результаты экспериментальных исследований электрических свойств организма человека (ОЧ) для дальнейшего изучения механизма поражения ОЧ электрическим током, создания основ математического моделирования тела человека и первичного критерия электробезопасности при условии отсутствия электрической травмы. Осуществлено математическое моделирование взаимодействия ОЧ с электроустановками постоянного и переменного тока, предложена современная международная классификация сетей низкого напряжения.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29н6я73-1 + Р124.431.21я73-1

Шифр НБУВ: ВА672243 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Олійник М. Й. 
Основи використання електричної енергії : навч. посіб. Ч. 1 / М. Й. Олійник, В. Г. Турковський; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2008. - 168 c. - Библиогр.: с. 166-167 - укp.

Наведено відомості про виробництво та використання електричної енергії у промисловості та комунальному господарстві. Розглянуто будову й особливості функціонування приймачів електричної енергії та графіки електричного навантаження, встановлено вимоги щодо надійності електропостачання електроспоживачів. Висвітлено питання використання електроенергії для промислових електротехнологій, електропривода механізмів, для освітлення, у побутових електроприймачах, установках охолодження, кондиціонування та в теплових помпах. Розглянуто елементи автоматики побутових приладів та основні схеми електричних мереж напругою до 1 000 В, електричні комутаційні та захисні апарати, які застосуються у таких електроустановках. Обгрунтовано рекомендації щодо виконання та розрахунку квартирної електропроводки, розглянуто будову та принцип дії електричних лічильників для обліку електроенергії.

Даны сведения о производстве и использовании электронной энергии в промышленности и коммунальном хозяйстве. Рассмотрены строение и особенности функционирования приемников электрической энергии и графики электрической нагрузки, установлены требования к надежности электрообеспечения электропотребителей. Освещены вопросы использования электроэнергии для промышленных электротехнологий, электропривода механизмов, для освещения, в бытовых электроприемниках, установках охлаждения, кондиционирования и в тепловых помпах. Рассмотрены элементы автоматики бытовых приборов и основные схемы электрических сетей напряжением до 1 000 В, электрические и коммутационные защитные аппараты, применяемые в таких электроустановках. Обоснованы рекомендации по использованию и расчету квартирной электропроводки, рассмотрены строение и принцип действия электрических счетчиков для учета электроэнергии.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В351542/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Лежнюк П. Д. 
Комп'ютерне моделювання процесу поширення вищих гармонік в електричних мережах / П. Д. Лежнюк, В. О. Комар, М. О. Ілюхін // Вісн. Приазов. держ. техн. ун-ту. - 2008. - Вип. 18, ч. 2. - С. 47-50. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано алгоритм розрахунку спектра наявних гармонік у вузлах і вітках живильної електричної мережі, який дозволяє проаналізувати проникнення гармонік струму від їх джерел в розподільні мережі і оцінити їх вплив на електроустановки живильної мережі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69254 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Думанський В. Ю. 
Гігієнічна оцінка сумісної дії іонізуючої радіації (цезій-137) і магнітного поля промислової частоти : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.02.01 / В. Ю. Думанський; Укр. наук. гігієн. центр МОЗ України. - К., 1999. - 19 c. - укp.

Досліджено рівні іонізуючого випромінювання та магнітного поля промислової частоти в місцях розміщення атомних електростанцій (АЕС) та впливу цих чинників на організм. Показано, що АЕС і високовольтні електроустановки (відкриті розподільні пристрої, трансформаторні підстанції, лінії електропередач) є техногенними джерелами іонізуючої радіації (цезій-137) і магнітного поля промислової частоти. Встановлено, що у разі нормальної роботи АЕС вміст цезію-137 у грунті знаходиться в межах 6 - 44 Бк/кг, у воді водоймищ - від 0,002 до 5,4 Бк/л, рівень магнітного поля на робочих місцях обслуговуючого персоналу електроустановок знаходиться в межах від 170 до 2000 мкТл, а в місцях проходження трас ЛЕП - від 0,1 до 38 мкТл, в населених місцях - від 0,1 до 23 мкТл. Результати біолого-гігієнічних досліджень, виконаних на лабораторних білих щурах-самках свідчать про те, що сумісна дія цезію-137 і магнітного поля в різні періоди експерименту викликали зміни з боку показників нервової системи, біохімічних процесів, імунної системи, репродуктивної функції. На основі виконаних досліджень рекомендовано для населення гігієнічний норматив на сумісну дію цезію-137 і магнітного поля 50 Гц, який становить 0,2 мкТл, а також розроблено інші заходи по охороні здоров'я населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р126.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Каплун В. В. 
Експлуатаційний контроль контактних з'єднань сільських електроустановок термочутливими пристроями з ефектом пам'яті форми : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.09.16 / В. В. Каплун; Нац. аграр. ун-т. - К., 2001. - 22 c. - укp.

Висвітлено питання підвищення надійності та ефективності експлуатації контактних злучень у сільських електроустановках. Базуючись на принципах робочого діагностування розроблено спосіб експлуатаційного контролю контактних з'єднань з використанням вмонтованих засобів контролю технічного стану, виготовлених на основі сплаву з ефектом пам'яті форми. Запропоновано імовірнісну математичну модель оптимізації строків проведення оглядів і профілактик системи контактних злучень у ході експлуатаційного контролю. Наведено результати теоретичних та експериментальних досліджень роботи контактних з'єднань, оснащених вказівниками перегріву, виготовленими на основі сплавів з ефектом пам'яті форми Cu - Al - Mn.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П07,1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Мрачковський А. М. 
Електромагнітні реле з ерозієстійкими контакт-деталями в електроустановках сільського господарства : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.16 / А. М. Мрачковський; Нац. аграр. ун-т. - К., 2004. - 22 c. - укp.

Обгрунтовано можливості та заходи щодо підвищення надійності та ефективності застосування реле в електроустановках сільського господарства, базуючись на використанні ерозієстійких контактних матеріалів, а також на підставі результатів дослідження фізико-механічних властивостей інградієнтів композиційного контактного матеріалу за умов комутації струму. Визначено склад інградієнтів у новому композиційному матеріалі для контакт-деталей. Уперше встановлено виникнення інверсійних зон масопереносу в контакт-деталях з нелінійним характером електричної ерозії у разі зміни напрямку масопереносу залежно від сили струму та фізико-механічних властивостей їх матеріалу. Експериментально виявлено та теоретично підтверджено, що електрична ерозія в основному визначається мікроструктурою матеріалу та зміною фізико-механічних властивостей інградієнтів на робочій поверхні контакт-деталей під час комутації струму. Розвинуто математичну модель для попередньої оцінки залежності електричної ерозії контакт-деталей від енергії дуги, фізико-механічних властивостей контактного матеріалу та його мікроструктури.


Індекс рубрикатора НБУВ: П076.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332355 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Вареник Є. О. 
Обмеження та захист від витоків струму у рудникових електроустановках напругою 1200 В : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.09.03 / Є. О. Вареник; Нац. гірн. ун-т. - Д., 2004. - 17 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано принцип мінімізації дії струмів витоку та оцінено умови електро- та пожежонебезпеки на рудникових електроустановках з напругою 1 200 В. Створено пристрій захисного відключення для дільничних мереж з даною напругою. Здійснено теоретичне обгрунтування та практичну реалізацію способу визначення фази мережі з ушкодженою ізоляцією. Наведено результати розробки методу та пристрою виміру ємності й автоматичного настроювання режиму компенсації ємнісних струмів витоку на базі замкненої системи керування. Запропоновано функціональну та принципіальну схеми системи захисту від струмів витоку для шахтних мереж з напругою 1 200 В, а також розширення області застосування апаратів захисту від витоків струму типу АЗУР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И31-421

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА333478 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Кускова Н. І. 
Процеси взаємодії потужного електророзрядного імпульсу струму з конденсованою речовиною : Автореф. дис... д-ра техн. наук / Н. І. Кускова; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2007. - 38 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В369,022 + Ж620

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350178 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Радченко В. М. 
Обгрунтування та забезпечення допустимих значень напруг дотику в електроустановках змінного струму : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.26.01 / В. М. Радченко; Нац. гірн. ун-т. - Д., 2010. - 20 c. - укp.

Розв'язано задачу створення безпечних умов взаємодії людини з електроустановками змінної напруги шляхом нормування для аварійних режимів межово припустимих напруг дотику, за яких не виникають необоротні процеси руйнування тканин тіла та травмування організму в поєднанні з нормуванням припустимого співвідношення опору струмовідного провідника щодо еквівалентного опору захисного провідника. Досліджено вплив параметрів мережі на параметри дії електричного струму на людину, виконана оптимізація параметрів мережі за критерієм значень напруг дотику.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5 н65 + Р124.431.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373476 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Олійник М. Й. 
Основи використання електричної енергії : навч. посіб.: у 2 ч. Ч. 1 / М. Й. Олійник, В. Г. Турковський; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - 2-ге вид., доповн. і переробл. - Л., 2010. - 186 c. - Библиогр.: 23 назв. - укp.

Наведено відомості щодо виробництва та використання електричної енергії (ЕЕ) у промисловості для електропривода й електротехнологій, комунального господарства, у холодильних установках, для освітлення. Розглянуто основні схеми електричних мереж напругою до 1000 В, електричні комутаційні та захисні апарати, що застосовуються у даних електроустановках. Подано відомості щодо виконання квартирної проводки та приладів обліку ЕЕ у побуті.

Приведены сведения о производстве и использовании электрической энергии (ЭЭ) в промышленности для электропривода и электротехнологий, коммунального хозяйства, в холодильных установках, для освещения. Рассмотрены основные схемы электрических сетей напряжением до 1000 В, электрические коммутационные и защитные аппараты, применяемые в данных электроустановках. Даны сведения о выполнении квартирной проводки и приборов учёта ЭЭ в быту.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29я73-1

Шифр НБУВ: В352775/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського