Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Наукова електронна бібліотека (4)Автореферати дисертацій (11)Книжкові видання та компакт-диски (84)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>K=ІСАКОВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Олійник В. Н. 
Про узгодження теоретичних підходів до визначення декременту згасання звуку в легеневій паренхімі / В. Н. Олійник // Акуст. вісн.. - 2012. - 15, № 4. - С. 46-54. - Бібліогр.: 36 назв. - укp.

Проведено порівняльний аналіз 2-х моделей формування термічного згасання звуку в легеневій паренхімі - на базі акустичної теорії Ісаковича для емульсій і теорії резонансного розсіювання звуку на ансамблі бульбашок у рідині. Встановлено причини кількісних і якісних розбіжностей між результатами, одержаними з використанням цих підходів, і вироблено фізично обгрунтовані рекомендації щодо коригування резонансно-бульбашкової моделі. Це надало змогу досягти задовільного узгодження кількісних даних і підтвердило адекватність застосування для паренхіми моделі акустичної дисипації в емульсіях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р. с25

Шифр НБУВ: Ж16099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Олійник В. Н. 
Термічні дисперсія й дисипація звуку в концентрованих дисперсних рідких та газо-рідинних середовищах / В. Н. Олійник // Акуст. вісн.. - 2001. - 4, № 4. - С. 51-63. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

На основі класичної моделі емульсії М. О. Ісаковича розроблено фізичну й математичну моделі термічного механізму формування акустичних властивостей емульсій, бульбашкових середовищ та аерозолів з урахуванням локальної термічної взаємодії їх мікроструктурних елементів. Встановлено, що модель Ісаковича можна розглядати як граничний випадок моделі, що враховує мікроструктурну взаємодію, для бульбашкових середовищ. Числовий аналіз показав, що за малих і помірних відстаней між зернами емульсії модель, яка враховує термічну взаємодію, набагато краще узгоджується з загальнофізичними уявленнями про процес розповсюдження низькочастотного звуку в дисперсних сумішах, ніж класична модель з незалежними мікроструктурними елементами.


Індекс рубрикатора НБУВ: В325.5в641.8

Шифр НБУВ: Ж16099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ніколич Ч. 
Історія та (не)пристосований герой: одна "дивна і неймовірна розповідь" Мілоша Црнянського / Ч. Ніколич // Проблеми слов'янознавства : міжвід. наук. зб. - 2011. - Вип. 60. - С. 258-267. - укp.

Досліджено (транс)політичну позицію головного героя щодо перманентної історії. Павле Ісакович - головний герой роману "Друга книга Переселень" М. Црнянського - своєю трагікомічною постаттю втілює глибше відчуття історії та нещастя свого народу, ніж це видається на перший погляд. Ісакович відкриває прадавній спогад своєї нації: нещасливу долю блукальців ізраїльського племені. Бажаючи залишатися військовим, захищати право на власну смерть і таким чином утверджувати себе, П. Ісакович виявляє відкритість до війни, яка є нагодою для героїчної смерті, яка визначить ідентичність героя у світі роману, особистості і народу у світі поза літературою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4СЕР)6-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж62333 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дєдков М. В. 
Леонід Георгійович Ісаков - директор двох вишів / М. В. Дєдков // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2015. - Вип. 43. - С. 331-336. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Досліджено родовід Л. Г. Ісакова, його життєвий, воєнний та трудовий шлях, керівництво упродовж сімнадцяти років, з 1935 до 1952 рр., Запорізьким та Алтайським машинобудівними інститутами. Проаналізовано розбудову ЗМІ у 1935 - 1941 рр., збільшення контингенту студентів, підвищення кваліфікації викладацького колективу, розгортання науково-дослідних робіт. Вивчено роль Ісакова у забезпеченні евакуації до Барнаула, де негайно було розгорнуто підготовку інженерів, закладено підвалини функціонування системи вищої технічної освіти в Алтайському краї.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.д(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Храмов Ю. О. 
Соломон Ісакович Пекар і його наукова школа (до 100-річчя від дня народження) / Ю. О. Храмов // Наука та наукознавство. - 2017. - № 4. - С. 107-121. - Бібліогр.: 37 назв. - укp.

Розкрито характерні риси видатного українського фізика-теоретика С. І. Пекара як ученого, людини та педагога, тобто наукового лідера, який поклав початок створенню в Києві у 50 - 70-х роках минулого століття великої та потужної теоретичної школи в галузі фізики твердого тіла. Показано внесок С. І. Пекара та його школи у фізику. Наведено персональний склад школи.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2 д(4УКР) Пекар, С.І.

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Litinskaya M. 
Dynamical Green's function for elastic half-space, and energy losses due to collision / M. Litinskaya, I. Kaganova // Фізика низ. температур. - 2021. - 47, N 7 (спец. вип., ч. 1). - С. 602-612. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Випуск присвячено 100-річчю від дня народження М. І. Каганова. Ця дата - також особиста подія для нас як авторів, оскільки Мойсей Ісакович (або просто "Мусик" для своїх друзів і близьких) був батьком для однієї з нас (І. К.), і дідусем для іншої (М. Л.). Крім того, ми обидві були його ученицями та, як би у спадок, займалися пошуком вирішення проблемних питань, які окреслені у цій статті. У 1949 р. І. М. Ліфшиць був захоплений проблемою електродинамічних і пружних властивостей твердих тіл. Цей аналіз вимагав знання відповідних функцій Гріна. Він запропонував своїм аспірантам, М. Каганову та В. Цукернику, обчислити вектор зміщення, який викликаний точковим джерелом, що миттєво діє на поверхні пружного півпростору. Але тоді вони займалися розробкою іншої теми, та це дослідження не розглядалося до початку 1990-х років, коли М. І. Каганов запропонував цю ідею як тему магістерської роботи для однієї з нас (М. Л.), яка буде проводитися під керівництвом іншої (І. К.). Результати опубліковано у статтях I. M. Kaganova and M. L. Litinskaia, Phys. Lett. A 200, 365 (1995) [1] та I. M. Kaganova and M. L. Litinskaia, Phys. Lett. A 200, 375 (1995) [2]. У першій статті обговорювалося походження нормальної складової вектора зміщення. Показано, що зсув може бути обчислено як інтеграл у комплексній площині, при цьому можна вивчати зміщення як на поверхні півпростору, так і в напрямку, нормальному до поверхні. Виявлено, що особливості зміщення пов'язані з певними змінами форми контуру інтегрування. У другій статті використано вираз для нормального зміщення при обчисленні пружної енергії, викликаної зовнішнім навантаженням, знайдено кількість енергії, що втрачається маленькою кулькою, яка падає на поверхню пружного півпростору. У даній роботі розширено аналіз з урахуванням особливості вектора зміщення в довільній точці півпростору та зроблено стисдий огляд наших попередніх результатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.1 + В251.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Збірник тез доповідей V Міжнародної науково-практичної конференції "Автомобільний транспорт та інфраструктура", 21-23 вересня 2022 року, м. Київ / ред.: О. М. Загурський; Національний університет біоресурсів і природокористування України, Академія інженерних наук України, Українська асоціація аграрних інженерів. - Київ : НУБіП України, 2022. - 254 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

ТРАНСПОРТНА ПОЛІТИКА ТА УПРАВЛІННЯ АВТОТРАНСПОРТНИМ ГОСПОДАРСТВОМ ПИТАННЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ПОПИТУ У ПОЗАМІСЬКОМУ АЛЖИРСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ. ВЗАЄМОДІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ НА ТЕРМІНАЛАХ.ОСНОВНІ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ЩОДО СТВОРЕННЯ ЕФЕКТИВНОЇ ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ РОЗПОДІЛУ АГРАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ. КОНТЕЙНЕРІЗАЦІЯ ЯК ПЕРСПЕКТИВА РОЗВИТКУ ЗЕРНОВОЇ ЛОГІСТИКИ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СКЛАДСЬКОЇ ЛОГІСТИКИ В УКРАЇНІ. ОБ'ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ. АНАЛІЗ СИСТЕМ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ КОМПАНІЯМИ- ПЕРЕВІЗНИКАМИ ФРАНЦУЗЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ (SNCF RÉSEAU). ОрІ АІ ІІЗАЦІЯ МІСЬКИХ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В УМОВАХ РОЗВИТКУ КОНЦЕПЦІЇ ЕКОЛОГІСТИКИ.БЕЗПЕКА ВАНТАЖІВ: АНАЛІЗ ТА РОЗРОБКА РЕКОМЕНЛАІІІІІ ПЕРСПЕКТИВНИХ НАПРЯМКІВ ДОСЛІДЖЕНЬ. АНАЛІЗ СУЧАСНОГО СТАНУ ЩОДО ОПЕРАТИВНОГО ПЛАНУВАННЯ ПРОЦЕСУ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІТАКІВ НА ЛЕТОВИЩАХ УКРАЇНИ. ДО ПИТАННЯ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНО-ПЕРЕСАДОЧНИМ ВУЗЛОМ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ. ДО ПИТАННЯ ОЦІНКИ ДИНАМІКИ ФОРМУВАННЯ ПОПИТУ В ТРАНСПОРТНО-ПЕРЕСАДОЧНОМУ ВУЗЛУ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ. ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЮ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ МІЖНАРОДНИХ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ Завалінський Данило Анатолійович $38 ВПЛИВ ПАНДЕМІЇ COVID-19 НА ЗМІНУ ТРАНСПОРТНОЇ ПОВЕДІНКИ Стецик Ольга Олегівна ^ РОСІЙСЬКА ЗБРОЙНА АГРЕСІЯ ПРОТИ УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМА ДЕФІЦИТУ ПАЛЬНОГО Шатківська Юлія Володимирівна РАЦІОНАЛЬНІ ПІДХОДИ ЩОДО ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ АВТОТРАНСПОРТОМ 44 Яценко Анатолій Миколайович ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ РЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАСТОСУВАННЯ Пінних НАПІВПРИЧЕПІВ-САМОСКИДІВ В ПРОЦЕСІ БИРДННЯ ВРОЖАЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР дьомін Олександр Анатолійович 47 МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ НА ВАНТАЖНИХ ТЕРМІНАЛАХ дьомін Олександр Анатолійович 49 MODELLING OF THE NEED OF AUTOMOBILE TRANSPORT FOR AGRICULTURAL ENTERPRISES Volodymyr Zahorianskyi Haikova Tetyana 51 FEATURES OF THE ORGANIZATION OF THE COLD SUPPLY CHAIN Oleg Zagurskiy 54 ПРОБЛЕМИ ТА МЕТОДИ ЇХ ВИРІШЕННЯ ПЕРЕВЕЗЕННЬ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ Ломотько Д.В. Бадалова М.Ю 56 РОЗРОБКА ЗАХОДІВ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ТРАНЗИТНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ Мацюк В’ячеслав Іванович Куліш Олександр Євгенович 58 МОДЕЛЮВАННЯ ОПТИМАЛЬНОГО РОЗСТАВЛЕННЯ АВТОМОБІЛІВ ЗА ВИДАМИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ Мороз M. М. Кузєв І. О. Оропай М. А 60 ДОСВІД РЕСПУБЛІКИ ІРЛАНДІЯ, ЩОДО ЗАХОДІВ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЯКОСТІ МОЛОКА ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ Ачкевич Оксана Миколаївна, Гройсман Стелла Сергіївна 62 ТНЕ RELEVANCE OF THE APPLICATION OF THE "SMART CITY” SYSTEM Balanchuk T.O ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗМІШАНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ Волошко Тарас Павлович ^ REPAIR OF BODYWORK AND FACING PARTS OF GROUND TRANSPORT Kuziev I PRESERVATION OF GRAIN QUALITY DURING ITS TRANSPORTATION Opalko Viktoriia Volodymyr Kavetskyi ^9 ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ЩОДО ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ДОСТАВКИ ЗЕРНОВИХ ВАНТАЖІВ у КОНТЕЙНЕРАХ НА МАРШРУТАХ УКРАЇНА - ЄВРОПА Павленко Олексій Вікторович Бурменко Вадим Сергійович 71 ВНУТРІШНІЙ ТРАНСПОРТ ТВАРИННИЦЬКИХ ФЕРМ Ребенко В.1 73 РОЗРОБКА ГРАФІКУ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ Савченко Лілія Анатоліївна Кисилічина Каріна 76 СПОСОБИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕТАЛЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ МАШИНОБУДІВНОЇ КОМПАНІЇ Соларьов Олександр Олексійович Старіков Андрій Ігорович 78 ВИЗНАЧЕННЯ КРИТЕРІЮ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ТРАНСПОРТУ ПРИ МУЛЬТИМОДАЛЬНІЙ ДОСТАВЦІ ВАНТАЖІВ Шапатіна Ольга Олександрівна Крашенінін Олександр Семенович 81 ДОСЛІДЖЕННЯ ПІКОВИХ ПАСАЖИРОПОТОКІВ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИМІСЬКОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО СПОЛУЧЕННЯ Мацюк Надія Олексіївна 83 ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПРОДТОВАРІВ В УМОВАХ СЕЗОННОГО ПОПИТУ Андреєв В.В. Гайкова Т.В 85 АНАЛІЗ ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОСЛИННИЦТВА У ВГІ НДГ «ВЕЛИКОСНГІИНСЬКЕ» КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ Давиденко Владислав Дьомін Олександр Анатолійович ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА, АВТОТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ТА БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДО ПИТАННЯ ОЦІНКИ ВПЛИВУ УМОВ ПРІОРИТЕТНОГО РУХУ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ НА ШВИДКІСТЬ СПОЛУЧЕННЯ ПАСАЖИРІВ Вдовиченко Володимир Олексійович Іванов Ігор Євгенович ГІідлубний Сергій Юрійович 108 АНАЛІЗ ПОВОРОТУ ШВИДКІСНИХ КОЛІСНИХ ТРАКТОРІВ Калінін Євген Іванович Козлов Юрій Юрійович 1 і | ВПЛИВ ШВИДКОСТІ НА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПОКАЗНИКИ МАШИНО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ Калінін Євген Іванович Чичика Констянтин Андрійович ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗМІШАНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ Волошко Тарас Павлович ^ REPAIR OF BODYWORK AND FACING PARTS OF GROUND TRANSPORT Kuziev I PRESERVATION OF GRAIN QUALITY DURING ITS TRANSPORTATION Opalko Viktoriia Volodymyr Kavetskyi ^9 ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ЩОДО ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ДОСТАВКИ ЗЕРНОВИХ ВАНТАЖІВ у КОНТЕЙНЕРАХ НА МАРШРУТАХ УКРАЇНА - ЄВРОПА Павленко Олексій Вікторович Бурменко Вадим Сергійович 71 ВНУТРІШНІЙ ТРАНСПОРТ ТВАРИННИЦЬКИХ ФЕРМ Ребенко В.1 73 РОЗРОБКА ГРАФІКУ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ Савченко Лілія Анатоліївна Кисилічина Каріна 76 СПОСОБИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕТАЛЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ МАШИНОБУДІВНОЇ КОМПАНІЇ Соларьов Олександр Олексійович Старіков Андрій Ігорович 78 ВИЗНАЧЕННЯ КРИТЕРІЮ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ТРАНСПОРТУ ПРИ МУЛЬТИМОДАЛЬНІЙ ДОСТАВЦІ ВАНТАЖІВ Шапатіна Ольга Олександрівна Крашенінін Олександр Семенович 81 ДОСЛІДЖЕННЯ ПІКОВИХ ПАСАЖИРОПОТОКІВ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИМІСЬКОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО СПОЛУЧЕННЯ Мацюк Надія Олексіївна 83 ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПРОДТОВАРІВ В УМОВАХ СЕЗОННОГО ПОПИТУ Андреєв В.В. Гайкова Т.В 85 АНАЛІЗ ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОСЛИННИЦТВА У ВГІ НДГ «ВЕЛИКОСНГІИНСЬКЕ» КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ Давиденко Владислав Дьомін Олександр Анатолійович ТРАНСПОРТНО-ВАНТАЖНІ КОМПЛЕКСИ МИТНИХ СКЛАДІВ Марущак В.В. Кузєв 1.0 89 МЕТОДИ ВИКОРИСТАННЯ НАВАНТАЖУВАЛЬНО РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ ВАНТАЖІВ Олексієнко С.Р. Король С.О 93 ВИКОРИСТАННЯ НА ТРАНСПОРТІ НАВІГАЦІЙНИХ СУПУТНИКОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ Солонець A.B. Кузєв І.О 96 ВИКОРИСТАННЯ НАВАНТАЖУВАЛЬНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ТРАНСПОРТІ Фомінський С.О. Король С.О 99 ФОРМУВАННЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ СИСТЕМИ ПОСТАЧАНЬ ВАНТАЖІВ Черняй В. Мороз О.В 102 ТРАНСПОРТНІ ПРОЦЕСИ В АПК ТА ОПЕРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ РУХОМИМ СКЛАДОМ Шевченко Гліб Сергійович 105 СЕКЦІЯ ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА, АВТОТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ТА БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДО ПИТАННЯ ОЦІНКИ ВПЛИВУ УМОВ ПРІОРИТЕТНОГО РУХУ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ НА ШВИДКІСТЬ СПОЛУЧЕННЯ ПАСАЖИРІВ Вдовиченко Володимир Олексійович Іванов Ігор Євгенович ГІідлубний Сергій Юрійович 108 АНАЛІЗ ПОВОРОТУ ШВИДКІСНИХ КОЛІСНИХ ТРАКТОРІВ Калінін Євген Іванович Козлов Юрій Юрійович 1 і | ВПЛИВ ШВИДКОСТІ НА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПОКАЗНИКИ МАШИНО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ Калінін Євген Іванович Чичика Констянтин Андрійович ТРАНСПОРТНО-ВАНТАЖНІ КОМПЛЕКСИ МИТНИХ СКЛАДІВ Марущак В.В. Кузєв 1.0 89 МЕТОДИ ВИКОРИСТАННЯ НАВАНТАЖУВАЛЬНО РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ ВАНТАЖІВ Олексієнко С.Р. Король С.О 93 ВИКОРИСТАННЯ НА ТРАНСПОРТІ НАВІГАЦІЙНИХ СУПУТНИКОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ Солонець A.B. Кузєв І.О 96 ВИКОРИСТАННЯ НАВАНТАЖУВАЛЬНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ТРАНСПОРТІ Фомінський С.О. Король С.О 99 ФОРМУВАННЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ СИСТЕМИ ПОСТАЧАНЬ ВАНТАЖІВ Черняй В. Мороз О.В 102 ТРАНСПОРТНІ ПРОЦЕСИ В АПК ТА ОПЕРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ РУХОМИМ СКЛАДОМ Шевченко Гліб Сергійович 105 СЕКЦІЯ ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА, АВТОТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ТА БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДО ПИТАННЯ ОЦІНКИ ВПЛИВУ УМОВ ПРІОРИТЕТНОГО РУХУ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ НА ШВИДКІСТЬ СПОЛУЧЕННЯ ПАСАЖИРІВ Вдовиченко Володимир Олексійович Іванов Ігор Євгенович ГІідлубний Сергій Юрійович 108 АНАЛІЗ ПОВОРОТУ ШВИДКІСНИХ КОЛІСНИХ ТРАКТОРІВ Калінін Євген Іванович Козлов Юрій Юрійович 1 і | ВПЛИВ ШВИДКОСТІ НА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПОКАЗНИКИ МАШИНО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ Калінін Євген Іванович Чичика Констянтин АндрійовичСЕКЦІЯ СОЦІАЛЬНІ, ЕКОНОМІЧНІ, ЕКОЛОГІЧНІ ТА ПРАВОВІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ АВТОТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗІ ІНСТРУМЕНТИ УПРАВЛІННЯ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАЧАНЬ ШВИДКОПСУВНИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ Загурський Олег Миколайович 174 МЕТРИКИ «СТІЙКОСТІ» ЛАНЦЮГА ПОСТАЧАНЬ Загурський Олег Миколайович 176 METHODS FOR ASSESSING SUSTAINABLE DEVELOPMENT PUBLIC TRANSPORT Valdut Roman ^9 ЕНЕРГООЩАДНІ ЗАСОБИ МЕХАНІЗАЦІЇ ТВАРИННИЦТВА Хмельовський Василь Степанович ЗАСТОСУВАННЯ ФІЛЬТРА КАЛЬМАНА ДЛЯ ПОБУДОВИ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ НАВІГАТОРА 1 ЯЗ Чабанюк Ярослав Михайлович 1 ПРИНЦИПИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА В ІНФРАСТРУКТУРІ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ 184 Юхименко Петро Іванович пРИНЦИПИ «УНІВЕРСАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ» ПРИ ПРОЕКТУВАННІ ІрдНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТ Заг>'рська Світлана Миколаївна 189 ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ дВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ З ДИЗЕЛЯМИ І^овбасенко Сергій Володимирович 189 д LENS CASE STUDENTS RESEARCH OF MICHELSON INTERFEROMETER DURING THE OF TEACHING ENGINEERING DISC1PLINESAT THE ORAL ROBERTS UNIVERSITY Pavel Navitski Andrew Jenson Oraceson Pollard Elena Gregg, 192 ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗЕРНОВОЇ ЛОГІСТИКИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ В УКРАЇНІ Опалко Вікторія Григорівна 195 INFRASTRUCTURE FOR ELECTRIC CARS IN UKRAINE AND WORLD Lidiia Savchenko Diana Soloviova 198 АНАЛІЗ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ Савченко Лілія Анатоліївна. Щербань В.О 201 МІКРОЛОГІСТИЧНА КОНЦЕПЦІЯ «ОПТИМІЗОВАНА ВИРОБНИЧА ТЕХНОЛОГІЯ» Савченко Лілія Анатоліївна 204 НОРМУВАННЯ І АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ПАЛИВА В УМОВАХ ДАП «ЯМПІЛЬСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП» Савченко Лілія Анатоліївна Махмудов Ільхом Ісакович 208 ОСНОВНІ ЛОГІСТИЧНІ ТРЕНДИ РИНКУ В УКРАЇНІ Сліпуха Тетяна Іванівна 211 АНАЛІЗ ВПЛИВУ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ НА ЕКОЛОГІЧНИЙ СТАН НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Гаценко Олександр


Індекс рубрикатора НБУВ: О18 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА868242 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського