Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА436658$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Гурбик О. Б. 
Іхтіофауна Канівського водосховища в умовах рибогосподарського використання : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.10 / О. Б. Гурбик; Національна академія наук України, Інститут гідробіології. - Київ, 2018. - 24 c. - укp.

Присвячено вивченню стану іхтіофауни Канівського водосховища в умовах інтенсивного рибогосподарського використання (промислового рибальства), а також дослідженню впливу абіотичних та біотичних факторів на неї. Встановлено, що у складі іхтіофауни Канівського водосховища на сучасному етапі мешкає 51 вид риб, які відносяться до 12 родин, із них 7 видів, занесених до Червоної книги України: ялець звичайний, йорж носар, йорж Балона, карась звичайний (золотий), минь річковий, стерлядь та бистрянка російська. Домінуючими за запасом видами є плітка, лящ та плоскирка. Також останніми роками зафіксовано зростання чисельності та іхтіомаси сріблястого карася. За результатами досліджень структурні показники популяцій ляща, плітки та сріблястого карася характеризувались стабільно високим граничним віком та задовільним наповненням правого крила варіаційного ряду, для судака та плоскирки відмічена протилежна картина. Інтенсивність елімінації модальних вікових груп основних представників іхтіофауни за рівнем миттєвої природної смертності можна оцінити як помірну: поповнення є достатнім, проте нерівномірним в окремі роки. Для удосконалення схеми рибопромислового використання Канівського водосховища слід запровадити низку регламентаційних заходів, які включають: встановлення спеціальних термінів заборони лову щуки та збільшення її промислової міри; збільшення мінімально дозволеного кроку вічка в ставних сітках до 36 та 75 мм, встановлення додаткових зон, у яких заборонене промислове рибальство.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.33*805.6 + Е0*822.222

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА436658 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського