Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=ВА586474$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Ткаченко А. А. 
Теорія основи соціального ринкового господарства / А. А. Ткаченко. - Запоріжжя : Дике Поле, 1998. - 280 c. - Бібліогр.: 220 назв. - укp.

В монографії створена єдина теорія ринків, що базується на побудованій автором теоретичній моделі основи соціального ринкового господарства. Розкривається теорія радикальності, як триєдності сутнісно-явищних моделей колективності, консумпційності та еквівалентності. Розкриття положень вказаних теорій здійснюється шляхом застосування авторської концепції діалектико-логічного доведення в політичній економії. Автор розробляє свої власні 5 моделей соціальної ринкової економіки, які об'єднані в одну велику модель: чиста конкуренція, монополія, монополістична конкуренція, олігополія, регульоване ринкове господарство, і обгрунтовує, чим завершується таке об'єднання: усі моделі виводяться з триєдності підстав-підвалин і провідною лінією зв'язку цих моделей є розвиток БССВ (безпосередньо суспільних споживних вартостей), перехід від класу до класу, починаючи з класу органічних БССВ і закінчуючи класом соцієтарних БССВ. Кожен клас БССВ детермінує певну модель ринку продуктів. Книга містить принципово нову концепцію і принципово нові результати: розроблено концепцію політичної економії, альтернативну марксівській, яка виключає потребу в двох політекономіях: політекономії капіталізму і політекономії соціалізму. Порівняно з західною теорією основа розроблена більш детально, що дозволяє одержати не окремі моделі поліполії, а єдину модель.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.291

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586474 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського