Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ЭРЕНБЕРГ$<.>+<.>A=РОНАЛЬД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Іваницький Я. Л. 
Особливості руйнування пружно-пластичних тіл з тріщинами за тривісного навантаження та дії водню / Я. Л. Іваницький, О. В. Гембара, Рональд ван Дайк // Фіз.-хім. механіка матеріалів. - 2009. - 45, № 2. - С. 40-46. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

За допомогою енергетичного підходу механіки руйнування аналітично встановлено деформаційний і силовий критерії гранично-рівноважного стану тіла за умов змішаного навантаження і дії водню. Запропоновані критерії фізично обгрунтованіші, оскільки враховують реалізацію одночасно трьох макромеханізмів руйнування і вичерпання пластичності у всій зоні передруйнування. Тому їх можна використовувати для визначення залишкової міцності елементів конструкцій, які працюють за умов складного напруженого стану і дії водню.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.204

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Чепурна О. М. 
Розробка і апробація нового варіанту методу фотодинамічної терапії пухлин із застосуванням лазерного скануючого пристрою / О. М. Чепурна, І. О. Штонь, В. С. Войцехович, В. В. Холін, Рональд У. Ровіра, О. С. Камінський, М. Ф. Гамалія // Оптико-електрон. інформ.-енерг. технології. - 2014. - № 1. - С. 128-131. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано й апробовано варіант методу фотодинамічної терапії пухлин, що полягає у лазерному скануванні пухлини променем малого поперечного перерізу, який переміщується по обраній зоні з визначеною затримкою у кожній точці, при чому повторне сканування зони починається з тієї ж вихідної точки. Експериментальна перевірка методу на перещепленій пухлині мишей показала, що за ефективністю гальмування пухлинного росту він поступався звичайному безперервному методу опромінення лише на 20 %, тоді як застосована доза опромінення була меншою в 400 разів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23882 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського