Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=СКРИПАЧЕНК$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ВІКТОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Панов Б. С. 
Минерально-сырьевые ресурсы в стратегии развития экономики Донецкой области на период до 2020 года / Б. С. Панов, Н. В. Жикаляк, С. Н. Стрекозов, П. С. Тетянчук // Металл и литье Украины. - 2002. - № 7-8. - С. 19-23. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Подчеркнуто, что минерально-сырьевая база, как важнейшая составляющая часть природных ресурсов, имеет исключительное значение не только для развития экономики государства, но и является гарантией ее безопасности и обусловливает перспективные стратегические направления устойчивого социально-экономического развития промышленных регионов Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Скрипаченко З. М. 
Статистичне оцінювання параметрів паренхіматозних органів на основі моделі дискретних розсіювачів / З. М. Скрипаченко, С. П. Радченко // Вісн. Харк. нац. ун-ту. Біофіз. вісн. - 2005. - N 716, вип. 2. - С. 70-74. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

За допомогою математичного моделювання досліджено фізичні основи процесів розсіяння ультразвукових хвиль біологічними тканинами, а також оцінено вплив розподілу поперечних перерізів розсіювачів та їх середнього розміру на обвідну одержаного сигналу відлуння. Для досліджень вибрано модель м'яких тканин як сукупності випадково розподілених дискретних розсіювачів (ДР). На підставі результатів запропоновано методику реконструкції параметрів паренхіматозних органів і спосіб визначення стану їх тканин. Також показано, що на базі моделі ДР із випадковими параметрами можна класифікувати та ідентифікувати біологічні тканини за їх ультразвуковими зображеннями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р343.38

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29137 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кононов М. В. 
Застосування оцінок флуктуаційного розсіяння ультразвукових хвиль для класифікації статистично-неоднорідних середовищ / М. В. Кононов, С. П. Радченко, З. М. Скрипаченко, Г. В. Айдоян // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. фіз.-мат. науки. - 2007. - № 2. - С. 258-262. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Використано статистичне оцінювання для опису флуктуаційного розсіяння ультразвукових хвиль у статистично-неоднорідних середовищах, зокрема, у біологічних тканинах. В основу покладено залежності, одержані за допомогою математичного та фізичного моделювання процесів розсіяння ультразвукових хвиль такими середовищами. На базі вибраної моделі дискретних розсіювачів, параметри відгуку від якої мають К-розподіл і розподіл Накагамі, вивчено чутливість реконструйованих параметрів до зміни фізичних характеристик середовища. Показано можливість застосування розробленого алгоритму реконструкції карт параметрів для класифікації та ідентифікації середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*669 в732.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/фіз.-мат. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Скрипаченко Т. В. 
Соціально-психологічний імідж сучасного керівника : Автореф. дис... канд. психол. наук : 19.00.05 / Т. В. Скрипаченко; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. - К., 2001. - 18 c. - укp.

Розглянуто соціально-психологічне явище іміджу керівника через проблему його утворення. Дослідження процесу утворення іміджу як системи перцептивно обумовлених і діяльнісно опосередкованих уявлень про особистість керівника дозволило побудувати теоретичну модель даного процесу, виділити чинники, від яких залежить ступінь цілісності іміджу та його позитивний або негативний знак. За результатами емпіричного дослідження доведено, що процес утворення іміджу проходить певні стадії - від первинних вражень про людину до системного уявлення про неї. Системне уявлення про особистість складається з перцептивних, когнітивних і мотиваційно-оцінних компонентів. Цілісність іміджу залежить від внутрішньої психологічної узгодженості трьох соціально-псхологічних компонентів: емоційно-поведінкових реакцій, індивідуально-характерологічних проявів особистості та її ділових якостей. Позитивний чи негативний знак іміджу залежить від загального ставлення до керівника, яке формується внаслідок позитивного або негативного емоційного сприймання його особистості, системного уявлення про нього та від відповідності змісту іміджу очікуванням людей. Розроблено рекомендації щодо цілеспрямованого створення позитивного іміджу керівника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.181 + Ю782

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315209 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського