Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=ІВАНЧИШИН$<.>+<.>A=ВІКТОРІЯ$<.>+<.>A=ВІКТОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Смоляр Н. I. 
Застосування амiнофторидiв у профiлактицi карiєсу зубiв / Н. I. Смоляр, I. С. Дубецька, Е. В. Безвушко, В. В. Іванчишин // Соврем. стоматология. - 2007. - № 4. - С. 71-73. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено результати обстеження дiтей i впливу дiї амiнофторидiв, якi мають вищий карiєспрофiлактичний потенцiал у порiвняннi з препаратами, що мiстять фторид натрiю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.40-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16391 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іванчишин Г. М. 
Удосконалення технології виготовлення металевих штампів для підвищення їх тиражостійкості : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.01 / Г. М. Іванчишин; Укр. акад. друкарства. - Л., 2010. - 19 c. - укp.

Обгрунтовано вибір формних матеріалів для виготовлення штампів і методики їх досліджень. Проведено дослідження та виявлено закономірності впливу виду формних матеріалів на їх зносостійкість. Досліджено точність відтворення елементів тест-шкали, технологічні параметри штампів, зміни висоти та ширини друкарських елементів штампів. Наведено формулу й алгоритм для визначення величини графічних спотворень за гарячого тиснення. Розроблено та проведено апробацію штампа зі складним профілем елементів - прямокутних на вершини та трапецієподібних у основі, попередньою деформацією стисканням формної пластини та хімічним нанесенням нікелевого покриття.


Індекс рубрикатора НБУВ: К728.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373927 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Іванчишин Г. М. 
Удосконалення технології виготовлення металевих штампів для підвищення їх тиражостійкості : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.01 / Г. М. Іванчишин; Укр. акад. друкарства. - Л., 2011. - 19 c. - укp.

Проаналізовано сучасний стан, проблеми та перспективи виготовлення штампів для оздоблення поліграфічної продукції. Обгрунтовано вибір формних матеріалів для виготовлення штампів і методики їх досліджень. Виявлено закономірності впливу виду формних матеріалів на їх зносостійкість. Досліджено точність відтворення елементів тест-шкали, технологічні параметри штампів, зміни висоти та ширини друкувальних елементів штампів. Розроблено формулу й алгоритм для визначення величини графічних спотворень під час гарячого тиснення. Для удосконалення технології виготовлення штампів для гарячого тиснення та підвищення їх тиражостійкості розроблено та проведено апробацію штампа зі складним профілем елементів - прямокутних за вершини та трапецієподібних за основою, попередньою деформацією стисканням формної пластини та хімічним нанесенням нікелевого покриття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К728.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА380480 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Поморова О. В. 
Дослідження засобів оцінки якості на різних етапах життєвого циклу програмного забезпечення / О. В. Поморова, Д. Іванчишин // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 717. - С. 141-146. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено додатки для оцінки якості програмного забезпечення на різних етапах життєвого циклу. Проаналізовано використання компонентів штучного інтелекту у таких додатках.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Поморова О. В. 
Порівняльний аналіз ефективності використання статичних аналізаторів С++ вихідного коду / О. В. Поморова, Д. О. Іванчишин // Радіоелектрон. і комп'ют. системи. - 2012. - № 6. - С. 246-251. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано результати функціонування найбільш розповсюджених засобів для статичного аналізу вихідного коду. Досліджено ефективність статичних аналізаторів вихідного коду. З'ясовано, що навіть у робочих та якісних з точки зору компілятора програмних продуктах засоби статичного аналізу дозволяють виявити велику кількість помилок, які можливо та доцільно було б усунути на більш ранніх етапах життєвого циклу, а саме на етапах реалізації та тестування. Визначено найбільш ефективні із розглянутих засоби статичного аналізу вихідного коду.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Іванчишин В. В. 
Обгрунтування профілактики та лікування фісурного карієсу постійних зубів у дітей : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.22 / В. В. Іванчишин; Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького. - Львів, 2015. - 20 c. - укp.

Встановлено, що прорізування перших постійних молярів найбільш інтенсивно відбувається у дітей 6-річного віку. Доведено, що ураженість карієсом фісур перших постійних молярів є суттєво вищою серед дітей з високою інтенсивністю карієсу тимчасових зубів по відношенню до дітей з низькою інтенсивністю. Встановлено, що у перших постійних молярах, як на верхній, так і на нижній щелепах, найчастіше уражається центральна ямка. Доведено, що у ротовій рідині дітей, зуби яких уражені карієсом фісур, переважають II і III тип кристалів, а мінералізувальний потенціал ротової рідини відповідає низькому рівню на відміну від дітей з інтактними фісурами. Виявлено підвищений вміст загального кальцію у ротовій рідині дітей з ураженими фісурами, а рівень магнію, неорганічного фосфору та активність лужної фосфатази є зниженими. Встановлено гістотопографічні особливості початкових змін емалі в ділянках фісур та ямок за ураження каріозним процесом постійних молярів при +4, та Y-5 одонтогліфічному малюнку. На підставі результатів клінічних досліджень, оцінки лабораторних і морфологічних досліджень розпрацьовано та оцінено ефективність комплексу заходів для профілактики та лікування карієсу фісур у дітей з урахуванням резистентності емалі та властивостей ротової рідини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.210.40-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Бойчук В. І. 
Струм спінового магнітного моменту донорного електрона у сферичній квантовій точці CdS / В. І. Бойчук, Р. Я. Лешко, І. Б. Іванчишин // Сенсор. електроніка і мікросистем. технології. - 2016. - 13, № 4. - С. 19-27. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.212

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24835 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Іванчишин В. В. 
Зміни водневого показника (pH) ротової рідини у дітей при карієсі фісур перших постійних молярів / В. В. Іванчишин // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2017. - № 1. - С. 54-57. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.210.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Іванчишин В. В. 
Оцінка ефективності профілактики карієсу фісур у дітей / В. В. Іванчишин, У. О. Стадник // Вісн. стоматології. - 2018. - 28, № 2. - С. 72-76. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Клінічні спостереження свідчать, що карієс фісур перших постійних молярів займає перше місце в структурі каріозних уражень фісур постійних зубів і становить понад 70 %. Це спонукає фахівців до пошуку і розробки нових підходів до проведення профілактичних заходів. Мета дослідження - розпрацювати та оцінити ефективність комплексу заходів для профілактики карієсу фісур постійних зубів. Запропонований комплекс профілактичних заходів передбачає гігієнічне навчання дітей, професійну гігієну порожнини рота, герметизацію фісур відразу після прорізування зубів, місцеву ремінералізуючу терапію з подальшим покриттям зубів фтормісними лаками. Ефективність вивчено через 6, 12 і 24 місяці за наступними критеріями: оцінка герметика, приріст інтенсивності карієсу зубів і стан гігієни порожнини рота. Результати оцінки герметизації через рік після початку проведення профілактичних заходів показали, що повне збереження герметика виявлено в 88,0 % від усіх зубів, покритих герметиком. При аналізі результатів дослідження перших постійних молярів, у яких діагностували втрату герметика, встановлено, що через 6 місяців інтенсивність карієсу у дітей основної групи склала, в середньому, 0,38 +- 0,05 зуба, через 12 місяців - 0,57 +- 0, 02 зуба, що значно нижче, ніж у дітей контрольної групи. Редукція приросту інтенсивності карієсу у дітей основної групи через 24 місяці склала майже 43 %. Використання запропонованих профілактичних заходів сприяє попередженню розвитку карієсу фісур перших постійних молярів у дітей, завдяки проведеним профілактичним заходам також нормалізується стан гігієни порожнини рота.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.210.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського