Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (9)Наукова електронна бібліотека (323)Автореферати дисертацій (202)Реферативна база даних (2199)Книжкові видання та компакт-диски (1402)Журнали та продовжувані видання (105)
Пошуковий запит: (<.>K=ІСТОРИЧНА$<.>+<.>K=ПОСТАТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 23
Представлено документи з 1 до 20
...
1.
 Запитує:           орест (21.11.2011)
 Тема запиту:    допоможіть знайти матеріал на тему історія розвитку вищої юридичної освіти в Україні
2.
 Запитує:           Ekz (10.05.2012)
 Тема запиту:    Історична свідомість та історична пам'ять: сутність та осоливості формування
3.
 Запитує:           Дионисий (16.10.2012)
 Тема запиту:    Підкажіть, будь ласка, мені як новачку - Як краще і правильно знайти матеріал на курсову, тема: "Постать Миколи II в українській та російській історіографії" -останній російський цар 20 століття. Дякую.
4.
 Запитує:           Виталий (02.04.2013)
 Тема запиту:    Мені потрібна бібліографія цих статттей!!! Де, ким і коли були видані та кількість сторінок!!! Дякую!!прот. Б. Гринів – «Митрополит Петро Могила – визначна постать в літургічному житті Церкви», В.Є. Рожко – «Товариство ім. Петра Могили в Луцьку», В. Нідзельська – « Роль Києво-Печерської колегії-академії у розвитку церковної музики на Україні в ХVІІ – ХVІІІ ст.», В. Борщевич – «Отець Микола Малюжинський про літургічну творчість Петра Могили», Л. Бондарук – «Літературна діяльність Петра Могили», В. Бубнюк – «Українські історики про родовід Петра Могили», Р. Олійник – «Петро Могила і Вселенське Православ’я», В. Тимощук – «Заслуги митрополита Петра Могили в історії Української Православної Церкви» «Про роль Волинської Духовної семінарії у духовному розвитку краю» - Ю. Толочний (БУДУ ВИНЕН ЯК ЗЕМЛЯ КОЛГОСПУ!!!!! ДЯКУЮ!!!)
5.
 Запитує:           Аліна (20.11.2013)
 Тема запиту:    Доброго дня, шановні! Розпочинаю працювати над дисертацією на тему "Ідеї господарської системи в німецькій історичній школі", хотілося б отримати перелік літературних джерел, що допоможуть вийти на німецьку історичну школу, на її представників, на їх основні ідеї. Буду щиро вдячна за допомогу!
6.
 Запитує:           Владислав (09.12.2013)
 Тема запиту:    Шановні працівники бібліотеки! Повідомте, будь ласка, про наявність такої літератури: Известия Туркестанского отдела Русского географического общества: т. 12 – 1916 г.; т. 15 – 1923 г., т. 16 – 1923 г. Газета «Ташкент. правда» за ноябрь 1959 г. Енишерлов Н.П. Выращивание и воспитание лошади, как подсобный доход мелкого землевладельца-земледельца. – Валки, 1914. Бутурлинский сборник. Материалы I Всероссийской научно-практической конференции, посвященной памяти С.А.Бутурлина. – Ульяновск, 2003. Орнитологи Казахстана и Средней Азии: ХХ век: биобиблиогр. справочник / А. Ф. Ковшарь. – Алматы, 2003. Видатні постаті України: Біографічний довідник / Г.В.Щокін. - К.: МАУП, 2004.
7.
 Запитує:           Ольга (25.09.2014)
 Тема запиту:    Добрий день. Чи наявна у Вас книга: Медведєв Ф.П. Історична граматика української мови. Короткий нарис. - Харків. 1955
8.
 Запитує:           Аліна (22.10.2014)
 Тема запиту:     Доброго дня, шановні! Розпочинаю працювати над дисертацією на тему "Ідеї господарської системи в німецькій історичній школі", хотілося б отримати перелік літературних джерел, що допоможуть вийти на німецьку історичну школу, на її представників, на їх основні ідеї. Буду щиро вдячна за допомогу!
9.
 Запитує:           Юля (05.11.2014)
 Тема запиту:    Добрий вечір! Будь ласка, порадьте літературу, в якій буде йтися про надання бібліографічної інформації на сайті Національної історичної біблотеки. Заздалегідь дякую!
10.
 Запитує:           Ольга (26.01.2015)
 Тема запиту:    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що є у НБУВ з теми "Питання української історії в сучасній російській історіографії". Дякую.
11.
 Запитує:           Оксана (30.12.2015)
 Тема запиту:    Пам'ятки культурної спадщини (архітектура) Києва, які потребують відновлення та уваги громадськості.
12.
 Запитує:           Сергій (05.07.2016)
 Тема запиту:    Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи можна в режимі онлайн отримати перелік наукових праць написаних із напряму історична інформатика (галузь історичної науки)?
13.
 Запитує:           Віталій (11.09.2017)
 Тема запиту:    Доброго дня! Шукаю матеріали для написання наукової роботи з теми "Доба Центральної Ради (1917-1918 рр.) в історичній пам'яті українського народу".
14.
 Запитує:           Євген (27.11.2017)
 Тема запиту:    Доброго дня шановні працівники бібліотеки. Прошу допомогти скласти бібліографічний список літератури, з фонду Вашої бібліотеки, на тематику: Прагматизм, прагматичне виховання неповнолітніх правопорушників в Україні у 20 – 30 рр.. ХХ ст. - теорія та практика. Переважно, мене цікавлять педагогічні журнали періоду 20 – 30 років ХХ століття (якщо вони є у Вашій бібліотеці) або інша історична література з означеної тематики. Вид моєї роботи – дисертація, тому література у формі дисертаційних робіт мені не потрібна. Дякую. З повагою Євген.
15.
 Запитує:           Євген (11.12.2017)
 Тема запиту:    Допоможіть, будь ласка, з бібліографічним списком літератури, що міститься у фонді Вашої бібліотеки, на тему: «Прагматизм, прагматична модель виховання неповнолітніх правопорушників в Україні у 20 – 30 рр.. ХХ ст.», «Соціальне виховання неповнолітніх правопорушників в Україні у 1917-1938 рр.» - теорія та практика. Переважно, мене цікавлять педагогічні журнали періоду 20 – 30 років ХХ століття (якщо вони є у Вашій бібліотеці, то хоча б повідомте мене про це) або інша історична література з означеної тематики. Дякую. З повагою Євген.
16.
 Запитує:           Олексій (16.05.2018)
 Тема запиту:    Добрий день. Чи можливо буде знайти у Вас в бібліотеці літературу по данній темі - "Музично - етнографічні властивості обрядових пісень Старокостянтинівщини (Хмельницька обл.)"? Примірний план: - Географічно - історична довідка; - Характеристика території; - Фолькльористичні дослідження (збирачі, дослідники); - Розвиток фолькльорного виконавства в регіоні; - Етнографічні особливості пісень. Дякую за увагу!
17.
 Запитує:           Добрунова Людмила Едуардівна (09.01.2019)
 Тема запиту:    Шановні колеги! Кафедра українознавства і мовної підготовки іноземних громадян підготувала ювілейний бібліографічний показчик робіт доктора історичних наук, професора Ростислава Гавриловича Руденка. На жаль, деякої інформації нам не вистачає. Звертаємося до Вас за допомогою. Наприклад, Руденко Р. Г. Українська духовна культура в системі національної освіти / Р. Г. Руденко // Історична освіта і духовність студентів. Тези доповідей та повідомлень Всеукраїнської наукової конференції 18-19 квітня 1995 р. – Харків, 1995. – С. .. Руденко Р. Г. Україна, сорок перший: історичні уроки / Р. Г. Руденко // Україна в роки Великої Вітчизняної війни: тези доповідей обласної наукової конференції. – Харків, 1995. – С. .. З повагою, колектив кафедри!
18.
 Запитує:           Колядинська Тетяна Володимирівна (08.10.2019)
 Тема запиту:    Доброго дня! Пишу наукову роботу для обласної конференції, в якій досліджую життя Марії Мазепи. Чи є у вас книга - Праці Українського Наукового Інституту, Серія історична, Мазепа - Том 1 ?
19.
 Запитує:           Олексій (23.12.2019)
 Тема запиту:    Чи є у фондах бібліотеки книга: Гетьман Мазепа: історична постать у контексті процесів українського державотворення : зб. ст. за матеріалами Всеукр. наук. конф. (23 черв. 2017 р.). – Харків, 2017.
20.
 Запитує:           Анатолій Щербань (01.12.2020)
 Тема запиту:    Доброго дня, шановні колеги. На жаль зараз не маю змогу працювати у Вашій бібліотеці. А без її ресурсів не можу завершити дослідження про непересічну маловідому постать української культури (до речі, певний час він працював бібліотекарем), Михайла Михайловича Дяченка. З автобіографій знаю, що він опублікував чималий огляд "Про художні експонати (кустарні) Київської виставки 1913 р. в збірнику присвяченому виставці " (назва статті, очевидно, не точна, є ще варіант "Кустарні вироби на виставці 1913 р. в Київі"). Можливо, під збірником дослідник має на увазі якийсь номер "Вестника Всероссийской выставки в Киеве 1913 г.". Дуже прошу допомогти знайти цю статтю. З повагою, Анатолій Щербань
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського