Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (142)Наукова електронна бібліотека (38)Автореферати дисертацій (86)Реферативна база даних (712)Книжкові видання та компакт-диски (231)Журнали та продовжувані видання (22)
Пошуковий запит: (<.>K=МУЗЕЇ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9
1.
 Запитує:           Добра (13.01.2011)
 Тема запиту:    Музеї під відкритим небом
2.
 Запитує:           Надія (03.12.2012)
 Тема запиту:    Доброго дня!Допоможіть будь ласка знайти літературу з теми "Діяльніть бібліотек та музеїв в системі Інтернет"
3.
 Запитує:           Евеліна (05.09.2013)
 Тема запиту:    Створення музеїв в бібліотеці, як іновацій в бібліотечній справі.
4.
 Запитує:           Катерина (24.11.2015)
 Тема запиту:    Доброго дня! Мене цікавить інформація про сучасну пам'яткоохоронну діяльність в Сумській області. Чи є в бібліотеці яка-небудь література з цієї теми?
5.
 Запитує:           Тетяна (02.03.2016)
 Тема запиту:    Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, підшукати літературу з теми: музейний простір як невід'ємна складова культурного простору (для магістерської роботи). Дякую.
6.
 Запитує:           Тетяна (09.11.2016)
 Тема запиту:    Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка, підібрати літературу для написання магістерської роботи на тему: "Проектування розвивального (предметного)середовища дошкільного навчального закладу засобами колекцінування" Зміст наступний: Вступ, Розділ1 Теоретичні аспекти проблеми проектування розвивального (предметного)середовища дошкільного навчального закладу засобами колекцінування. 1.1Аналіз психолого-педагогічних джерел з досліджуваної проблеми. 1.2Характеристика базових понять дослідження. 1.3Сучасний стан проблеми у практиці роботи дошкільних навчальних закладів. Розділ2 Колекціонування як засіб проектування міні-музеїв в освітньому процесі ДНЗ. 2.1Мета,функції,етапи створення міні-музеїв в ДНЗ 2.2Етапи створення музею щодо патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Висновок. Буду дуже вдячна.
7.
 Запитує:           Анна (18.09.2017)
 Тема запиту:    Доброго дня! Для написання курсовї роботи "Музеї Дніпропетровської області (за районами)", необхіда наступна інформація: 1. Профіль музею (історичний, літературний), 2. Кількість відвідувачів, 3.статус музею (регіональний,державний), 4.кількість працюючих, 5.час існування, 6.прміщення. Буду вдячна наданню будь-якої інформація. Дякую!
8.
 Запитує:           kokmf@ukr.net (03.02.2020)
 Тема запиту:    Доброго дня! Звертаємось до Вас з проханням у допомозі відновлення втрачених сторінок. До музею потрапила книга без обкладинки та титульної сторінки. За переднім словом О.Дорошкевича виявили, що така книга є у вашій бібліотеці, а саме - Гнатишин А./№350 Тобілевич, Іван (Карпенко-Карий). Вибрані твори [Текст] / І. (. Тобілевич ; ред., переднє слово, примітки О. Дорошкевич. - Б.м. : Книгоспілка, 1925. - XLI, 190 , ХХІІ с. - (Літературна бібліотека). В передньому слові даються посилання на Додатки № 2,3,4, де цитуються уривки його думок та міркувань. Але останні сторінки (за змістом: IV Додатки 2. Архівні матеріяли с. ХІХ - ХХІІ відсутні. Справа в тому, що деякі нотатки (рукописи) І. Тобілевича зберігаються у нас в музеї (Кіровоградський обласний краєзнавчий музей). Було б цікаво співставити їх з книгою та, можливо, відновити цілісність предмета. Будемо вдячні за допомогу!
9.
 Запитує:           Jerzy Karnasiewicz (02.06.2021)
 Тема запиту:    Киевский телеграф, 1866. - №100 -- Мені потрібен скан сторінки з рекламою Richert Г. який тримав цей фотографічний заклад у будинку Скловського. Фотоательє відкрилося у вересні 1866 р. на розі Інститутської і Хрещатика,15. Вхід до фотоательє був із саду. Ледь но поговорив з Ольгою Друг. Підшивки газети "Київський телеграф" і, відповідно, і цього номера, в Музеї історії міста Києва немає. Ольга Миколаївна сказала, що ця газета може бути в Центральній науковій бібліотеці ім В.І. Вернадського.
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського