Бази даних

Віртуальна довідка - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (63)Автореферати дисертацій (479)Реферативна база даних (3016)Книжкові видання та компакт-диски (228)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>K=ТЛУМАЧЕНН$<.>+<.>K=СНОВИДІНЬ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8
1.
 Запитує:           Ірина (28.11.2011)
 Тема запиту:    Допоможіть знайти відповіді на так питання:Генетичні й типологічні зв'язки творчості письменників кінця XX століття з загальними тенденціями розвитку літературознавства й культурології. Символ лабіринту як загадкова модель світобудови у творах митців-постмодерністів. Роль і значення образу-символу інтернету як явища сучасного мобільного світу. Інтернет як світовий лабіринт (ілюзія керування світом) у творах митців початку XXI століття. Багаторівнева організація тексту в романі Дж. Фаулза «Маг». Значення образу-символу Інтернету в романі Я. Л.Вишневського «Самотність у мережі». Особливості зображення проблеми кохання і самотності в романі Я. Л. Вишневського «Самотність в Мережі». Образи головних героїв в романі Я. Л.Вишневського «самотність у мережі». Глобальна тема «самотності у світі» як наскрізний мотив твору Я. Л.Вишневського «самотність у мережі». Ідеальний образ героя, за Я. Л.Вишневським «самотність у мережі». Сенс екзистенційних пошуків героїв роману Марка Леві «Усе, що не було сказано». Коментар щодо тлумачення назви роману Марка Леві «Усе, що не було сказано». Тлумачення роману Марка Леві «Усе, що не було сказано» з позиції психоаналізу.
2.
 Запитує:           Сергій (23.05.2012)
 Тема запиту:    Доброго дня! Буду Вам вдячний, коли Ви надасте тлумачення низки понять і посиланням на джерела, звідки вони взяті, а саме: Тарифікаційний список, Тарифна сітка, Тарифна ставка, Тарифний розряд, Штатна одиниця. Дякую
3.
 Запитує:           Анастасія (18.10.2012)
 Тема запиту:    Чи можлива віддалена доставка дисертації Фенько Наталії Миколаївни на тему "Естетичні функції картин сновидінь у художніх творах українських письменників другої половини ХІХ-ХХ століть", Дніпропетровськ-1999. Дякую.
4.
 Запитує:           Юлія (22.11.2012)
 Тема запиту:    Добрий день! В правилах користування віртуальною довідкою Вашої бібліотеки мене зацікавив такий термін як "Дистантний користувач", дайте будь ласка визначення та розширене тлумачення цього терміну. Дякую
5.
 Запитує:           Вікторія (27.04.2015)
 Тема запиту:    Особливості тлумачення Корану шиїтами, сунітами і суфістами
6.
 Запитує:           Таня (19.12.2016)
 Тема запиту:    Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, підібрати літературні джерела, що стосуються витоків появи та тлумачення понять PR (англ. public relations, зв'язки з громадськістю), та PR-кампанії (їх організація).
7.
 Запитує:           Якименко Тимур Сергійович (22.02.2017)
 Тема запиту:    Будь ласка, запропонуйте мені літературу для написання курсової работи з теорії держави і права: "Межі використання розширенного тлумачення".
8.
 Запитує:           Анастасія (04.10.2021)
 Тема запиту:    Доброго дня! Підкажіть, де можна знайти художнє тлумачення панно «Біль землі» авторства Пасивенко та Прядка, що розташоване у вестибюлі бібліотеки?
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського