Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (1549)Книжкові видання та компакт-диски (1170)Журнали та продовжувані видання (140)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)290-93$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 102
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Терещенко О.О. 
Антикризове управління фінансами підприємств: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.04.01 / О.О. Терещенко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 34 с. — укp.

Розроблено теоретико-методичне забезпечення антикризового управління фінансами підприємств. Визначено базові складові теоретичної парадигми та фінаново-економічного механізму антикризового фінансового менеджменту. З застосуванням економетричних методів обробки економічної інформації розроблено й апробовано вісім дискримінантних моделей діагностики фінансової кризи на підприємстві. Запропоновано методичні підходи до побудови фінансового контролінгу на підприємстві та обгрунтовано концепцію управління ризиками, що містить контролінг ризиків і внутрішній аудит. Розроблено методичні рекомендації щодо складання плану антикризових заходів, оцінки ефективності антикризового управління, а також визначено місце санаційного аудиту як засобу зменшення інформаційної асиметрії та верифікації антикризового плану. Удосконалено методичні підходи до фінансового забезпечення антикризових заходів. З'ясовано основні домінанти державної політики стосовно фінансової підтримки вітчизняних підприємств, що перебувають у кризі, та запропоновано шляхи її гармонізації зі стандартами Європейського Союзу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-932.1-21 +
Шифр НБУВ: РА338868

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Рудик О.Р. 
Антикризове управління фінансовою стійкістю суб'єктів господарювання в економіці України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О.Р. Рудик ; Львів. нац. унів. ім. І.Франка. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні основи та практичні рекомендації, спрямовані на формування механізму антикризового управління фінансовою стійкістю суб'єктів господарювання в економіці України. Досліджено суть і сформульовано функції кризи, визначено сутність і обгрунтовано економічний зміст фінансової стійкості суб'єкта господарювання, вдосконалено класифікацію управління фінансовою стійкістю, проведено аналіз часової та просторової структури кризи. Доведено існування зв'язку між рівнем мінливості фінансових коефіцієнтів і рівнем їх інформаційної цінності як індикаторів кризи. Удосконалено організаційну модель антикризового управління фінансовою стійкістю суб'єкта господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-97-21
Шифр НБУВ: РА374254 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Прохорова Ю.В. 
Антикризове фінансове управління підприємством: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.В. Прохорова ; ПВНЗ Європ. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання стосовно узагальнення та подальшого розвитку теоретико-методичних підходів, а також розробки практичних рекомендацій щодо антикризового фінансового управління підприємством за сучасних економічних умов. Розкрито суть поняття "антикризове фінансове управління", узагальнено існуючі підходи стосовно формування наукової концепції антикризового фінансового управління. Проаналізовано існуючі методи та моделі прогнозування банкрутства. Обгрунтовано необхідність проведення діагностики наявності фінансової кризи на підприємствах машинобудування. Розроблено інтегровану модель визначення виду (кризи ліквідності, фінансової стійкості, ділової активності, прибутковості) та ступеня фінансової кризи. Запропоновано методичний підхід до ідентифікації та розпізнавання фінансово-господарського стану підприємств щодо наявності певного виду фінансової кризи. Удосконалено комплексну систему діагностування в антикризовому фінансовому управлінні на підставі її кількісної та якісної складової. Проведено дослідження з метою вдосконалення методичного підходу до процесу розробки концепції антикризового фінансового управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-97-21 +
Шифр НБУВ: РА361869

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Мельник О.Г. 
Бюджетування в системі управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Г. Мельник ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 25 с. — укp.

Удосконалено категорії бюджетування. Розглянуто його роль в системі управління підприємством на етапі технології менеджменту. Запропоновано комплексний підхід до реалізації процесу бюджетування на засадах загальних функцій менеджменту. На підставі проведеного соціологічного дослідження проаналізовано стан бюджетування на вітчизняних підприємствах, визначено проблеми його впровадження та застосування, а також результативність використання. Удосконалено процес бюджетного планування - визначено послідовні взаємопов'язані етапи, доповнено класифікацію методів бюджетного планування, визначено характеристики функціонування організації, що зумовлюють вибір методів розробки бюджетів. Систематизовано внутрішньоорганізаційні норми в межах нормативного методу та визначено їх функціональне призначення під час розробки бюджетів. Розвинуто модель розробки основних бюджетів організації на базі консолідування бюджетних показників, що дає змогу взаємопов'язати бюджети та одержати достовірну й повну інформацію для прийняття обгрунтованих управлінських рішень. Розроблено методичні положення щодо здійснення контролювання та регулювання бюджетів підприємства на основі еластичності та структуризації витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА332881

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Онищенко С.В. 
Бюджетування в системі фінансового управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / С.В. Онищенко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Уточнено економічний зміст терміну "бюджетування" як процесу організації керування фінансово-господарською діяльністю суб'єктів господарювання, який базується на розробці бюджетів стосовно питань центрів відповідальності чи напрямків діяльності, організації контролю за їх виконанням, аналізу відхилень від бюджетних показників і регулюванні на цій базі господарської діяльності з метою узгодження та досягнення намічених результатів на всіх рівнях керування. Узагальнено та доповнено класифікацію бюджетування, розкрито його суть і місце в системі фінансового керування підприємством. Систему бюджетів доповнено аналітичними бюджетами (бюджет постійних витрат, змінних витрат та маржинального доходу). Відзначено, що розробка цих бюджетів на підставі визначення маржинального доходу за видами продукції (діяльності) дасть змогу завчасно здійснювати заходи з покращання фінансових результатів діяльності. Проведено комплексний аналіз основних чинників і напрямків трансформації інформаційної системи прийняття рішень на підставі бюджетування. На базі вивчення вітчизняного та західного досвіду фінансового планування та керування розроблено методичні рекомендації, в яких подано порядок розробки бюджетів, їх взаємозв'язок, побудову ефективної системи контролю та аналізу відхилень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА325817

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Оліфірова Ю.О. 
Бюджетування грошових коштів у системі управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.О. Оліфірова ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Сформульовано методичні та практичні рекомендації щодо удосконалення процесів бюджетування грошових коштів у системі управління підприємством. На підставі використання системного та процесного підходів розроблено концепцію бюджетування грошових коштів підприємства. Розроблено теоретичні засади аналізу та вибору комплексу показників та бізнес-процесів бюджетування. Обгрунтовано процеси бюджетного планування з використанням функцій витрат. Розроблено моделі оптимізації залишків грошових коштів на рахунках підприємств, що базуються на методах Міллера та Орра, які дозволяють своєчасно використовувати та ефективно розміщувати тимчасово вільні грошові кошти. Розроблено механізм математико-статистичного аналізу відхилень між фактичними та бюджетними показниками, що дозволяє виявити такі з них, що випадають з загальної сукупності та вимагають більш детального вивчення. Досліджено існуючі методичні підходи щодо складання регламенту бюджетування, визначено його ризики та розроблено комплекс відповідних математико-статистичних та оптимізаційних моделей. Удосконалено економіко-організаційний механізм вровадження системи бюджетування грошових коштів підприємства, який забезпечує організаційно-інформаційну підтримку та оцінку економічної ефективності даного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА342869

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Сметанюк О.А. 
Діагностика фінансового стану підприємства в системі антикризового управління: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.А. Сметанюк ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічне обгрунтування основних принципів і здійснено практичну реалізацію методичних підходів щодо діагностики фінансового стану підприємства як елементу системи антикризового управління. Визначено характеристики та проведено ідентифікацію ознак фінансової кризи на підприємствах України. Удосконалено понятійний апарат антикризового управління підприємством, а також діагностики у даній системі та оцінки фінансового стану. Доведено необхідність створення на вітчизняних підприємствах систем антикризового управління. Функціонально ідентифіковано діагностику в системі антикризового управління підприємством, а також в аспекті її розгляду як превентивного заходу антикризового управління. Узагальнено, класифіковано та наведено оцінку існуючих методів і методик діагностики кризи підприємства. Розроблено багатофакторну модель діагностики фінансового стану підприємства. Запропоновано систему наскрізного антикризового управління підприємством, що грунтується на підставі узагальнення та оцінки сучасних антисипативних і реактивних інструментів антикризового управління на підприємствах харчової промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-97-21 +
Шифр НБУВ: РА345586

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Приймак 
Діагностика фінансового стану підприємства в системі контролінгу: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Світлана Вікторівна Приймак ; Державна установа "Інститут економіки та прогнозування НАН України". — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21
Шифр НБУВ: РА359415

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Нгуєн К.Н. 
Економіко-математичне моделювання та оптимізація управління фінансами виробничо-торговельної фірми: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / К.Н. Нгуєн ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено модель оптимальної структури капіталу фірми. Проведено розрахунок оптимальної структури капіталу фірми "VTC Telecommunications Joint Stock Company". З'ясовано її фінансові можливості, розраховано середньозважену ціну капіталу фірми за різних об'ємів інвестицій. Проаналізовано п'ять інвестиційних проектів даної фірми у 2000 р. за розробленим алгоритмом (оцінено інвестиційні можливості). Визначено оптимальний інвестиційний портфель. Розроблено модель оптимальної партії замовлення, яка враховує витрати, пов'язані з нестачею запасів. Розраховано оптимальну партію замовлення запасів фірми у 2000 р., а також оптимальний об'єм страхового запасу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-93-210.301
Шифр НБУВ: РА317646 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Крикун В.Б. 
Інститут банкрутства в системі державного регулювання ринкової економіки: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.Б. Крикун ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретико-методичні засади формування системи державного управління та регулювання інституту неплатоспроможності підприємницьких структур національної економіки за умов глибоких ринкових перетворень. Визначено зміст поняття, цілі та функції системи макроекономічного управління інститутом банкрутства. Проаналізовано форми та методи макроекономічного управління та методологію його формування. Запропоновано нові концептуальні моделі, на базі яких розроблено підходи щодо удосконалення інституту банкрутства в системі державного управління. Наведено приклади впровадження конкретних моделей систем управління суб'єктами корпоративних відносин у країнах з різним рівнем розвитку ринкових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)920.92 + У9(4УКР)290-932.1 +
Шифр НБУВ: РА349764

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Пересада О.А. 
Кредитування міжнародними фінансово-кредитними організаціями українських підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.А. Пересада ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Запропоновано використовувати системний підхід до вивчення суті діяльності міжнародних фінансових інститутів в українському економічному просторі, а також наведено нове визначення міжнародних фінансово-кредитних організацій стосовно економічної та політичної діяльності. Поглиблено методологію дослідження фінансового стану потенційних позичальників, що має грунтуватися на аналізі звіту про рух коштів як основоположного документу. Запропоновано новий підхід до розрахунку ефективності інвестиційних проектів, який грунтується не тільки на використанні дисконтних, а й традиційних методів. Запропоновано нові важелі у державному регулюванні діяльності всіх учасників процесу міжнародного кредитування шляхом перегляду державної політики, вдосконалення механізму надання гарантій Кабінету Міністрів України, перетворень на макроекономічному рівні. Сформульовано нові підходи у визначенні моніторингу проектів за участю міжнародних банків, а також класифікацію моніторингу таких проектів, яка містить юридичний, фінансовий, маркетинговий та технічний види контролю. Визначено основні переваги та недоліки процесу кредитування міжнародними фінансово-кредитними установами українських підприємств безпосередньо та під гарантії Кабінету Міністрів України. Розроблено конкретні рекомендації для всіх учасників процесу міжнародного кредитування в Україні з метою удосконалення процедури одержання позик іноземних кредиторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.621 + У9(4УКР)290-93 +
Шифр НБУВ: РА324524

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Потійко Ю.А. 
Кредитування підприємств України в перехідний період: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Ю.А. Потійко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Поглиблено поняття сутності кредиту за умов переходу до ринкових відносин. Обгрунтовано об'єктивність дії контрольної функції кредиту та фактори, що впливають на розвиток кредитних відносин за умов переходу до ринкових умов господарювання. Розглянуто особливості кредитних відносин у перехідний період, обумовлені розвитком різних форм власності, висвітлено шляхи легалізації відносин між кредитором і позичальником з одного боку та конкуренції - з іншого. Визначено недоліки у здійсненні кредитної політики комерційного банку за умов ринкових відносин. Розроблено методику оцінки кредитоспроможності позичальника, яка охоплює комплекс фінансових показників підприємства. Запропоновано шляхи удосконалення кредитування підприємств за умов формування ринкових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93
Шифр НБУВ: РА315514 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Каркавчук В.В. 
Математичне моделювання управління фінансовою безпекою підприємств в України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / В.В. Каркавчук ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми формування ефективної системи управління фінансовою безпекою підприємства. Визначено методи прогнозування розвитку системи фінансової безпеки з метою розробки рекомендацій щодо підтримки її заданого рівня. Запропоновано симультативну модель системи фінансової безпеки підприємства, обгрунтовано комплекс економіко-математичних моделей максимізації рентабельності підприємства. Оцінено динаміку стану загроз фінансовій безпеці підприємства зіставленням темпів зростання показників досліджуваного підприємства із значеннями відповідних показників "еталонного" об'єкта.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-99-210.301
Шифр НБУВ: РА370654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Рузакова О.В. 
Математичні моделі та методи оцінювання фінансового стану підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / О.В. Рузакова ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано існуючі методи та моделі оцінювання фінансового стану підприємства. Уніфіковано класифікацію існуючих методів і моделей такого оцінювання з урахуванням обгрунтованих критеріїв, що дозволяє їх впорядкувати за різними ознаками поділу, прискорити пошук необхідного методу й уніфікувати різні підходи до її визначення. Побудовано математичну модель оцінювання фінансового стану підприємства, яка дозволяє засобами ієрархічного підходу враховувати умови швидкоплинного зовнішнього та внутрішнього середовищ і здійснювати декомпозицію процесу оцінювання, що значно спрощує та зменшує собівартість. Розроблено метод оцінювання фінансового стану підприємства на базі математичного апарату порогових елементів, застосування якого підвищує точність оцінювання фінансового стану суб'єктів господарювання різних галузей економіки, ідентифікує рівень ризику потенційного інвестора. Вдосконалено метод оцінювання фінансового стану підприємства на базі математичного апарату нечітких множин, застосування якого дозволяє покращити якість такого процесу та приймати рішення, не враховуючи всіх сполучень значень оцінювальних параметрів, що суттєво скорочує часові витрати на таку процедуру, а також уможливлює галузеву диференціацію оцінювання господарюючих суб'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93в611 +
Шифр НБУВ: РА364120

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Гейдарова О.В. 
Методи і моделі інтервального оцінювання фінансових результатів діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.В. Гейдарова ; Технол. ун-т Поділля. — Хмельниц., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Проаналізовано методи, які використовують під час аналізу та планування фінансово-господарської діяльності підприємства. Для умов нестабільної ринкової економіки запропоновано використання інтервального оцінювання економічних показників та інтервалів часу замість детермінованих, розроблено концепцію організації структури системи моделей інтервального оцінювання фінансових результатів діяльності підприємств за умов невизначеності. Обгрунтовано використання для цих умов методів теорії масового обслуговування, процесів незалежних випробувань, марківських ланцюгів, нечітких множин. Розвинуто механізм формування майбутніх фінансових результатів на стадіях дослідно-конструкторських робіт, а саме - для визначення технологічної собівартості в основному та обслуговуючому виробництвах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93 в611
Шифр НБУВ: РА326501

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Квач Я.П. 
Методи оцінки фінансово-господарських ситуацій в управлінні діяльністю підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Я.П. Квач ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація містить теоретичні дослідження аспектів фінансового менеджменту, фінансового аналізу, ризику менеджменту, а також прикладні результати, що полягають в розробці методики оцінки ефективності інвестиційного проекту. Приводяться дані про ефективність використання наукових розробок автора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-09

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Теслюк Н.П. 
Методичні основи розробки фінансової стратегії підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.П. Теслюк ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Удосконалено поняття суті стратегії розвитку підприємства. Розглянуто питання визначення місця та ролі фінансової стратегії у процесі побудови механізму стратегічного фінансового управління підприємством, а також розвитку структури фінансової стратегії підприємства та з'ясування функції за кожною визначеною складовою. Удосконалено методичні засади розробки фінансової стратегії підприємства шляхом введення у послідовність виконання розрахунків фінансових показників додакових етапів, зокрема, розробки, оцінки та вибору альтернативних варіантів фінансової стратегії. Застосування удосконаленої послідовності підвищує ефективність розробки фінансової стратегії підприємства. Запропоновано модель вибору ефективної фінансової стратегії, яка передбачає здійснення процедури оцінювання різних її варіантів залежно від фінансової політики та розвитку подій. Ефективна фінансова стратегія визначається за критерієм максимізації ринкової вартості підприємства. Розроблена модель дозволяє забезпечити альтернативність стратегічного фінансового вибору, базуючись на розрахунку оптимальної потенційної структури сукупних витрат і сукупних активів щодо кожного фінансового елемента. Розроблено методику вибору ефективної фінансової стратегії, суть якої полягає в оцінці можливих співвідношень дохідності та рівня ризику і вибору оптимального варіанта досягнення максимального кінцевого значення з урахуванням усього періоду впровадження фінансової стратегії підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21 +
Шифр НБУВ: РА348319

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Цал-Цалко Ю.С. 
Методологія статистичного аналізу фінансового стану суб'єктів господарювання: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.03.01 / Ю.С. Цал-Цалко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 33 с. — укp.

Розроблено методологічні, теоретичні й організаційні засади статистичного аналізу, уточнено місце аналізу у статистичній методології. Базуючись на комплексному системному підході, надано визначення статистичного аналізу фінансового стану суб'єктів господарювання, розкрито зміст його функцій і принципів, здійснено класифікацію видів. Показано, що правильне використання статистичного аналізу як стадії статистичного дослідження є дієвим засобом зменшення ризиків у діяльності підприємств, регіонів і держави, забезпечує прийняття ефективних управлінських заходів за умов дії конкурентного механізму господарювання. Обгрунтовано систему раціонального інформаційного забезпечення аналітичного дослідження фінансового стану суб'єктів господарювання й основні аспекти якості даних статистичної звітності. Визначено організаційні етапи та зміст аналітичних процедур процесу статистичного аналізу та його суб'єкти. Досліджено й уточнено систему статистичних показників для оцінки фінансового стану, яку структуровано за блоками, та методи їх пізнання. З використанням системного підходу розроблено гнучкі методики статистичного аналізу фінансових ресурсів, витрат, доходів і фінансових результатів для вивчення певних аспектів фінансового стану господарюючих систем. Запропоновано модель його інтегральної оцінки для побудови рейтингових систем підприємств та їх сукупностей за класифікаційними ознаками та визначення ризику банкрутства. Обгрунтовано необхідність створення паспортів та здійснення моніторингу фінансового стану суб'єктів господарювання, можливість методологічного пошуку резервів покращення фінансової стійкості підприємств і виведення їх з кризової ситуації за допомогою аналітичної оцінки відхилень фактичних і еталонних значень системи показників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93 в611.32 +
Шифр НБУВ: РА338635

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Ломачинська І.А. 
Механізм збалансування фінансів підприємств в умовах трансформації економіки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / І.А. Ломачинська ; Акад. фін. упр., Н.-д. фін. ін-т. — К., 2009. — 22 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні та практичні аспекти управління фінансовою діяльністю підприємств за умов трансформації економіки. Узагальнено досвід становлення та розвитку фінансів суб'єктів господарювання в країнах з розвиненою та перехідною економікою. Удосконалено механізми управління елементами фінансового циклу підприємств як основи забезпечення фінансової рівноваги, стан якої, в свою чергу, і визначає структуру, методологію побудови, напрямки оптимізації механізму збалансування фінансів підприємств. Визначено напрями адаптації системи управління фінансовими відносинами на фоні розвитку ринкових відносин. Запропоновано методологічні засади удосконалення механізму збалансування фінансів підприємств у короткостроковому періоді на базі моделювання управління оборотним капіталом, оптимізації політики управління запасами, заборгованістю, рухом грошових коштів. Обгрунтовано необхідність інституційних змін системи забезпечення та регулювання фінансових відносин на мікро- та макрорівні, перебудови системи стимулів, фінансових індикаторів з метою підвищення ефективності процеса формування, розподілу та використання фінансових ресурсів вітчизняних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93 +
Шифр НБУВ: РА367430

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Мандра Н. Г. 
Механізми та методи управління фінансовим капіталом підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. Г. Мандра ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано міжнародну та вітчизняну практику управління фінансовими ресурсами підприємства. Виявлено особливості реалізації інструментального апарату фінансового менеджменту підприємств України. Визначено суть категорії "фінансовий капітал підприємства" та визначено його функції. Запропоновано концепцію формування механізмів і методів ефективного управління фінансовим капіталом підприємства. Удосконалено метод управління господарською діяльністю підприємства на базі показників доданої вартості фінансового капіталу. Запропоновано імітаційну модель управління фінансовим капіталом підприємства. Удосконалено схему та складові елементи механізму управління фінансовими потоками в межах управління інноваційними проектами. Визначено підходи щодо побудови та структуру системи моніторингу діяльності підприємства на базі сучасних методів інформаційного забезпечення процесів прийняття рішень, які забезпечують скорочення управлінських витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21
Шифр НБУВ: РА375982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського