Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (11)Реферативна база даних (153)Книжкові видання та компакт-диски (154)Журнали та продовжувані видання (582)
Пошуковий запит: (<.>U=У526.26$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Сухань В. О. 
Антиінфляційна політика в системі макроекономічного регулювання в умовах ринкової трансформації: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / В. О. Сухань ; Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2009. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.75 + У526.268.1 + У9(4УКР)262.681
Шифр НБУВ: РА370456 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
2.

Ярова О.В. 
Валютний контроль в системі протидії "втечі капіталу" в країнах з перехідною економікою: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.В. Ярова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретико-методичні аспекти "втечі капіталу" та засади функціонування системи валютного контролю у країнах з перехідною економікою. Визначено суть понять ввезення, експорту, відтоку та "втечі" капіталу з країни, описано специфіку їх проявів. Проаналізовано негативні наслідки цього явища та світовий досвід введення контролю за відтоком капіталу. Систематизовано основні способи "втечі капіталу" з України та запропоновано найбільш доцільний для українських умов підхід для визначення його обсягів. Оцінено масштаби "втечі капіталу" з України. Побудовано економічну модель, яка дозволяє оцінити її вплив на макроекономічні показники країни. Розроблено практичні рекомендації щодо напрямів протидії "втечі капіталу" та стимулювання його репатріації, вдосконалено систему валютного контролю стосовно протидії даному явищу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.26 +
Шифр НБУВ: РА339918

Рубрики:

      
3.

Єрьоміна Є.О. 
Особливості запровадження євро в умовах загальноекономічної інтеграції: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Є.О. Єрьоміна ; НАН України ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання впровадження єдиної європейської валюти - євро. Досліджено практичну інформацію про Європейський економічний та валютний союз (ЄЕВС) - нову систему міжнародних розрахунків, економічні та соціально-політичні аспекти введення нової валюти, її значення для європейського бізнесу та банківських систем. Розглянуто сучасний стан функціонування ЄЕВС, зокрема проблематика та наслідки переходу від використання екю, яке існувало протягом багатьох років для безготівкових розрахунків до введення євро. Обгрунтовано економічні аспекти практичного використання євро в межах Європейською Союзу (ЄС) та за його межами. Визначено характер та рівень співробітництва України та ЄС, в розрізі соціально-економічних наслідків для нашої країни за умов загальноекономічної інтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.26-18 + У9(4)262.6-18 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА369327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Резнікова Н.В. 
Регіоналізація валютних криз в умовах економічної глобалізації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Н.В. Резнікова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено природу регіоналізації валютних криз та їх трансмісійного механізму як результату фінансово-економічної конвергенції національних економік за умов глобалізації. Здійснено класифікацію валютної нестабільності як складової економічної та фінансової криз. Удосконалено її типологізацію у контексті хронологічного й історичного виокремлення основних етапів її розвитку. Розкрито суть валютної кризи як власне кризи платіжного балансу, а також аргументованість гіпотези про неоднозначність впливу ефектів міжнародного співробітництва на розвиток регіональних криз. З'ясовано взаємозв'язок між ступенем інтегрованості до світового ринку й адаптивними кризовими очікуваннями у фінансовому секторі та масштабністю валютних потрясінь. Досліджено теоретико-методологічні засади трансмісійності валютних потрясінь у аспекті аналізу причин і шляхів їх поширення. Наведено рекомендації щодо розробки стратегії запобігання регіональній валютній кризі в Україні у процесі формування її зовнішньоекономічної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.26-971 +
Шифр НБУВ: РА341081

Рубрики:

      
5.

Марена 
Формування валютної політики країн світу в сучасних умовах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Тетяна Василівна Марена ; Донецький національний ун-т. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.26-18
Шифр НБУВ: РА355600

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського