Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (159)Книжкові видання та компакт-диски (157)Журнали та продовжувані видання (72)
Пошуковий запит: (<.>U=О91$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Транспорт   
1.

Качура О.В. 
Індукційні реостати з покращеними масогабаритними показниками для асинхронних двигунів з фазним ротором: Автореф. канд. техн. наук. 05.09.01 / О.В. Качура ; Кременчуц. держ. політехн. ун-т ім. М.Остроградського. — Кременчук, 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено методику дослідження конструктивних і електромагнітних параметрів індукційних реостатів (ІР) з метою зменшення їх масогабаритних показників та підвищення технологічності виготовлення. Обгрунтовано доцільність застосування індукційних реостатів у колі фазного ротора асинхронних двигунів (АД) для підвищення ефективності та надійності підйомно-транспортного обладнання. Виконано аналіз найбільш поширених конструкцій ІР і на його підставі створено класифікацію ІР за ступенем зміни електромагнітних параметрів. Доведено можливість коректного опису АД спільно з ІР шляхом комбінування рівнянь, побудованих на ланцюгових моделях АД з польовими рівняннями, що описують ІР. Розроблено методику розрахунку теплових процесів в ІР, що базується на методі кінцевих елементів з урахуванням електромагнітних процесів у роторному колі АД. Обгрунтовано та розроблено структуру експериментального комплексу, що дозволяє досліджувати систему АД - ІР у квазістатичних і динамічних режимах. Створено комп'ютеризований комплекс, що забезпечує проведення аналізу теплових процесів в ІР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О91-048.2 +
Шифр НБУВ: РА351677

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
2.

Сєдаков Д.В. 
Підвищення агрегатної міцності стальних канатів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.05 / Д.В. Сєдаков ; Одес. держ. політехн. ун-т. — О., 1998. — 16 с. — укp.

Подана розробка кінематичного методу обчислення міцнісних характеристик стальних канатів при розтязі та крученні з урахуванням впливу конструктивних і технологічних факторів, в тому числі, нерівномірності звивального натяжіння елементів, а також механічних властивостей дроту. Для основних типів канатів одержані коефіцієнти несучої здатності, які дозволяють точно обчислювати міцнісні характеристики каната за сумарним розривним зусиллям його дроту. Показані шляхи підвищення характеристик статичної і циклічної міцності канатів. Запропонована конструкція універсального пристрою, який виконує одночасне вирівнювання натяжіння сталок і їх преформацію при звивці канатів, що забезпечує підвищення коефіцієнтів несучої здатності. Наведено принцип конструювання статично рівноміцних канатів при розтязі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О91-046-01

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
3.

Слободянюк М. Е. 
Підвищення ефективності вантажоперевезень шляхом удосконалення їх організації та інформаційного забезпечення на промисловому транспорті: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.22.12 / М. Е. Слободянюк ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2010. — 23 с. — укp.

Розглянуто технологію підвищення ефективності вантажоперевезень шляхом удосконалення їх організації й інформаційного забезпечення матеріального руху на промисловому транспорті через зменшення часових і матеріальних витрат системи вантажоперевезень за рахунок: вдосконалення документування та структурування інформації (зменшення часу загального циклу обробки документів і даних, скорочення трудомісткості, зменшення собівартості обробок вантажопотоків), за цього економічний ефект був досягнутий за рахунок скорочення часу транспорту, зниження собівартості переробки вантажів і часу очікування за- та розвантажувальних операцій, зниження внутрішньо складських переміщень та зниження часових витрат на пошук вантажу та розміщення. Запропоновано моделі та методи, які впроваджено на трьох українських підприємствах, результатом чого стало скорочення часових витрат на організацію й інформаційне обслуговування вантажопотоку, витрат на виконання транспортних операцій, обіг транспортних засобів від 15 до 46 %, а матеріальних витрат від 16 до 25 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О91-057
Шифр НБУВ: РА376242 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського