Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (85)Книжкові видання та компакт-диски (77)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=О462$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Транспорт   
1.

Нгуен Ван Шанг 
Методи і засоби автоматизації проектування суднового електроустаткування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / Нгуен Ван Шанг ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено методологію точного розрахунку струмів короткого замикання (КЗ) у СЕЕС, що предбачає здійснення контролю критичних значень, на основі якої створено діалогові програмні засоби розрахунку струмів КЗ і розроблено рекомендації щодо їх раціонального зниження. Модифіковано модель СЕЕС, що дозволяє не лише розраховувати величину струмів КЗ у різних точках СЕЕС та оцінювати заходи щодо їх зниження, а й визначати характер перебігу перехідних процесів, що надає можливість на стадії проектування визначити типи електромагнітних розщіплювачів комутаційної апаратури. Досліджено фізичні процеси впливу динамічних режимів СЕЕС на системи керування й автоматики. Вивчено природу генерування наведених завад в інформаційних кабелях у кабельних трасах від силових кабелів, що комутують, розроблено рекомендації щодо їх усунення. Вперше сформульовано задачу оптимізації розміщення устаткування в електророзподільних пристроях (ЕРП) та розроблено алгоритм її розв'язання, що дозволило зменшити на 10 - 20 % теплові втрати на шинах головних розподільних щитів (ГРЩ) та покращити температурний режим обладнання. Модифіковано оптимізаційні задачі з розміщення ЕРП і конфігурації мережі в машинному відділенні судна, створено відповідні програми, що дозволяють на 10 - 15 % зменшити загальні габарити електроустаткування та втрати електроенергії у судовій мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О462-02 +
Шифр НБУВ: РА343881

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
2.

Добродєєв П.М. 
Підвищення ефективності методів зниження зовнішнього магнітного поля електричних машин постійного струму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.01 / П.М. Добродєєв ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання дослідження машин постійного струму як джерела зовнішнього магнітного поля та розвитку методів його зниження для вирішення проблем електромагнітної сумісності, магнітного захисту та екології. Проведено виміри постійного, змінного та залишкового зовнішнього магнітного поля машин різної полюсності та швидкості обертання, висвітлено закономірності їх просторового розподілу. Відзначено, що незалежно від полюсності машини мають дипольні магнітні моменти, які обумовлюють їх зовнішнє магнітне поле на "далеких" (більш ніж вдвічі перевищують максимальний габаритний розмір) відстанях. Проаналізовано залежності магнітних моментів машин від різного роду електричних та магнітних асиметрій: постійного та залишкового - від асиметрій статора, змінного - асиметрій статора та якоря. Розроблено науково обгрунтовані рекомендації по конструюванню та виробництву машин з низьким рівнем їх зовнішнього магнітного поля, а також високоефективних засобів його зниження. Зроблено висновок про використання параметрів зовнішнього магнітного поля для оцінки якості виготовлення та діагностики технічного стану машин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О462.2-02 +
Шифр НБУВ: РА336735

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
3.

Новогрецький С. М. 
Регулювання збудження синхронного генератора у поперечній осі для підвищення стійкості роботи суднової електростанції: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / С. М. Новогрецький ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше на підставі аналізу математичної моделі синхронного генератора подовжньо-поперечного збудження розроблено новий закон регулювання збудженням, що дозволяє забезпечити в усіх сталих режимах роботу генератора з кутом вильоту ротора рівним нулеві та підвищити показники стійкості суднової електростанції. Одержано аналітичні співвідношення коефіцієнтів підсилення зворотних зв'язків у поперечній осі збудження, що дозволяють спроектувати регулятор збудження відповідно до заданих показників стійкості та забезпечити демпфірування коливань ротора на заданому рівні. Доведено, що аналіз паралельної роботи групи ідентичних синхронних генераторів на загальне навантаження еквівалентний аналізові роботи двох незалежних систем генератор - потужна мережа та генератор - часткове навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О459.2 + О462.21-015
Шифр НБУВ: РА374737 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
4.

Муха М.Й. 
Удосконалення процесів перетворення енергії в енергетичних установках спеціалізованих суден: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.08.05 / М.Й. Муха ; Одес. нац. мор. акад. — О., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

За результатами аналізу процесів енергоперетворення в суднових енергетичних установках (СЕУ) виявлено можливості їх вдосконалення шляхом використання дискретних алгоритмів управління. Удосконалено спосіб зменшення реакцій СЕУ на пікове навантаження. Уперше встановлено закономірність процесу самозбудження асинхронного генератора, який може бути представленим як інерційний об'єкт з паралельним каналом. Електроприводи черпаючого комплексу земснаряду представлено як багатомасові взаємозалежні об'єкти з пружними зв'язками. З'ясовано закономірність формування зусилля черпання від параметрів режиму днопоглиблення земснаряда. Розроблено методику визначення оптимальних за швидкодією процесів енергоперетворення та відповідних параметрів настроювання промислових виконавчих пристроїв синхронних й асинхронних генераторів. Запропоновано методику побудови перехідних процесів перетворення енергії в дискретних системах збудження. Одержано нові математичні моделі та створено пакет комп'ютерних дослідницьких програм для розрахунку перехідних процесів в електроенергетичних установках. Запропоновано нові критерії оптимізації процесів у суднових дизель-генераторних установках і програми побудови поверхонь критеріїв оптимізації в області параметрів СЕУ, що враховують особливості дискретних режимів роботи та випадковий характер суднового навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О462 +
Шифр НБУВ: РА329840

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського