Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (38)Книжкові видання та компакт-диски (90)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Н539.12-02$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

      
Категорія: Будівництво   
1.

Григорчук А.Б. 
Вплив знакозмінних навантажень на міцність нормальних перерізів залізобетонних елементів, що згинаються: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.Б. Григорчук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Отримано нові експериментальні дані щодо міцності згинних залізобетонних елементів, що працюють за умов знакозмінного навантаження. Визначено вплив даних навантажень різного характеру та інтенсивності на зміну напружено-деформованого стану нормальних перерізів згинних залізобетонних елементів. Досліджено трансформування механічних характеристик бетону та вперше запропоновано залежності їх зміни внаслідок попередньої дії знакозмінного навантаження. Удосконалено методику розрахунку міцності нормальних перерізів згинних залізобетонних елементів за вищезазначених умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.4
Шифр НБУВ: РА318526 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Кухнюк О.М. 
Вплив малоциклових навантажень на механічні характеристики бетону та роботу згинальних залізобетонних елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.М. Кухнюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 16 с. — укp.

Експериментально та теоретично досліджено вплив на механічні характеристики бетону та роботу згинальних залізобетонних елементів малоциклових навантажень низьких і середніх рівнів. Запропоновано нове вирішення наукового завдання, що полягає в розробці методики розрахунку згинальних залізобетонних елементів під час дії малоциклових навантажень. Описано розрахунковий апарат, який базується на сучасних положеннях розрахунку міцності, тріщиностійкості та деформацій згинальних залізобетонних елементів у разі час одноразового навантаження. Отримано коефіцієнти умов роботи бетону та залізобетонних згинальних елементів під час дії малоциклових навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006 + Н539.12-028.011
Шифр НБУВ: РА314327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Хохлов 
Вплив точності монтажу кранових рейок на несучу здатність підкранових залізобетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Олексій Геннадійович Хохлов ; Полтавський держ. технічний ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2000. — 18 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.011
Шифр НБУВ: РА311531

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Бондаренко О.В. 
Міцність залізобетонних балок в зоні дії поперечних сил з урахуванням технологічної пошкодженості: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.В. Бондаренко ; Одес. держ. акад. буд-ва і архіт. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Вивчено міцність згинних залізобетонних елементів за похилим перерізом з урахуванням чинника технологічної пошкодженості бетону. Зазначено, що більшість залізобетонних конструкцій працюють на сприйняття поперечних сил. Розрахунок цих конструкцій з метою з'ясування дії поперечних сил є визначним під час виявлення розмірів поперечного перерізу, призначення поперечного армування. На підставі одержаних результатів експериментальних досліджень уточнено методику розрахунку залізобетонних елементів щодо дії поперечних сил, зокрема, сил зачеплення у похилій тріщині з урахуванням чинника технологічної пошкодженості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.4 +
Шифр НБУВ: РА355746

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Канюк В.М. 
Міцність залізобетонних згинаних елементів, завантажених в межах висоти перерізу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.М. Канюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.4
Шифр НБУВ: РА316887 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Зінчук М.С. 
Міцність та деформативність залізобетонних згинальних елементів за малоциклових навантажень в умовах підвищених температур: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / М.С. Зінчук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 18 с. — укp.

Досліджено напружено-деформований стан і запропоновано методику розрахунку міцності згинальних залізобетонних елементів за сумісної дії малоциклових навантажень і підвищених температур. Доповнено діючу методику експериментальних досліджень бетону та залізобетонних згинальних елементів, що зазнають впливу підвищених температур за одноразового та малоциклового навантажень. Експериментально встановлено особливості міцнісних і деформативних властивостей важкого бетону в нагрітому стані за одноразового та малоциклового навантажень. Удосконалено методику розрахунку міцності згинальних залізобетонних елементів за сумісної дії малоциклових навантажень і підвищених температур. Проведено порівняльний аналіз експериментальних і теоретичних величин і доведено прийнятність запропонованих уточнень до методики розрахунку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.4 + Н539.12-028.6 +
Шифр НБУВ: РА362011

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Валовой М. О. 
Міцність, тріщиностійкість та деформативність підсилених згинальних елементів при повторних навантаженнях: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / М. О. Валовой ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Встановлено, що використання бетонів з піском і щебенем з відходів гірничо-збагачувальних комбінатів (ГЗК) виправдане для будь-яких несучих залізобетонних конструкцій, у тому числі і для їх підсилення. Визначено, що зчеплення арматури серпуватого профілю з бетонами на відходах ГЗК менше, ніж арматури гвинтового профілю та звичайного важкого бетону, що необхідно враховувати під час визначення міцності похилих перерізів за згинальним моментом. Проаналізовано результати розрахунків міцності нормальних перерізів підсилених залізобетонних елементів таврового профілю за трьома методиками: за методикою чинних норм, за диференційним методом та за Єврокодом 2; оцінено ступені точності зазначених методик. Встановлено закономірності впливу повторних навантажень на ширину розкриття тріщин і прогини дослідних зразків. Відзначено суттєве збільшення зазначених параметрів, що може призвести у процесі експлуатації до перебільшення ширини розкриття тріщин і прогинів припустимих величин, встановлених чинними нормами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028 + Н539.12-09
Шифр НБУВ: РА384540 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Кравців Л.Б. 
Напружено-деформований стан сталебетонних і залізобетонних елементів, що згинаються, при силових та температурних впливах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Л.Б. Кравців ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Здійснено зіставлення теоретичних й експериментальних даних, а також дослідження впливу навантаження, класу бетону, марки сталі, товщини сталевого листа, способів захисту, розташування теплового впливу на вогнестійкість і несучу здатність сталебетонних і залізобетонних балок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028 + Н571.912-028 +
Шифр НБУВ: РА354369

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Боднарчук 
Несуча здатність похилих перерізів звичайних сталебетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.13 / Тарас Богданович Боднарчук ; Державний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.011
Шифр НБУВ: РА306538

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Перлова О.М. 
Несуча здатність, жорсткість та деформативність залізобетонних елементів зі змішаним армуванням: автореф... канд. техн. наук . 05.23.01 / О.М. Перлова ; Держ. НДІ буд. конструкцій. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено методику розрахунку для визначення міцності, жорсткості та деформативності згинаних залізобетонних елементів зі змішаним армуванням, зокрема, посилених наклеюванням зовнішнього армування, на підставі реальних діаграм деформування бетону й арматури. Виконано комплекс експериментальних досліджень з метою вивчення роботи бетонних і залізобетонних конструкцій, посилених шляхом наклеювання зовнішнього металевого та базальтопластикового армування або просочуванням полімерними матеріалами. На підставі одержаних результатів сформульовано розрахункові передумови та розроблено аналітичний апарат з метою оцінювання напружено-деформованого стану нормальних перерізів і визначення прогинів згинаних залізобетонних елементів зі змішаним армуванням. Складено алгоритм розрахунку. Виконано оцінювання точності розрахункового апарату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028 +
Шифр НБУВ: РА358943

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Бойко О.В. 
Оцінка міцності навсікосно зігнутих балок на основі дволінійних розрахункових діаграм деформування бетону та арматури: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.В. Бойко ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2010. — 22 с. — укp.

Розроблено методи оцінки міцності та розрахунку оптимальної кількості арматури в нормальних перерізах конструкцій, що зазнають косого згинання в процесі експлуатації. Визначено оптимальні параметри дволінійних діаграм деформування бетону й арматури та підтверджено можливість їх застосування під час створення деформаційної моделі напружено-деформованого стану навскісно зігнутих залізобетонних елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028,4 +
Шифр НБУВ: РА369598 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
12.

Шевченко Т.Ю. 
Прогнозування надійності залізобетонних конструкцій логіко-імовірнісними методами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Т.Ю. Шевченко ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2008. — 23 с. — укp.

Вперше обгрунтовано загальні положення, принципи розрахунку та методологію вирішення задач урахування впливу суб'єктивного фактора на надійність залізобетонних конструкцій на підставі логіко-імовірнісного підходу щодо прогнозування їх надійності. Вперше визначено основні показники та кількісні моделі оцінювання якості діяльності учасників процесів створення й експлуатації залізобетонних конструкцій, що базуються на теоріях нечітких множин і нечіткої логіки. З використанням запропонованого логіко-імовірнісного підходу проведено дослідження рівня надійності міцності похилих перерізів залізобетонних елементів, що згинаються.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-021.1 +
Шифр НБУВ: РА358874

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Семірненко 
Регулювання напружено- деформованого стану залізобетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Юрій Іванович Семірненко ; Харківська держ. академія залізничного транспорту. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-02
Шифр НБУВ: РА300961

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
14.

Герб П. І. 
Робота підсилених балок на відходах гірничо-збагачувальних комбінатів при малоциклових навантаженнях високих рівнів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / П. І. Герб ; ДП "Держ. НДІ буд. конструкцій". — К., 2011. — 20 с.: табл., рис. — укp.

Проаналізовано та проведено порівняння впливу малоциклового навантаження з максимальним рівнем циклу 0,75, 0,85 та 0,9 від руйнівного навантаження під час роботи залізобетонних балок, підсилених у розтягнутій зоні шаром залізобетону, на міцність, тріщиностійкість і деформативність. Запропоновано способи розрахунку за першою та другою групою граничних станів дослідних зразків, які враховують фізико-механічні характеристики бетонів на відходах збагачення гірничо-збагачувальних комбінатів та арматури класу А500С. Враховано нові розробки та досягнення теорії залізобетону для розрахунку конструктивних елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028 + Н539.12-09
Шифр НБУВ: РА384732 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
15.

Барданов В.Ю. 
Розрахунок елементів конструкцій, що згинаються, з урахуванням повної діаграми деформування бетону: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.Ю. Барданов ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено методику оцінки міцності елементів, що згинаються, на базі нелінійного закону деформування, який описує повну діаграму деформування бетону. Обрано й обгрунтовано двоквадратичний закон деформування, що дозволяє одержати фундаментальну залежність, яка зв'язує міцнісну та деформативні характеристики бетону. З використанням фундаментальної залежності обчислено механічні характеристики для всіх класів важких бетонів. З застосуванням двоквадратичного закону деформування бетону виведено формули для визначення нормальних і дотичних напружень у поперечних перерізах елементів, що згинаються. Розроблено методику розрахунку на міцність і тріщиностійкість поперечних перерізів елементів, що згинаються. Наведено результати аналізу експериментально-теоретичних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-02
Шифр НБУВ: РА313656 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
16.

Носач О.Б. 
Тріщиностійкість похилих перерізів косозігнутих залізобетонних елементів таврового профілю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.Б. Носач ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Розглянуто напружено-деформований стан та тріщиностійкість похилих перерізів косозігнутих залізобетонних елементів. Експериментально та теоретично досліджено роботу таких елементів за різних умов завантаження. Запропоновано методику визначення показників їх напружено-деформованого стану та надано практичні рекомендації з розрахунку зусилля утворення та ширини розкриття похилих тріщин, пристосованих до методики чинних норм. Для визначення ширини розкриття похилих тріщин з урахуванням пружно-пластичних властивостей бетону застосовано змінний модуль деформацій бетону на висхідній ділянці. Встановлено вплив окремих факторів на тріщиностійкість похилого перерізу та побудовано математичну модель. За розробленими методиками проведено розрахунок експериментальних зразків, на підставі якого підтверджено точність запропонованих методів, а також економічну ефективність їх використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.013 +
Шифр НБУВ: РА322002

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського