Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (39)
Пошуковий запит: (<.>U=Л35$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Сінкевич І.В. 
Електродні процеси на діоксидсвинцевих титанових анодах у водних кислих розчинах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / І.В. Сінкевич ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л352-51-041-02

Рубрики:
  

      
2.

Меньшов Ю.В. 
Електросинтез металооксидних систем на сплавах заліза з метою одержування малозношуваних анодних матеріалів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / Ю.В. Меньшов ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л352-51-041

Рубрики:

      
3.

Штефан В.В. 
Удосконалення процесу електрохімічного синтезу іон-радикальних солей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / В.В. Штефан ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено наукові засади удосконалення електрохімічного синтезу іон-радикальних солей. Установлено, що електродна реакція у розчинах амідів включає димеризацію катіон-радикалів, а у хлоровмісних розчинниках залежно від концентрації ЕТ має місце наступна хімічна реакція псевдопершого порядку або адсорбція та попередня хімічна реакція. З'ясовано, що вміст оксометалатів у розчинах амідів впливає на механізм анодних реакцій шляхом зміни коефіцієнтів дифузії протиіонів, що призводить до утворення іон-радикальних солей (ІРС), що має вигляд полікристалічного порошку або монокристалів. На підставі аналізу кінетичних параметрів катодних реакцій за участю комплексів ізодитіон-он-дитіолатів з металами родини феруму доведено, що комплекси нікеля є перспективними протиіонами для створення провідних матеріалів. Уперше синтезовано іон-радикальні солі за участю оксометалат-іонів, перхлорат-іонів та нікелатів dmid за нестаціонарних режимів. Визначено межі варіювання параметрів електролізу (потенціалу, густини струму, швидкості розгортання, тривалості прямого та зворотного імпульсу, паузи) для керування синтезом ІРС за характеристиками: кількість центрів зародкоутворення, розміри та форма кристалів, швидкість росту. Для діагностики початкових стадій синтезу, а також прогнозування електропровідності синтезованих ІРС застосовано метод імпедансної спектроскопії. Запропоновано технологію керованого синтезу ІРС з прогнозованими властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л357.6 +
Шифр НБУВ: РА339050

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського