Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (106)Книжкові видання та компакт-диски (42)
Пошуковий запит: (<.>U=З844-040.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Савченко В. М. 
Керовані п'єзорезонансні пристрої на основі кварцових резонаторів з однобічним масонавантаженням і міжелектродним зазором: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.13 / В. М. Савченко ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є. Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше одержано математичну модель п'єзорезонансного пристрою на основі кварцового резонатора з однобічним масонавантаженням, яка враховує одночасний вплив однобічного масонавантаження та міжелектродного зазору на параметри його коливальної системи, що дозволяє зменшити основну похибку частоти. Вдосконалено математичну модель температурної чутливості п'єзорезонансного пристрою, у якій одержані температурні коефіцієнти частоти з урахуванням одночасного впливу однобічного масонавантаження та міжелектродного зазору на температурно-частотну характеристику пристрою, що дозволяє зменшити додаткову температурну похибку частоти. Встановлено математичну модель чутливості п'єзорезонатора до конструктивно-технологічних факторів, у якій за рахунок більш повного обліку конструктивних особливостей кварцового резонатора з однобічним масонавантаженням і міжелектродним зазором зменшені додаткові похибки частоти. Досліджено математичну модель еквівалентної електричної схеми кварцового резонатора, у якій ураховано одночасну наявність однобічного масонавантаження й міжелектродного зазору, що дозволяє знизити похибки визначення їх параметрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З843.413 + З844-040.265
Шифр НБУВ: РА382291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Фарафонов О.Ю. 
Математичне забезпечення автоматизованного проектування мікросмужкових НВЧ фільтрів з допусковими обмеженнями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / О.Ю. Фарафонов ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2006. — 21 с. — укp.

Удосконалено методи проектування мікросмужкових фільтрів надвисокої частоти. Розроблено алгоритми проектування та призначення допусків залежно від технології виготовлення. Створено підсистему проектування мікросмужкових фільтрів, яка дозволяє здіснювати аналіз і синтез допусків на основних формоутворювальних етапах технології виготовлення мікросмужкової топології. Уточнено математичну модель мікросмужкового ФНЧ. Досліджено методи синтезу, а також методики визначення геометричних розмірів конструкції фільтрів. Запропоновано уточнені методи проектування даних фільтрів та способи оптимізації їх топології. Розроблено алгоритми синтезу допусків на геометричні розміри конструкції залежно від етапів технології виготовлення та методику визначення допустимих відхилень амплітудно- і фазочастотних характеристик фільтрів на підставі даних про конструкцію фільтра та технологію виготовлення. Одержані моделі використовуються у підсистемі проектування мікросмужкових фільтрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-040.27 +
Шифр НБУВ: РА346327

Рубрики:

      
3.

Первак В.Ю. 
Синтез та спектральні властивості багатошарових інтерференційних структур на базі дво- та трикомпонентних симетричних періодів: Автореф. дис... канд. фіз.- мат. наук: 01.04.05 / В.Ю. Первак ; Ін-т фізики НАН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Узагальнено результати дослідження спектральних властивостей багатошарових інтерференційних періодичних систем з симетричними дво- та трикомпонентними періодами. Встановлено загальні закономірності залежності спектральних властивостей від структури періоду. Запропоновано методи синтезу різноманітних широкосмугових фільтрів. Знайдено загальні розв'язки задач синтезу багатошарових інтерференційних структур з широкими смугами прозорості, створених в результаті подавлення довільних трьох сусідніх смуг високого відбивання. Одержано вирази для визначення параметрів багатошарових систем (кількості шарів, показників їх заломлення та товщини), у спектрах пропускання яких подавлено одночасно три сусідні смуги високого відбивання. Досліджено вплив дисперсії оптичних сталих матеріалів на спектральні характеристики. Розроблено методи синтезу багатошарових інтерференційних структур з урахуванням дисперсійних характеристик. Запропоновано метод подавлення фонового випромінювання інтерференційних фільтрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В374.4 в641.8,022 + З844-040.23 +
Шифр НБУВ: РА344106

Рубрики:

      
4.

Трембовецька Р.В. 
Створення перетворювачів механічних величин з п'єзоелементами в схемах електричних фільтрів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Р.В. Трембовецька ; Черкас. держ. технол. ун-т. — Черкаси, 2005. — 23 с. — укp.

Розвинуто теорію п'єзоелектричних перетворювачів механічних величин, побудовано та досліджено математичні моделі таких перетворювачів у модифікованих схемах електричних фільтрів, на базі яких можна здійснювати розрахунки амплітудно-частотних характеристик (АЧХ) залежно від схеми перетворювача. Уперше створено механічні величини з п'єзоелементами у модифікованих схемах пасивних і активних електричних фільтрів, завдяки цьому для перетворювачів на основі фільтрів нижніх і верхніх частот розширено робочу смугу частот та зменшено нелінійність АЧХ. Розроблено перетворювачі механічних величин з доменно-дисипативними п'єзоелементами у модифікованих схемах електричних фільтрів, що дозволило зменшити нелінійність АЧХ. Удосконалено метод розрахунку лінійних чотириполюсників стосовно п'єзоелектричних перетворювачів механічних величин на основі модифікованих схем електричних фільтрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З843.413 + З844-040.265 +
Шифр НБУВ: РА340058

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського