Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (61)Книжкові видання та компакт-диски (99)Журнали та продовжувані видання (264)
Пошуковий запит: (<.>U=Д891$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Міщенко Т.М. 
Педагогічні основи підготовки майбутніх учителів до краєзнавчої роботи в сільській школі: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Т.М. Міщенко ; Терноп. держ. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Тернопіль, 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми підготовки майбутніх учителів до краєзнавчої роботи в сільській школі. Визначено місце краєзнавчої підготовки вчителя-вихователя у педагогічному процесі педвузу. Розроблено модель підготовки студентів до краєзнавчої роботи у процесі вивчення психолого-педагогічних дисциплін, окреслено її основні етапи та закономірності, умови ефективного функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.511.203 + Д891р(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА316558 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Костюкова О.М. 
Розвиток краєзнавчо-екскурсійної справи в Україні в 20-х роках XX ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.М. Костюкова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Проаналізовано основні етапи формування мережі центрів краєзнавчо-екскурсійної роботи (екскурсійних баз і бюро) та основні напрямки їх діяльності: методичне забезпечення краєзнавчих екскурсій, підготовку кадрів з краєзнавчо-екскурсійної справи, створення та організацію краєзнавчо-екскурсійних маршрутів місцевого та республіканського значення по Україні, надання пільг центрам краєзнавчо-екскурсійної роботи та екскурсантам. Комплексно досліджено керівні структури краєзнавчо-екскурсійної справи, визначено періодизацію їх діяльності. Доведено, що розвиток зазначеної справи відбувався на грунті краєзнавства, охорони пам'яток, музеєзнавства. Простежено запровадження краєзнавчих екскурсій у навчально-виховному процесі загальноосвітніх шкіл, середніх спеціальних і вищих навчальних закладів, у роботі культосвітніх установ, у науковій та просвітницькій діяльності наукових товариств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-7 + Ч518.112.1 + Ч771.321 + Д891(45УКР) +
Шифр НБУВ: РА325281

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського