Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (37)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>K=Ф'ЮЧЕРСНИХ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Гуров І.Г. 
Розвиток та підвищення ефективності інфраструктури регіонального ринку аграрної продукції: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / І.Г. Гуров ; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. — Миколаїв, 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методичні засади формування ефективного функціонування інфраструктури аграрного ринку за нових умов господарювання. Розкрито суть, значення, умови створення та функціонування її основних елементів на регіональному рівні. Проаналізовано ретроспективу розвитку і сучасний стан аграрного ринку Миколаївщини, становлення та розвитку основних елементів його інфраструктури. За результатами дослідження визначено основні напрямки активізації та підвищення ефективності інфраструктури регіонального ринку аграрної продукції, а саме: розвиток біржової торгівлі у аспекті форвардних і ф'ючерсних контактів; активізацію заготівельної діяльності переробних підприємств і покращання результативності роботи заготівельних пунктів, розширення мережі й ефективне функціонування кооперативних структур, інформаційне забезпечення та розвиток дорадчих служб для поліпшення обслуговування учасників аграрного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-82 +
Шифр НБУВ: РА353155

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Сохацька О.М. 
Ф'ючерсні ринки: глобальні тенденції та становлення в Україні: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.05.01 / О.М. Сохацька ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2003. — 37 с. — укp.

Досліджено концептуально-методологічні засади формування глобальних тенденцій розвитку міжнародних ф'ючерсних ринків у сучасному світовому фінансовому середовищі та створено концепцію їх становлення в Україні. Обгрунтовано економічну суть даних ринків як третинних, об'єктом купівлі-продажу на яких є невизначеність, пов'язана з фактором часу на ринку базових активів. Запропоновано гіпотезу фрактальності ф'ючерсних ринків, де як фрактали часу використано інвестиційні перспективи учасників ринку, як фрактали простору - цінові графіки, відомі як графіки технічного аналізу. Проведено системне дослідження процесу біржового будівництва в Україні, показано причини кризи універсальної товарної біржі. Запропоновано концепцію становлення ф'ючерсних ринків у процесі інтегрування до світових економічних структур та визначено шляхи її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.29 +
Шифр НБУВ: РА327669

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Климюк Л.М. 
Формування та функціонування інфраструктури аграрного ринку: регіональний аспект: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Л.М. Климюк ; Держ. агроекол. ун-т. — Житомир, 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Уточнено та доповнено визначення суті, складу та функцій інфраструктури аграрного ринку, а також наведено класифікацію її елементів. На підставі узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду з'ясовано взаємозв'язок складових ринкової інфраструктури та їх роль у забезпеченні функціонування сфери сільськогосподарського виробництва за допомогою безперебійного постачання ресурсів товаровиробникам і сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки кінцевим споживачам. Встановлено необхідність формування інфраструктури аграрного ринку на кооперативних засадах із наданням прав контролю та володіння її підприємствами та установами включно сільськогосподарським товаровиробникам. Уперше обгрунтовано доцільність зменшення кількості товарних бірж, насамперед у регіонах, де немає високопродуктивного зернового господарства, ефективно функціонуючого валютно-фінансового ринку, розвинутої транспортної мережі, з передачею відповідних функцій регіональним структурам - районним і міжрайонним агроторговим домам, сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам та їх територіальним об'єднанням, оптово-продовольчим ринкам, а також широкого запровадження ф'ючерсних угод у діяльності бірж замість торгівлі реальним товаром. Визначено суть, соціально-економічне призначення та особливості діяльності обслуговуючих кооперативів при сільських громадах.Доведено необхідність пріоритетного розвитку кредитних спілок і кооперативних банків у формуванні фінансово-кредитної інфраструктури аграрного ринку з подальшою трансформацією кооперативних структур у трирівневу (пірамідальну) кооперативну банківську систему.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-592-31 + У9(4УКР)421.0-31 +
Шифр НБУВ: РА326403

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Немченко Г.В. 
Ціноутворення на сільськогосподарську продукцію в системі ф'ючерсного ринку (на прикладі ринку зернових): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Г.В. Немченко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Представлено комплексне теоретичне, методичне та практичне розв'язання питань щодо функціонування системи ціноутворення на сільськогосподарську продукцію за умов впровадження та розвитку ф'ючерсного ринку. Обгрунтовано теоретичні засади формування системи ф'ючерсної торгівлі. Визначено взаємозв'язок між її складовими та роль у ціноутворенні на аграрному ринку. Досліджено закономірності економічної доцільності страхування цінових ризиків для суб'єктів аграрного сектору за умов функціонування у висококонкурентному середовищі й основні завдання, які необхідно вирішити завдяки ф'ючерсному ринку з метою стабілізації доходів сільськогосподарських підприємств, а також рівень відповідності аграрного ринку України умовам запровадження та розвитку ф'ючерсної торгівлі, його законодавчо-правового забезпечення. Визначено критерії ефективності ціноутворення на ф'ючерсному ринку за допомогою моделі коінтеграції та рівень цінових коливань, що забезпечать можливість ф'ючерсних торгів. Запропоновано методологічні та методичні підходи до побудови відкритого ринкового середовища, інтегрованого з міжнародним ринком сільськогосподарської продукції, за умов ефективного поєднання ціноутворення на ф'ючерсному ринку та важелів державного регулювання. Установлено рівень ліквідності ринку основних видів зерна в Україні та на підставі поєднання з ліквідністю світового ф'ючерсного ринку розроблено рекомендації щодо доцільності запровадження ф'ючерсної торгівлі цією продукцією в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-82-861 +
Шифр НБУВ: РА348377

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського