Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (19)Тематичний інтернет-навігатор (2)Наукова електронна бібліотека (404)Реферативна база даних (6414)Книжкові видання та компакт-диски (1504)Журнали та продовжувані видання (51)
Пошуковий запит: (<.>K=СХІДНА$<.>+<.>K=БОРОТЬБ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 921
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Тимощук О.О. 
Автономні регіональні утворення в іспанській правовій традиції: історико-юридичне дослідження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.О. Тимощук ; НАН України; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Висвітлено історичний розвиток регіонів Іспанії, внаслідок якого виник державний устрій, визначений чинною Конституцією, прийнятою в 1978 р. Досліджено особливості започаткування державності на Піренейському півострові, період Реконкісти як передумову формування та правового оформлення автономістських ідей іспанського народу, механізм іспанської станово-представницької монархії та абсолютизму XIII - XVIII ст., процеси законодавчого оформлення ідей національного централізму та регіональних привілеїв за буржуазних трансформацій Іспанської держави у другій половині XVIII - XIX ст. Висвітлено боротьбу народів та історичних областей Іспанії за автономний статус за умов монархічного режиму реставрації Альфонса XIII та диктатури генерала Примо де Ривера (1902 - 1931 рр.), автономістські тенденції та національні настрої за часів Іспанської республіки та тоталітарної держави генерала Ф.Франко (1932 - 1975 рр.), конституційне становлення системи державного устрою Іспанії в останній чверті XX та на початку XXI ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4ІСП)7 + Х001.332 +
Шифр НБУВ: РА367357

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Шоріна А.Ю. 
Авторське телебачення: жанрові форми та різновиди: автореф. дис... канд. із соц. комунікацій / А.Ю. Шоріна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т журналістики. — К., 2008. — 17 с. — укp.

Досліджено авторське телебачення як один з напрямків національного телемовлення, становлення якого відбулося у другій половині 1990-х рр., коли вітчизняні телекомпанії запропонували своїй аудиторії найяскравіші зразки авторських програм. Подальший розвиток українських комерційних телекомпаній позначився посиленням конкурентної боротьби, що зумовила модернізацію технологій підготовки телевізійних програм і загострила проблему нестачі талановитих і харизматичних особистостей в ефірі ТБ. Сучасні авторські програми, залишаючи формальні ознаки перших авторських продуктів, які сформували у глядача стереотипи щодо якості інформаційного продукту, переважно змінилися і являють не стільки авторське, скільки персоніфіковане ТБ. Водночас принцип персоніфікації інформації, який має значний потенціал для подальшого комерційного успіху телекомпаній, не використовується максимально.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч632.4(4УКР)7
Шифр НБУВ: РА361379

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Брославський В.Л. 
Аграрна політика російського царату на Правобережній Україні у 1793 - 1861 рр.: зміни у землеволодінні і землекористуванні: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.Л. Брославський ; Черкас. нац. ун-т ім. Б.Хмельницького. — Черкаси, 2007. — 20 с. — укp.

На підставі вивчення джерел і літератури проаналізовано аграрну політику російського царату на Правобережній Україні у 1793 - 1861 рр. Відзначено, що після приєднання краю царський уряд ужив заходів щодо збільшення у регіоні російського землеволодіння. З цією метою значні земельні площі були передані наближеним до царського двору російським чиновникам. Основними шляхами зменшення шляхетського землеволодіння у краї у даний період були секвестр, конфіскація та викуп землі казною. Аграрна політика царату щодо католицької, уніатської та православної церков на Правобережжі полягала у зменшенні католицького, ліквідації уніатського та збільшенні православного землеволодіння та землекористування. Політика російського уряду щодо селянського землекористування на Правобережній Україні у зазначений період мала, як правило, протекціоністський характер. Царат намагався використати становище селян у боротьбі проти польських поміщиків. З цією метою у 1848 р. у краї проводилась інвентарна реформа. Однак вона не здійснила значного полегшення стану селян та не зумовила суттєвих змін у селянському землекористуванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)472-21 +
Шифр НБУВ: РА354642

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Хареба В.В. 
Агробіологічне обгрунтування виробництва капусти білоголової для продовольчих і насіннєвих цілей в Лісостепу і Поліссі України: Автореф. дис... д- ра с.-г. наук: 06.01.06 / В.В. Хареба ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 39 с. — укp.

Вперше за умов Лісостепу та Полісся України на підставі вивчення біологічних особливостей росту та розвитку рослин і фенотипової мінливості їх ознак теоретично обгрунтовано й експерментально апробовано енергозберігаючі технології виробництва капусти білоголової для продовольчого та насіннєвого використання. Досліджено біологічні властивості вітчизняних сортів з високими адаптивними можливостями й обгрунтовано доцільність використання короткоротаційних сівозмін, в яких визначено кращі попередники, оптимальні параметри обробітку грунту, дози та способи внесення добрив залежно від грунтово-кліматичних умов. Пристосовано робочі органи ППР-5,4 для рихлення грунту в міжряддях. Встановлено умови застосування мульчувальних матеріалів. Виявлено особливості формування врожайності та якості товарних головок, маточників і насіння капусти білоголової залежно від строків сівби та садіння, площі живлення та схеми розміщення рослин, способів обробки насіння, вирощування розсади, умов зберігання та підрізання кореневої системи маточників, пінцирування та десикації насінників. Удосконалено агротехнічні заходи боротьби з бур'янами та хворобами, що сприяють підвищенню продуктивності рослин капусти, а також збереженню та відтворенню родючості грунтів. На базі розроблених прийомів створено Національний стандарт "Виробництво насіння капусти білоголової. Типовий технологічний процес".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.21-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА336125

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Яновський Ю.П. 
Агробіоценотичне обгрунтування інтегрованого захисту плодових розсадників від основних шкідників зерняткових культур у Лісостепу України: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 16.00.10 / Ю.П. Яновський ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 36 с. — укp.

Виявлено видовий склад шкідників розсадників зерняткових культур, уточнено їх шкодочинність, біологію, фенологію, та трофічні зв'язки з яблунею та грушею в розсадниках. Розроблено "Спосіб боротьби з грунтовими шкідниками у процесі посадки саджанців" (патент 48 271, Україна), регіональні ЕПШ 17 основних фітофагів розсадників зерняткових культур з урахуванням рівнів ефективності зоофагів. Вивчено ефективність захисту насіння, підщепно-прищепного матеріалу, саджанців, маточних живцевих і насінних насаджень від шкідників. Надано оцінку стійкості проти основних шкідників у розсадниках 50-ти сортів яблуні та 27-ми сортів груші, виявлено групу відносно стійких сортів цих культур до заселення їх 8-ма видами фітофагів. Показано роль різних заходів щодо зниження шкодочинності видів і збільшення ролі корисних зоофагів. Удосконалено "Систему захисту багаторічних насаджень яблуні і груші від основних шкідників в розсадниках...", що дозволяє зменшити число обробок хімічними препаратами в період вегетації, здешевить затрати на виробництво саджанців за рахунок виключення фумігаційних робіт, зменшити забруднення довкілля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.5(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА325484

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Чабан В.О. 
Агротехнічні прийоми вирощування тим'яна звичайного в умовах зрошення Півдня України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.02 / В.О. Чабан ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2002. — 16 с. — укp.

Досліджено вплив дії гною та мінеральних добрив, глибини оранки, строків посіву і ширини міжрядь на агрофізичні властивості грунту, водний та поживний режими посіву тим'яна звичайного, його урожайність, якість сировини, показники економічної та біоенергетичної ефективності вирощування цієї культури за умов зрошення. Встановлено, що застосування сумісного внесення гною та мінеральних добрив з глибиною оранки 28 - 30 см покращує водний і поживний режими грунту, забезпечує ефективну боротьбу з бур'янами і найвищу врожайність та якість сировини культури. Впроваджено посів тим'яна звичайного з шириною міжрядь 70 см під час посіву під зиму та ранньою весною. Наведено ресурсоощадну технологію вирощування тим'яна звичайного.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.29-408(4УКР)
Шифр НБУВ: РА318473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Сорока Л.В. 
Адміністративна відповідальність за незаконний обіг наркотичних засобів і психотропних речовин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Л.В. Сорока ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2005. — 18 с. — укp.

Розглянуто сутність та закономірності використання системи заходів адміністративної відповідальності у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин. Особливу увагу приділено вивченню юридичного складу правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин та питанням реформування адміністративно-деліктних та адміністративно-процесуальних норм. Визначено зміст поняття та ознаки адміністративної відповідальності за незаконний обіг нарокотичних засобів і психотропних речовин. Представлено систему заходів протидії досліджуваних правопорушень. Охарактеризовано суб'єкти адміністративної юрисдикції та з'ясовано їх правовий статус щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення, які посягають на зазначену сферу. Визначено юридичний склад адміністративних проступків, передбачених ст. 44, 44-1, 106-1, 106-2 ККпАП. Встановлено основні етапи та показано місце провадження у справах про адміністративні правопорушення за незаконні дії з наркотичними засобами та психотропними речовинами в адміністративному процесі й обгрунтовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного ККпАП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.8:Р645 +
Шифр НБУВ: РА339552

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Сухоребра Т. І. 
Адміністративна відповідальність за порушення правил полювання та рибальства: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. І. Сухоребра ; Нац. ун-т біоресірсів і природокористування України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано ознаки об'єктивної сторони порушень, передбачених ч. 1 - 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визначено суспільні відносини, що виступають як безпосередній об'єкт даних порушень. Наведено класифікацію порушень правил полювання та рибальства, надано їх характеристику. Розкрито зміст класифікаційних ознак досліджуваних деліктів. Охарактеризовано загальні положення стосовно суб'єктів, з урахуванням специфіки деліктів проведено їх класифікацію. Визначено можливість вчинення даних порушень у межах умисної й необережної вини, зосереджено увагу на таких факультативних ознаках суб'єктивної сторони як мотив і мета. Запропоновано низку конкретних змін і доповнень до чинного законодавства України, що дозволить підвищити ефективність боротьби з порушеннями у досліджуваній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.7 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА380063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Охотнікова О.М. 
Адміністративна відповідальність керівника державного підприємства, установи, організації в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Охотнікова ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2004. — 20 с. — укp.

Розроблено модель правового статусу керівника державного підприємства, установи, організації відповідно до основних положень Концепції адміністративної реформи в Україні. Запропоновано шляхи удосконалення законодавчої бази стосовно керівників державних підприємств, установ, організацій. Теоретично обгрунтовано необхідність впровадження та визначено основні засади інституту керівника. Досліджено питання щодо підвищення ефективності боротьби із корупційними правопорушеннями керівника. Розглянуто проблему підбору керівних управлінських кадрів з урахуванням системи оцінки його професійних і ділових якостей. Виявлено циклічність розвитку проблеми відповідальності керівника відповідно до економічних та виробничих циклів: економічний підйом сприяє невизначеності, а зниження економічного стану зумовлює посилення даної проблеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.8 +
Шифр НБУВ: РА329605

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Йосифович Д.І. 
Адміністративна відповідальність посадових осіб органів місцевого самоврядування за корупційні діяння: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.І. Йосифович ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження адміністративної відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування за корупційні діяння. Проаналізовано загальні підстави встановлення адміністративної відповідальності. Приділено увагу дискусійним питанням щодо визначення суспільної небезпеки та шкідливості адміністративного правопорушення та його матеріальних властивостей. Показано негативний вплив корупції на організацію діяльності та функціонування органів місцевого самоврядування. Наведено пропозиції щодо удосконалення вітчизняного законодавства у сфері правоохоронної діяльності, зокрема, організації належної роботи суб'єктів боротьби з корупцією. Визначено адміністартивно-правовий статус окремого спеціалізованого органу боротьби з корупцією, запропоновано заходи щодо проведення профілактичної роботи серед посадових осіб органів місцевого самоврядування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.8 +
Шифр НБУВ: РА368164

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Онищук 
Адміністративно-правова діяльність суб'єктів владних повноважень по боротьбі з браконьєрством: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Олександр Олександрович Онищук ; Державний науково-дослідний ін-т МВС України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.7 + Х859.9(4УКР)14
Шифр НБУВ: РА366649

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Книш В.І. 
Адміністративно-правова охорона тваринного світу та роль міліції у її здійсненні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.І. Книш ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 17 с. — укp.

Проаналізовано суть і систему адміністративно-правової охорони тваринного світу, з'ясовано місце міліції у цій системі. Визначено особливості тваринного світу як об'єкта правової охорони. Проаналізовано зміст і виділено складові терміна "правова охорона тваринного світу". Розкрито суть поняття його адміністративно-правової охорони. Визначено сучасний стан і перспективи розвитку системи нормативно-правового регулювання охорони тваринного світу в Україні. Охарактеризовано систему та правовий статус суб'єктів, задіяних в його адміністративно-правовій охороні, порядок видачі дозволів і ліцензій на право використання об'єктів тваринного світу, адміністративно-правові засоби боротьби з порушеннями правил їх використання, завдання та повноваження міліції у цій сфері, а також напрямки вдосконалення її природоохоронної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)140.3 + Х819(4УКР)112.011.019 +
Шифр НБУВ: РА350315

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Гаджиахмедов А.Ф. 
Адміністративно-правова протидія пияцтву та алкоголізму в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А.Ф. Гаджиахмедов ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено причини й умови розповсюдження пияцтва й алкоголізму за сучасних умов, обгрунтовано їх класифікацію. Встановлено наслідки впливу алкоголізації на здоров'я особи, а також на соціально-економічний розвиток українського суспільства. Обгрунтовано модель основних напрямів впливу пияцтва й алкоголізму на активізацію протиправної поведінки, яка базується на найсуттєвіших характеристиках можливих взаємозв'язків між уживанням алкогольних напоїв і вчиненням адміністративних проступків. Проведено дослідження адміністративно-правових норм у сфері протидії алкоголізації українського суспільства. Проаналізовано систему державних органів і громадських організацій, які ведуть боротьбу з пияцтвом й алкоголізмом, визначено напрями вдосконалення їх діяльності у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031
Шифр НБУВ: РА374209 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Тиндик Н.П. 
Адміністративно-правове забезпечення правоохоронними органами імміграційного процесу в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.П. Тиндик ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано основні принципи імміграційної політики України, які передбачають диференційований підхід держави до легальних іммігрантів, біженців, а також нелегалів. Обгрунтовано положення, що цілісність системи державного управління даним процесом в Україні може бути досягнута лише шляхом розвитку функціональної, адміністративно-організаційної, фінансово-економічної та регіональних структур багатовідомчої міграційної служби України, а також скоординованої діяльності правоохоронних органів усіх рівнів. Виявлено можливості та доцільності залучення Україною до боротьби з нелегельною імміграцією коштів та інших ресурсів сусідніх держав. Розроблено методику проведення процедури надання статусу біженця в Україні. Удосконалено підходи щодо розвитку законодавчо-нормативної бази з проблем імміграції відповідно до загальновизнаних міжнародних актів і згідно з інтересами нашої країни. Розвинуто механізми розробки плану дій відповідних державних органів влади України щодо реалізації сучасної імміграційної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033.1 +
Шифр НБУВ: РА331529

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Лебідь Н.В. 
Адміністративно-правовий статус державних інспекцій в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.В. Лебідь ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні проблеми стосовно визначення адімністративно-правового статусу державних інспекцій в Україні як спеціалізованих органів контролю державної виконавчої влади з надвідомчою компетенцією. Проаналізовано поняття та структуру адміністративно-правового статусу державних інспекцій, їх місце як органів контролю в системі виконавчої влади, систему функцій та адміністративно-правових положень державних інспекцій, форми та методи їх контрольної діяльності, повноваження державних інспекій щодо запобігання та припинення правопорушень, порядок взаємодії державних інспекцій з підрозділами органів внутрішніх справ з метою охорони правопорядку та боротьби з правопорушеннями. Висвітлено зарубіжний досвід діяльності спеціалізованих структур з контрольними повноваженнями, визначено можливості його використання в Україні. Сформульовано пропозиції стосовно оптимізації адміністративно-правового статусу державних інспекцій шляхом внесення змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА334375

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Подоляка А.М. 
Адміністративно-правовий статус Державної автомобільної інспекції МВС України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.М. Подоляка ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 19 с. — укp.

Здійснено історико-правовий аналіз становлення та розвитку органів Державної автомобільної інспекції (ДАІ). Визначено елементи адміністративного статусу ДАІ та висвітлено питання правового регулювання її діяльності. Розглянуто принципи організації ДАІ, на засадах яких побудовано її діяльність як органу управління. Висвітлено аспекти дослідження щодо обов'язків і прав, особливостей правозастосовчої діяльності, юридичної відповідальності працівників ДАІ, взаємодії з іншими державними органами та громадськістю з питань забезпечення безпеки дорожнього руху. Охарактеризовано відповідальність за Законом України "Про боротьбу з корупцією", а також особливості дисциплінарної відповідальності. На підставі результатів проведеного аналізу розроблено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 +
Шифр НБУВ: РА328315

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Майоров В.В. 
Адміністративно-правовий статус суб'єктів протидії тероризму в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В.В. Майоров ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Проаналізовано систему суб'єктів боротьби з тероризмом, їх адміністративно-правовий статус, визначено проблеми державного контролю у сфері протидії тероризму, а також його специфіку у даній сфері. Досліджено конвенціональний механізм протидії тероризму, а також правовий аспект функціонування інституціональних антитерористичних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112 + Х819(4УКР)072.8
Шифр НБУВ: РА372008 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Хомишин І. Ю. 
Адміністративно-правові аспекти вдосконалення співпраці ОВС та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення правопорядку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. Ю. Хомишин ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито теоретико-методологічні аспекти дослідження адміністративно-правових засад організації співробітництва органів внутрішніх справ (ОВС) і органів місцевого самоврядування (ОМС) щодо забезпечення правопорядку. Розглянуто правовий механізм забезпечення правопорядку на місцевому рівні, охарактеризовано правові форми діяльності ОМС в даній сфері. Висвітлено сутність правоохоронної діяльності ОВС на місцевому рівні. Описано форми та методи, а також особливості взаємодії ОВС і ОМС в охороні правопорядку та боротьбі з правопорушеннями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.28 + Х819(4УКР)011.2-93
Шифр НБУВ: РА382176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Тучак Р.М. 
Адміністративно-правові засади боротьби з корупцією: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Р.М. Тучак ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Розкрито суть і зміст поняття "корупція". Розглянуто актуальні питання щодо історичного становлення цього негативного явища та його аспектів. На підставі аналізу національного законодавства визначено напрямки державної політики у дослідженій сфері та вивчено міжнародний досвід з метою з'ясування можливості його використання в Україні. Наголошено на необхідності наукового дослідження компетенції органів, уповноважених здійснювати боротьбу з корупцією, а також порядку та форм їх діяльності. Установлено, що чітка класифікація суб'єктів боротьби з корупцією за групами залежно від основних завдань їх роботи, може допомогти у подальшому розподілі конкретних повноважень для кожного суб'єкта з метою збільшення якості їх взаємодії та роботи у різних сферах суспільних відносин. Досліджено питання щодо запобігання та припинення корупційних діянь. Зазначено, що антикорупційна діяльність державних органів усіх рівнів має базуватися на вихованні громадян України на засадах нетерпимості до проявів корупції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.8 + Х819(4УКР)072.8 +
Шифр НБУВ: РА354156

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Качинська М. О. 
Адміністративно-правові засади діяльності міліції щодо виконання законодавств про вибори та референдуми: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. О. Качинська ; Міжнар. ун-т бізнесу і права. — Херсон, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено аналіз адміністративно-правових засад діяльності міліції щодо виконання законодавства про вибори та референдуми. Здійснено характеристику форм і методів адміністративної діяльності міліції у даній сфері. Проаналізовано адміністративно-правові засади діяльності міліції щодо боротьби з правопорушеннями, які посягають на вільне здійснення народного волевиявлення та встановлено порядок його забезпечення. Розкрито важливість взаємодії суб'єктів виборчого процесу з міліцією на всіх його стадіях. Сформульовано пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення адміністративно-правових засад діяльності міліції щодо виконання законодавства про вибори та референдуми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)5 + Х809(4УКР)3:Х81 + Х819(4УКР)112.011.02
Шифр НБУВ: РА383232 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського