Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (5)Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (41)Реферативна база даних (1162)Книжкові видання та компакт-диски (102)Журнали та продовжувані видання (202)
Пошуковий запит: (<.>K=КОМПАНІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 141
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Романенко О.А. 
Аналіз і контроль формування та використання фінансових ресурсів холдингових компаній (на прикладі торговельних холдингових компаній України): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / О.А. Романенко ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Визначено суть фінансових ресурів холдингової компанії та розроблено їх класифікацію з метою спрямування аналізу та контролю на оперативне управління процесами формування та використання даних ресурсів. Визначено проблеми та тенденції розвитку торговельних холдингових компаній. Запропоновано організаційні моделі аналізу та контролю у системі управління фінансовими ресурсами у холдинговій компанії. Удосконалено форми агрегованої фінансової звітності щодо відповідності її вимогам ефективного управління даними ресурсами з використанням комп'ютерної інформаційної мережі холдингу. Удосконалено методику аналізу формування та використання фінансових ресурсів у холдингових компаніях. Розроблено пропозиції щодо поліпшення аналізу на рівні холдингового об'єднання та дочірніх підприємств для забезпечення ефективного управління та досягнення оптимального фінансового стану компанії. Розроблено методику рейтингового оцінювання фінансового стану дочірнього підприємства як елемента інтегральної оцінки формування та використання фінансових ресурсів холдингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.23-149.3-218 + У053.9(4УКР)292.31-93 + У9(4УКР)292.31-93-218 +
Шифр НБУВ: РА355860

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Оберемок Н. В. 
Багатоваріантні моделі управління якістю мультипроектного середовища проектно-орієнтованої компанії: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.22 / Н. В. Оберемок ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. МОН України. — К., 2010. — 18 c. — укp.

Висвітлено питання удосконалення системи управління якістю мультипроектного середовища проектно-орієнтованої компанії шляхом розробки методів і засобів багатоваріантного управління якістю. Проведено аналіз діяльності проектно-орієнтованих компаній. Розроблено математичну модель багатоваріантного управління якістю, що дозволяє формалізувати вимоги зацікавлених осіб через множину вимірювальних показників. Запропоновано метод багатоваріантного управління якістю, який дозволяє формувати можливі варіанти виконання робіт із забезпечення якості управління проектами в межах фіксованого бюджету. Наведено алгоритм формування багатоваріантного управління якістю в мультипроектному середовищі. Розроблено ефективну технологію забезпечення якості управління проектами в проектно-орієнтованих компаніях із застосуванням спеціалізованих програмних засобів управління проектами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.301
Шифр НБУВ: РА377818 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Щукін Л.М. 
Банківське кредитування сільськогосподарських підприємств та його ефективність: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Л.М. Щукін ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади та практичні питання банківського кредитування сільськогоподарських підприємств і підвищення його ефективності. Уточнено перелік суб'єктів кредитування, доповнений гарантійними та страховими компаніями, а також державою. З'ясовано показники ефективності кредиту, якими є рентабельність кредиту, кредитовіддача за валовою та товарною продукцією, а також прибуток, коефіцієнт оборотності кредиту та тривалість його обороту, ефект фінансового важеля, коефіцієнт своєчасного повернення й оптимальності кредиту та термін його окупності. Виявлено тенденції та закономірності впливу кредитування на виробничо-фінансові результати діяльності сільськогосподарських підприємств. Запропоновано використання форвардного кредитування, суть якого полягає у запровадженні строкового фінансового інструменту, в якому об'єктом є грошовий кредит, а також застосування договорів про майбутню процентну ставку як різновиду строкових фінансових інструментів, для кредитування товарного виробництва. Надано пропозиції щодо створення трирівневої кооперативної банківської системи, промислово-фінансових груп і гарантійних установ для кредитування сільськогосподарських товаровиробників, а також щодо здійснення Аграрним фондом гарантійних операцій з кредитами для сільськогосподарських товаровиробників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.226.321 +
Шифр НБУВ: РА348400

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Бєлгородцева М. О. 
Бухгалтерський облік фінансових результатів у страхових компаніях: організація і методика: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / М. О. Бєлгородцева ; Нац. акад. статистики, обліку та аудиту. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено сучасний стан організації бухгалтерського обліку в страхових компаніях та запропоновано напрямки щодо удосконалення Наказу про облікову політику, розробки посадової інструкції головного бухгалтера з обліку фінансових результатів, кодифікації рахунків аналітичного обліку страхових операцій за групами, реєстрів обліку. Запропоновано методичні засади обліку собівартості страхових послуг, страхових виплат, витрат за достроково припиненими договорами страхування та витрат на ведення страхової справи. Рекомендовано розширити та затвердити перелік доходів в розрізі видів діяльності, а також внести додаткові субрахунки для деталізації доходів від страхової діяльності. Удосконалено форми фінансової звітності для страхових компаній. Запропоновано проект Положення (стандарту) бухгалтерського обліку "Страхова діяльність" з метою удосконалення методики обліку та складання фінансової звітності для страховиків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.17-149.32
Шифр НБУВ: РА383093 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Євстафієва Ю.М. 
Використання поживних речовин кормів молодняком великої рогатої худоби при ринотрахеїті: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / Ю.М. Євстафієва ; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Вивчено аспект використання енергії, поживних і мінеральних речовин кормів молодняком великої рогатої худоби (ВРХ) української чорно-рябої молочної породи, ураженим інфекційним ринотрахеїтом, на господарських і оптимізованих за вітамінним і мінеральним складом раціонах. Установлено, що тварини, вражені герпесвірусом інфекційного ринотрахеїту, більше споживають сухої речовини на 100 кг живої маси, але гірше перетравлюють органічну речовину та її складові, зокрема, телички та бички більше втрачають енергії з теплом відповідно на 20,0 та 31,3 % у порівнянні з умовно здоровими, внаслідок чого на 38,5 і 39,8 % менше відкладається енергії в прирості їх живої маси. За результатами проведених досліджень установлено оптимальну кількість використання в раціонах уражених герпесвірусом тварин преміксу "Лутамікс ВРХ С Екс" виробництва ТзОВ "Західноукраїнська аграрна компанія", вітамінів і селену. Згодовування раціонів, збагачених цим преміксом, сприяє підвищенню відкладення енергії у прирості живої маси на 23,9 % у порівнянні з використанням у годівлі молодняка ВРХ типових для регіону раціонів, в результаті чого зростають середньодобові прирости тварин на 18,2 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-44 + П60-451.2 + П872.21-911 +
Шифр НБУВ: РА366733

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
6.

Зінчук І.М. 
Геохімія мінералоутворюючих розчинів золото-поліметалевих рудопроявів Центрального Донбасу (за включеннями у мінералах): Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.02 / І.М. Зінчук ; НАН України. Нац. акціонер. компанія "Нафтогаз України", Ін-т геології і геохімії горюч. копалин. — Л., 2003. — 21 с.: табл. — укp.

За результатами дослідження флюїдних включень у мінералах кварц-карбонат-сульфідних жил установлено головні геохімічні параметри мінералотвірних флюїдів основних золото-поліметалевих родовищ та рудопроявів Нагольного рудного району та суміжних геологічних структур Центрального Донбасу.виявлення палеоміграції високощільних метаново-водних флюїдів у осадовій вугленосній товщі карбону вказує на можливість накопичення за їх участю за сприятливих структурних умов промислових покладів природного газу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451.41(45УКР5)-42 + Д59(45УКР5)451.41 +
Шифр НБУВ: РА327481

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
7.

Кошіль М.Б. 
Донні відклади верхньо-середньої частини р.Дністер (еколого-геохімічний аспект): Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.02 / М.Б. Кошіль ; НАН України. Нац. акціонер. компанія "Нафтогаз України", Ін-т геології і геохімії гор. копалин. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто літолого-мінералогічні та геохімічні особливості донних відкладів Дністра та Дністровського водосховища, внутрішні зв'язки між окремими літолого-мінералогічними та геохімічними показниками, що характеризують склад і властивості осадів. На підставі системно-статистичної обробки результатів аналізів виділено групу мікроелементів у донних відкладах шляхом вивчення їх розподілу в гранулометричному спектрі й асоціації рухомих форм макро- і мікроелементів у донних відкладах. Визначено джерела надходження мікро- і макрокомпонентів у донні відклади, встановлено ряд геохімічної рухомості мікроелементів, виявлено закономірності просторового розподілу хімічних елементів у донних відкладах р.Дністер і Дністровського водосховища, наведено комплексну еколого-геохімічну характеристику донних відкладів як невід'ємного компонента гідроекосистеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д226.52
Шифр НБУВ: РА319067 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Шумлянська О.І. 
Економіко-математичні моделі планування основної виробничої діяльності судноплавних компаній: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.І. Шумлянська ; Одес. держ. морс. ун-т. — О., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності виробничо-господарської діяльності вітчизняних судноплавних компаній шляхом удосконалення планування роботи флоту на основі методології бізнес-планування. До процесу планування здійснено комплексний підхід, що сполучає маркетингові дослідження з векторною оптимізацією. Це дозволяє обгрунтовано визначати цілі судноплавної компанії та будувати економіко-математичні моделі багатокритеріальних оптимізаційних задач планування виробничої діяльності, адекватні маркетинговим позиціям, які займає компанія на ринку транспортних послуг. Визначено та розв'язано задачі з лінійними та нелінійними критеріями оптимізації, виражені кількісними та якісними показниками, особливо важливими під час планування за ринкових умов. Розроблено методику оцінки ризику планових рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.1-230.301 + У9(4УКР)374.1-230.301
Шифр НБУВ: РА314595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Витвицький Я.С. 
Економічна оцінка гірничого капіталу нафтогазових компаній: теорія і практика: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.06 / Я.С. Витвицький ; Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2009. — 40 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми економічного оцінювання гірничого капіталу нафтогазових компаній. Розроблено методологічні основи оцінювання активів, що формують гірничий капітал наФтогазових компаній та його вартості. З застосуванням методу дисконтування грошових потоків і теорії реальних опціонів створено методологію економічного оцінювання запасів і ресурсів нафтових і газових родовищ. Удосконалено теоретичний і методологічний аспект оцінювання виробничого капіталу та нематеріальних активів, зокрема, нафтових і газових свердловин, машин і обладнання, інтелектуального капіталу. Запропоновано використовувати розроблені методологічні підходи для управління нафтогазовими компаніями у разі їх можливих трансформацій, за умов інвестиційної діяльності, для підвищення ефективності надрокористування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.652.11 +
Шифр НБУВ: РА362784

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
10.

Зюзькевич М.П. 
Зонально-концентраційне розташування вуглеводневих пасток та нафтогазовий потенціал південного сходу ДДЗ: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.17 / М.П. Зюзькевич ; НАН України. Ін-т геології і геохімії горюч. копалин, Нац. акціонер. компанія "Нафтогаз України. — Л., 2003. — 21 с. — укp.

Проаналізовано структурно-тектонічні та фаціально-літологічні особливості п'яти нафтогазоносних комплексів, з якими пов'язана основна частина нерозвіданих ресурсів вуглеводню. На основі тектонічного районування, аналізу розподілу геодинамічних полів та характеру прояву структуроформуючих процесів виділено зони концентрації певних типів структур та пов'язаних з ними пасток в осадовому комплексі. Простежено характер розвитку резервуарів у кожному комплексі та по кожній з виділених зон. Наведено диференційовану оцінку перспектив нафтогазоносності кожної з виділених геологічних зон у складі кожного комплексу, на основі чого обгрунтовано конкретні напрямки пошуково-розвідувальних робіт. Удосконалено морфогенетичну схему природної системи структура - пастка - поклад - родовище.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР)1-5 + Д59(45УКР)453.1 +
Шифр НБУВ: РА327287

Рубрики:

      
11.

Добровольський О. І. 
Інструменти капіталізації в управлінні розвитком телекомунікаційної компанії: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. І. Добровольський ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С. Попова. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано підхід щодо прийняття управлінських інвестиційних рішень з використанням інструменту альтернативного фінансування. Удосконалено методичні засади вибору альтернативних інвестиційних проектів шляхом впровадження груп критеріїв і визначення параметрів їх оцінки, положення щодо перспективності впровадження похідних фінансових інструментів телекомунікаційними компаніями. Одержали подальший розвиток методологічні засади управління капіталом акціонерного товариства та сукупність методів, інструментів визначення ефективності інвестиційних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1-21
Шифр НБУВ: РА376180 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія:    
12.

Андрощук О.В. 
Інформаційні нейромережеві технології оперативного обліку електроенергії в енергопостачальних компаніях: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Андрощук ; Держ. ком. зв'язку та інформатизації України, Держ. НДІ інформ. інфраструктури. — Львів, 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуальні засади інформаційної технології для обліку електричної енергії в режимі реального часу за умов неповної та спотвореної вхідної інформації, що підвищує ефективність оперативного керування режимами енергопостачальних компаній (ЕПК). Запропоновано та досліджено метод енергетичної ідентифікації в режимі реального часу недоступних для засобів телеметрії фрагментів електричних мереж ЕПК, який дає можливість з урахуванням наявних даних зовнішніх телевимірів недоступного фрагменту створити цілісну інформаційну інфраструктуру для оперативного аналізу даних про находження, корисний відпуск і технологічні витрати електроенергії (ТВЕЕ) в електричних мережах ЕПК. Наведено метод оперативної верифікації телевимірів, який забезпечує однозначність на момент звітності регламентованої чинним законодавством. Запропоновано нейроматематичну модель реструктуризації ТВЕЕ в електричних мережах, яка забезпечує повномасштабний облік електроенергії в режимі реального часу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з280.71-5-05
Шифр НБУВ: РА315933 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Шаригіна О.А. 
Історія виникнення і розвитку залізничного та морського транспорту на Півдні України (друга половина XIX - початок XX ст.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / О.А. Шаригіна ; Чорномор. держ. ун-т ім. П.Могили. — Миколаїв, 2010. — 21 с. — укp.

Досліджено історію становлення та розвитку залізничного та морського транспорту Півдня України у другій половині XIX - на початку XX ст. Визначено чинники, проаналізовано проекти залізничного будівництва, досліджено динаміку створення залізничної мережі у регіоні. Висвітлено основні тенденції розвитку морського транспорту на Півдні України, розглянуто якісні зміни, обумовлені технічним переворотом 1830 - 1880-х рр. Визначено чинники, що суттєво перешкоджали ефективності його діяльності (непослідовна політика держави, конкуренція з іноземними пароплавними компаніями, більш висока собівартість експлуатації суден в Російській імперії, ніж за кордоном). Розкрито значення залізничного та морського транспорту для розвитку народного господарства, зокрема, збільшення товарообігу зовнішньої торгівлі Російської імперії й України. Проаналізовано технічний аспект створення залізничного та морського транспорту. Досліджено організацію та стан його матеріально-технічного забезпечення, визначено особливості даного процесу, характерні для Півдня України. Висвітлено суттєву роль спеціалістів різних галузей транспортної індустрії в удосконаленні роботи залізниць і морського флоту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР7)5-2 + О2 г (4УКР) + О4 г (4УКР)
Шифр НБУВ: РА371757 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
14.

Бучинська І.В. 
Катагенетичні перетворення пісковиків різних генетичних типів кам'яновугільних відкладів Донецького та Львівсько-Волинського басейнів: Автореф. дис. канд. геол. наук: 04.00.16 / І.В. Бучинська ; НАН України. Ін-т геології і геохімії горюч. копалин, Нац. акціонер. компанія "Нафтогаз України". — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Вивчено катагенетичні перетворення пісковиків вуглевмісних товщ. Петрографічними методами з використанням рентгенівського та хімічного аналізу досліджено пісковики русел, підводних виносів рік і узбережжя моря, що містять вугілля від довгополуменевого до пісного для Донецько-Макіївського та Красноармійського районів Донбасу та газове, жирне, коксівне для Південно-Західного району Львівсько-Волинського басейну. На підставі вивчення змін мінералів-індикаторів (кварцу, регенераційного кварцу, польових шпатів, біотиту, глинистих мінералів цементу), встановлено, що зональність катагенетичних перетворень залежить від генетичного типу пісковиків та геологічної будови районів досліджень. Визначено взаємозв'язок між інтенсивністю катагенетичних перетворень пісковиків та їх пористістю. Пісковики русел та підводних виносів рік у процесі переходу від стадії початкового до глибинного катагенезу характеризуються стрибкоподібним зменшенням пористості. Детальне літолого-петрографічне дослідження пісковиків з встановленням їх генетичного типу та врахуванням інтенсивності катагенетичних змін дає можливість передбачати небезпечні зони, які можуть акумулювати супутній газ метан і бути небезпечними через газовикиди під час розробки вугільних пластів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д344.22(45УКР) + Д59(45УКР)344 +
Шифр НБУВ: РА321236

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
15.

Паньків Р.П. 
Літолого-геохімічні особливості і умовини утворення родовищ сірки північно-західної частини Передкарпатського сірконосного басейну (на прикладі Язівського родовища): Автореф. дис. канд... геол. наук: 04.00.02 / Р.П. Паньків ; НАН України. Нац. акціонер. компанія "Нафтогаз України"; Ін-т геології та геохімії горюч. копалин. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено речовинний склад різного рівня організації та різної форми існування матерії: породи - мінерали - хімічний макросклад - мікроелементний склад - ізотопи вуглецю, кисню, водню; розсіяна в мінералах та породах рідка та газова фази, а також розсіяна органічна речовина. Встановлено хімічну та ізотопну ідентичність осадових вапняків всього розрізу тираського горизонту, яка відрізняє їх від метасоматичних погіпсових вапняків. Встановлено, що сучасні гідрогеологічні умови суттєво відрізняються від палеогідрогеологічної обстановки процесу рудоутворення відсутністю припливу глибинних солянок. Визначено: частина газопроявів на сірчаних родовищах мають специфічний хімічний склад, що зумовлено їх участю в процесах сіркоутворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452(45УКР3)16 + Д59(45УКР3)452 +
Шифр НБУВ: РА321751

Рубрики:

      
16.

Яндієв С.О. 
Логістика в керуванні господарськими системами (на прикладі транспортно-експедиторських компаній): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / С.О. Яндієв ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 1998. — 25 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню теоретичних і практичних питань удосконалення структури управління транспортними та транспортно-експедиторськими компаніями в умовах ринкової економіки. В роботі проаналізована роль та значення управлінських структур в функціонуванні логістичної системи, в півищенні ефективності та конкурентоспроможності транспортних підприємств. Розроблена методика аналізу відповідності логістичної системи і структури керування транспортно-експедиторською компанією, яка базується на використанні апарату експертних систем. Розроблені та обгрунтовані раціональні моделі управління транспортно-експедиторськими компаніями, підтверджені позитивними економічними результатами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У540.0

Рубрики:

      
17.

Халіабех Мохд Салім 
Маркетингові стратегії післяпродажного обслуговування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Халіабех Мохд Салім ; Київ. міжнар. ун-т цив. авіації. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Розроблено теоретичні принципи і методи організації післяпродажного обслуговування для комплексного вирішення всіх завдань маркетингової діяльності підприємства. Проаналізовано питання організації післяпродажного обслуговування в провідних компаніях світу і на підприємствах України. Розроблено схему реалізації товарів у процесі післяпродажного обслуговування. Сформовано систему потреб, які необхідно реалізувати, і досліджено питання прийняття рішень споживачем в умовах післяпродажного обслуговування. Запропоновано нову категорію - життєвий цикл споживача. Розглянуто питання формування стратегій післяпродажного обслуговування. Сформульовано сутність, мету і завдання маркетингу супроводу. Досліджено проблеми післяпродажного обслуговування в системі транспортного маркетингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0-803
Шифр НБУВ: РА310384 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Мгбере Ч. О. 
Методи і моделі мобільних систем управління девелоперськими проектами в динамічному оточенні: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.22 / Ч. О. Мгбере ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2010. — 19 c. — укp.

Висвітлено питання розвитку науково-методичного забезпечення методології управління девелоперськими проектами шляхом розробки моделей і методів мобільних систем управління девелоперськими проектами. Проведено системний аналіз моделей і методів управління девелоперськими організаціями в динаміці реагування на впливи внутрішніх і зовнішніх факторів відхилень в проектах. Розроблено математичну модель впливу факторів відхилень на зміни в організації, функціях і технологіях девелоперських компаній. Наведено метод оптимального управління змінами в девелоперських компаніях у процесі реалізації проектів. Розроблено структуру процесу управління змінами в мобільних системах управління проектами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-210.3
Шифр НБУВ: РА377828 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Лисицін О.Б. 
Методи і моделі продуктово-орієнтованого планування девелоперських проектів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / О.Б. Лисицін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архітект. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Розвинуто науково-методичне забезпечення методології управління девелоперськими проектами, яке базується на розробці методів, моделей і засобів структурно-продуктового планування проектів. Проведено системний аналіз і виділено характерні особливості стратегій діяльності у практиці вітчизняного управління девелоперськими проектами. Розглянуто існуючі підходи, моделі та засоби планування даних проектів. Запропоновано новий підхід до планування девелоперських проектів за умов нестійкої економіки, який грунтується на принципі некритичного планування та спрямований на визначення певних термінів виконання робіт, які дозволяють одержувати продукт проекту у період зростання ціни на нерухомість і виконувати роботи в період, коли ціна на ресурси мінімальна, із застосуванням структурно-продуктової технології. Розроблено математичну модель технології структурно-продуктового планування проектів, а також метод імітаційно-інформаційного моделювання в даній технології, який передбачає зіставлення витрат/вигод у різні часові інтервали реалізації проекту та дозволяє визначити раціональний час початку виконання всіх робіт. Розроблені моделі, методи та засоби технології структурно-продуктового планування проектів реалізовані певними девелоперськими компаніями в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 в611 + У9(4УКР)0-571.1-21 в611 +
Шифр НБУВ: РА366836

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Семенов А.Г. 
Методи стратегічного управління підвищенням ефективності виробництва на підприємствах: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / А.Г. Семенов ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2009. — 36 с. — укp.

Вирішено проблему розробки методології стратегічного управління, спрямованого на підвищення ефективності виробництва підприємств машинобудівного комплексу. Сформульовано та теоретично обгрунтовано концепцію розвитку методів стратегічного управління підвищенням ефективності виробництва в акціонерних товариствах машинобудівного профілю, яка передбачає стратегічне планування й управління, промисловий маркетинг, фінансовий контролінг, які є основою створення економічного механізму розвитку науково-технічного прогресу у промисловості. Запропоновано новий сутнісний підхід до врахування факторів зовнішньго та внутрішнього середовища, який грунтується на результатах дослідження чинників навколишнього середовища, та специфіки структури підприємства, що дозволило розробити класифікацію методів стратегічного управління підвищенням ефективності виробництва. Відзначено, що методи стратегічного управління - це напрям діяльності підприємства щодо виконання стратегічних планів. Розроблено класифікацію методів стратегічного управління підвищенням ефективності виробництва на підприємствах, що дозволяє їх ранжувати та послідовно використовувати на підприємствах у разі розробки довгострокових статегічних планів. Відзначено, що використання цих методів дозволить великим компаніям покращити рівень стратегічного планування, підвищити конкурентоспроможність продукції, забезпечити вихід на нові ринки, більш ретельно контролювати витрати та підвищити інноваційний потенціал підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-21 +
Шифр НБУВ: РА364498

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського