Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (85)Реферативна база даних (52)Книжкові видання та компакт-диски (77)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=БУХГАЛТЕРІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Замазій О.В. 
Інтеграція та ринкова взаємодія у реалізації стратегії розвитку підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Замазій ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні засади обгрунтування суб'єктами ринку прийнятних форм взаємодії з власниками виробничих ресурів шляхом використання ринкових механізмів і механізмів адміністрування, які обумовлюють вибір оптимальної стратегії організаційно-структурного розвитку. Виокремлено й охарактеризовано дві альтернативні форми організаційно-структурного розвитку підприємства - спеціалізацію на виробничі функції і зростання масштабів виробництва (стратегію концентрованого зростання) та структурні формування з метою збільшення власних ресурсних можливостей (стратегію інтеграційного зростання). Проаналізовано умови діяльності вітчизняних підприємств і визначено мотиви, які впливають на їх рішення про інтеграцію. Виявлено, що найбільш суттєвим чинником інтеграційного процесу є спрощений доступ до використання специфічного ресурсного потенціалу, власником якого є імовірні учасники. Відзначено, що його придбання шляхом ринкової взаємодії потребує значно більше витрат, ніж у випадку залучення інтеграційних процесів. Розроблено методичні рекомендації щодо оптимізації вибору форм і напряму організаційно-структурного розвитку виробничого підприємства в контексті стратегії інтеграційного зростання. Доведено, що структурний розвиток підприємства повинен здійснюватись у напрямку створення тих структурних елементів, які продукуватимуть значну додану вартість. Для реалізації даної задачі розроблено матрицю визначення цінності ресурсів для підприємства. Виділено трансакційні витрати у сукупності загальних витрат підприємства й адаптовано стандартний програмний продукт "ІС: Бухгалтерія" для їх фіксації, накопичення та аналізу. Розроблено алгоритм управління інтеграційним зростанням підприємства на підставі узгодження інтересів учасників "мережі контрактів", що сприяє розширенню інтеграційного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-96 +
Шифр НБУВ: РА344011

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Хомуляк Т.І. 
Облік і аудит лізингових операцій: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Т.І. Хомуляк ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Тернопіль, 2008. — 20 с. — укp.

Удосконалено методики обліку й аудиту лізингових операцій. Розкрито економічну природу лізингу, визначено його роль в інфраструктурі ринку та перспективи розвитку в Україні. Запропоновано класифікацію лізингових операцій. Розроблено реєстри для обліку наданих послуг лізинговими компаніями та форми аналітичних таблиць для узагальнення звітних даних. Наведено рекомендації щодо використання додаткових рахунків для відображення операцій лізингу. Створено систему кодування для обліку майна за оперативного лізингу та програму "1С: Бухгалтерія" для автоматизації обліку лізингових операцій, обгрунтовано нові підходи щодо їх аудиту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-149.33 + У052.9(4УКР)20-149.33-218 +
Шифр НБУВ: РА356390

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Кияшко О. М. 
Облік та аналіз дебіторської заборгованості в системі управління підприємством: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.09 / О. М. Кияшко ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Досліджено й визначено склад і структуру дебіторської заборгованості (ДЗ) з урахуванням закордонних й вітчизняних вимог стандартів бухгалтерського обліку (БО), класифікацію й підходи до оцінювання ДЗ як об'єкта БО та економічного аналізу. Розроблено науково-методичні та організаційно практичні рекомендації з удосконалення обліку та аналізу ДЗ в системі управління підприємством. Запропоновано класифікаційні ознаки, оновлення тлумачень, доповнення до діючого Плану рахунків БО і структури активу балансу. Надано рекомендації щодо одночасного застосування на підприємствах оптової торгівлі програмного продукту "1C: Бухгалтерія 8.1" та інформаційної системи оптимізації бізнес-процесів управління клієнтською базою підприємства "BS Integrator" як одного з різновидів CRM-програм. Запропоновано проведення комплексного аналізу розрахунків з дебіторами на базі ретроспективного, перспективного та стратегічного видів аналізу з включенням систем ABC, XYZ та EVA-аналізу для підвищення рівня інформаційного забезпечення управлінських рішень щодо ДЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.727 + У053.9(4УКР)290-93
Шифр НБУВ: РА382066 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Писаренко Ю.В. 
Організація та методика обліку і контролю нематеріальних активів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Ю.В. Писаренко ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено та розроблено науково-методичні, організаційні та практичні рекомендації щодо вдосконалення методики обліку та контролю нематеріальних активів на підприємствах фармацевтичної та хімічної галузей промисловості України. Розкрито суть і уточнено економічний зміст, класифікацію й оцінку нематеріальних активів як специфічного ресурсу підприємства й об'єкта обліку. Сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення форми документів первинного обліку, реєстрів аналітичного та синтетичного обліку. Запропоновано доповнення до Плану рахунків бухгалтерського обліку щодо нематеріальних активів. Відповідно до особливостей фармацевтичної та хімічної галузей промисловості обгрунтовано підходи щодо облікової політики підприємств, методів нарахування й обліку амортизації для різних груп нематеріальних активів. Розглянуто контроль як важливу функцію управління процесами, що відбуваються на підприємстві. Оцінено наявні в Україні види програмного забезпечення та рекомендовано до застосування на підприємствах галузі найефективнші з них, зокрема програму "1С:Бухгалтерія 7.7".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-145.711.2 + У052.9(4УКР)20-145.711.2-218 +
Шифр НБУВ: РА360663

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського