Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (60)Книжкові видання та компакт-диски (128)Журнали та продовжувані видання (15)
Пошуковий запит: (<.>A=ПАПАКІН$<.>+<.>A=ГЕОРГІЙ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Папакін Г.В. 
Приватні архіви української родової еліти в національній історії другої половини XVII - XX ст. (на прикладі архівної спадщини роду Скоропадських): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.10 / Г.В. Папакін ; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. — К., 2005. — 36 с. — укp.

Досліджено історико-архівознавчий феномен фамільних архівів національної родової еліти Лівобережної України другої половини XVII - XX ст., у яких відображена політична, економічна, військова, культурна, побутова та регіональна історія країни упродовж трьох століть. Наведено відомості про архів Скоропадських - відомого гетьмансько-старшинського роду, який дав двох гетьманів, генеральних старшин, вищих військових чинів, губернського та повітових маршалів, знаних меценатів і благодійників. Проаналізовано архівну спадщину П.Скоропадського, який опікувався відновленням архівалій предків, поповненням фамільного архіву документами, зокрема, що були утворені за його емігранського життя (1919 - 1945 рр.) і мали виняткове історико-політичне значення. Показано роль і місце фамільних архівів у складі Національного архівного фонду України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч813(4УКР) + Т211(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА335698

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Папакін А.Г. 
Формування Польських військ в Україні у 1917-1918 рр.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / А.Г. Папакін ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено умови формування, процес утворення, укомплектування та перебування на українських теренах протягом листопада 1917 р. - червня 1918 р. Польського війська. З'ясовано, що його формування на українських землях відбувалося шляхом полонізації (передачі полякам існуючих російських військових частин) і створення нових польських частин на російських Румунському та Південно-Західному фронтах у листопаді 1917 р. - лютому 1918 р. Сформовані таким чином другий і третій Польські корпуси внаслідок розкладу російської армії були позбавлені верховного російського командування та стали частиною Польських військ на Сході - фактично польської армії в еміграції, оскільки основна чатина Польщі (Царство Польське) перебувало під окупацією Німеччини й Австро-Угорщини. Вивчено процес доукомплектування Польських військ в Україні протягом 1918 р., а також спроби врегулювання умов перебування на території Української Народної Республіки й Української держави. Розглянуто поступове роззброєння польських військових формувань після введення в Україну військ Німеччини й Австро-Угорщини у квітні - червні 1918 р. Висвітлено роль польських військових формувань в Україні у боротьбі поляків за незалежність і відбудову збройних сил під час Першої світової війни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)611-54 + Ц4,8(4ПОЛ)61 +
Шифр НБУВ: РА354789

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Папакіна Н.С. 
Формування продуктивності овець таврійського типу асканійської тонкорунної породи залежно від інтенсивності їх росту: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Н.С. Папакіна ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2005. — 17 с. — укp.

Вивчено закономірності формування продуктивності ремонтних баранців таврійського типу асканійської тонкорунної породи залежно від частки спадковості за австралійським мериносом та лінійного походження. Визначено, що австралійські тварини у перші місяці онтогенезу мають меншу інтенсивність росту, а у наступні періоди - значно більшу. З'ясовано, що баранцям таврійського типу притаманна більш тонка вовна у порівнянні з асканійськими тонкорунними тваринами. Виявлено, що показники параметрів росту мають взаємозв'язок з настригом і довжиною вовни овець, рекомендовано їх використовувати для оцінки майбутньої вовнової продуктивності тварин. Установлено доцільність застосування математичних моделей Т.Бриджеса та Ф.Річардсона. Для практичної селекційної роботи живу масу запропоновано прогнозувати за індексом інтенсивності формування DELTA t. Відзначено, що інтенсивність формування плідників у перші місяці вирощування безпосередньо пов'язана з формуванням майбутньої вовнової продуктивності їх нащадків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661.39 асканійська тонкорунна +
Шифр НБУВ: РА341379

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського