Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (13)Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (22)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ПАЛЛАДИ$<.>+<.>A=ПЬЯНК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Пьянкова О.В. 
Патогенетичне обгрунтування нових напрямків в лікуванні мікроекологічних порушень у дітей з хронічними гастродуоденітами: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / О.В. Пьянкова ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2002. — 22 с. — укp.

Розглянуто питання хронічного гастродуоденіту у дітей (ХГД), як найбільш поширеної патології органів травлення. На підставі клінічних досліджень у дітей з ХГД доведено превалювання деструктивних ерозивних уражень слизової оболонки шлунка та 12-палої кишки на тлі системних зрушень мікробної колонізації. У період загострення ХГД у хворих виявлено залежність ступеня вираження порушень мікроекології різних локусів (носа, ротової порожнини, кишечнику) від клініко-морфологічної форми захворювання. Встановлено генералізовані зміни мікрофлори з найбільш значимими порушеннями колонізаційної резистентності слизових за рахунок їх великої контамінації гемолітичними штамами та стафіло-кандидозними асоціаціями за деструктивних форм ХГД у 95,3 % випадках. Обгрунтовано та розроблено етапну методику лікування хворих з хронічним гастродуоденітом. У базисній терапії дітей з загостренням захворювання апробовано різні види продуктів функціонального харчування - NAN з біфідумбактеріями, "Nestle" (Швейцарія) та десерту кисломолочного соєвого "Біфідумного" плодово-ягідного (Україна). У період реабілітації включення в базисну терапію бактеріального лізату Бронхомунал-П, "Lek" (Словенія) нормалізує стан слизової оболонки ротової порожнини, інгібує патогенну контамінацію верхніх і нижніх відділів травного каналу, запобігає рецидивуванню хронічного гастродуоденіту. Продукти харчування та Бронхомунал-П покращують клінічний перебіг захворювання, сприяють зменшенню проявів та розвитку синдромів хронічного гастродуоденіту, призводять до регресу імунологічних і дисбіотичних порушень мікробної колонізації слизових оболонок різних локусів. Ефективність розроблених комплексів забезпечує відновлення генералізованих мікроекологічних порушень у дітей з хронічним гастродуоденітом вище базисної терапії у 1,75 рази. Катамнетично через 6 місяців після комплексу лікувально-реабілітаційних заходів виявлено подовження строків клінічної та ендоскопічної ремісії, відновлення мікрофлори, носо-, ротоглотки, кишечнику, підвищення антиінфекційної резистентності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.201.1-5
Шифр НБУВ: РА319903 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського