Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (25)Книжкові видання та компакт-диски (35)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=МОСС$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Моссаварі Мохаммадреза 
Моделі та методи оцінки та оптимізації показників живучості комп'ютерних мереж з технологією MPLS: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Моссаварі Мохаммадреза ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено та досліджено методи й алгоритми аналізу й оптимізації показників живучості комп'ютерних мереж з технологією MPLS. Запропоновано показники живучості мереж MPLS для різних класів сервісу (CoS). Розроблено метод оцінювання й аналізу показників живучості мереж з технологією MPLS. Сформульовано задачу оптимізації структур мереж за показниками живучості та вперше розроблено метод її розв'язання, який дозволяє визначити оптимальну струтуру резервування елементів мереж за критерієм вартості у разі обмежень на встановлені значення показників якості. Сформульовано задачу реконфігурації мереж MPLS у разі відмов її елементів і розроблено відповідний метод реконфігурації, який враховує різні класи сервісу й обмеження на середню затримку пакетів і дозволяє знайти реконфігурацію маршрутів передачі інформації для різних класів сервісу у разі відмов елементів. Сформульовано задачу знаходження максимально зваженого потоку в мережах MPLS, досліджено властивості максимального потоку. Розроблено метод знаходження зваженого максимального потоку в мережах з технологією MPLS, в якому, на відміну від існуючих, розглядається мережа з багатопродуктовим потоком різних класів, а також враховуються вагові коефіцієнти важливості різних класів потоків. Доведено, що запропоновані методи дозволяють аналізувати показники живучості існуючих мереж MPLS та оптимізувати кошти, що виділяються на забезпечення її заданого рівня.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013 +
Шифр НБУВ: РА362004

Рубрики:

      
2.

Моссаковський В. Б. 
Становлення бухгалтерського обліку в сільському господарстві України (теорія, організація, практика): автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.09 / В. Б. Моссаковський ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2011. — 30 с. — укp.

Досліджено становлення та розвиток світової системи бухгалтерського обліку та тенденції її розвитку в аграрній сфері України, запропоновано концепцію бухгалтерського обліку в сільськогосподарських підприємствах. Визначено шляхи удосконалення обліку засобів виробництва в аграрній сфері, що досягається уточненням ряду національних стандартів з обліку основних засобів, нематеріальних активів і виробничих запасів. Доведено, що особливості технологічних процесів в аграрній сфері не дозволяють застосовувати загальновизнані методи управлінського обліку, вимагають поділу витрат залежного від обсягу виробництва на постійні, умовно-змінні, які визначаються площею посіву та чисельністю поголів'я, та змінні, сума яких залежить від кількості продукції. Удосконалено методологію досліджень у бухгалтерському обліку шляхом застосування сіткового графіка під час визначення результатів запровадження передових прийомів, методів і форм обліку, що дозволяє більш обгрунтовано визначити наслідки їх впровадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.0
Шифр НБУВ: РА378823 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Моссоковська І.А. 
Час як філософська та релігієзнавча проблема (за матеріалами творчості М.Еліаде): автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.11 / І.А. Моссоковська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто методологічні засади формування ідеї часу. Визначено головні підходи до його розуміння (Августина та Гайдеггера, Гегеля). Розглянуто феномен формування часу у філософському та релігієзнавчному контекстах. Проаналізовано погляди провідних філософів у історичному аспекті, оцінено їх внесок у формування проблеми. Розглянуто інтерпретації проблеми часу в античності, Середновіччі, філософії Нового Часу, німецькій класичній філософії. Відзначено, що суб'єктивізація часу є однією з домінант, яка розпочинається (у концептуальному оформленні) у Р.Декарта. Зауважено, що історико-філософський процес виявляє рівні часу як космічного, соціального та суб'єктивного. Обгрунтовано положення щодо застосування позитивістського підходу до проблеми часу, а також диференційованого підхіду до цієї проблеми у західноєвропейській та російській традиціях філософування. На підставі творчої спадщини румунського філософа М.Еліаде конкретизовано методологічні та загальнотеоретичні положення проблеми часу. Запропоновано методологічні підходи та проведено порівняльний аналіз з поглядами інших учених. Розглянуто формування проблеми часу у різних релігійних традиціях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю212.132 + Ю3(4РУМ)6 + Э210.0 +
Шифр НБУВ: РА356341

Рубрики:
 Час 

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського