Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (9)Реферативна база даних (159)Книжкові видання та компакт-диски (119)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ВИШНЯКОВ$<.>+<.>A=ОЛЬГ$<.>+<.>A=ВИКТОРОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Вишняков О.К. 
Апроксимація правового забезпечення цивільних майнових відносин в Україні до умов внутрішнього ринку Європейського Союзу: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.03 / О.К. Вишняков ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 36 с. — укp.

Виявлено закономірності, які необхідно враховувати у процесі наближення до правових принципів внутрішнього ринку Європейського Союзу (ЄС). Зроблено оцінювання правової системи України відносно європейської, обгрунтовано шляхи вирішення правових колізій на рівні правових майнових відносин приватних суб'єктів, зокрема неризидентів, у комплексі з відносинами даних суб'єктів з державою, її органами або посадовцями (деривативні "приватно-публічні" правовідносини). Досліджено правові принципи, з використанням яких має бути здійснено долучення України як держави та її суб'єктів економічної діяльності до європейського інтеграційного об'єднання, що працює на загальновизнаних глобальних ринкових принципах. Виявлено особливості розвитку українського права у порівнянні з правом розвинутих західних країн. Визначено зміст поняття правової інтеграції, розглянуто її рівні та методи, досліджено процес інтеграційного правового регулювання та його сферу, з'ясовано основну мету євроінтеграційних процесів у правовому полі. Встановлено основні сфери правової інтеграції, зокрема, досліджено питання правового забезпечення цивільних майнових відносин товарного характеру як аксіоматичного пріоритету для України на сучасному етапі. Визначено ознаки інтегративності правових галузей. В інтеграційному аспекті розглянуто інструменти правового забезпечення цивільних майнових відносин товарного характеру. Досліджено співвідношення приватноправового та публічно-правового підходів у регулюванні цивільних майнових відносин товарного характеру. Проаналізовано взаємодію цивільного законодавства з іншими галузями законодавства України як інструментами не лише правового забезпечення майнових відносин товарного характеру, а й втручання держави у відносини приватних осіб. Обгрунтовано рекомендації щодо використання законодавства та судової практики ЄС у сфері товарних майнових відносин. Визначено основні риси трансформації господарсько-підприємницького законодавства України у зв'язку з її входженням до світової торговельної системи та перспективами залучення до внутрішнього ринку ЄС. Встановлено параметри умовного "зразка", який необхідно використовувати у процесі наближення до правових стандартів внутрішнього ринку ЄС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)104 + Х915.232.5-91 +
Шифр НБУВ: РА358143

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Вишнякова І.В. 
Економічна ефективність лізингових угод на промислових підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.В. Вишнякова ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2004. — 20 с. — укp.

Уточнено економічну сутність лізингу як інвестиційно-підприємницького способу реалізації відносин власності з застосуванням кредитно-орендного інструменту. Запропоновано фасетну систему класифікації та єдиний підхід щодо систематизації таких категорій лізингу, як види лізингових угод, платежів та схем. Розроблено універсальну модель ранжирування лізингових угод за ступенем зменшення інтегрованого показника ефективності. Встановлено залежність економічної ефективності лізингової угоди від лізингової схеми, запропоновано організаційно-економічну карту лізингових угод. Наведено розрахунки вартості ресурсів та величини маржі комерційного банку для визначення розміру відсотків банківського лізнигу, що дозволило оптимізувати його ціну. Шляхом встановлення аналітичної залежності комісійної винагороди від ставки кредитування та розміру лізингового фінансування удосконалено методики визначення ставок комісійної винагороди для банківського та класичного лізингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-562.31-07 +
Шифр НБУВ: РА330889

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Вишнякова 
Механізми багатостадійного піролізу гідратцелюлози, імпрегнованої SiO2, та утворення волокон бета-SiC: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / Катерина Леонівна Вишнякова ; НАН України; Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2005. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л463.3-3
Шифр НБУВ: РА339377

Рубрики:

      
4.

Вишняков В.І. 
Механізми міжфазної взаємодії і структуризація гетерогенної термічної плазми: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.14 / В.І. Вишняков ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2008. — 34 с. — укp.

Досліджено механізми структуризації термічної гетерогенної плазими, охарактеризовано два її види - термоемісійну, що складається з частинок та емітованих ними електронів і комплексну, в якій додатково містяться атоми присадки лужних металів, що легко іонізуються. Для опису даних видів термічної гетерогенної плазми створено дві оригінальтні теоретичні моделі: нейтралізованих зарядів (для термоемісійної) та нерівновагової іонізації (для комплексної). З'ясовано, що запропоновані моделі досить добре узгоджуються з експериментальними даними й дозволяють описувати далеку взаємодію конденсованих частинок і структуризацію термічної гетерогенної плазми. Проведено комп'ютерну симуляцію структурування частинок, виявлено збіг одержаних результатів з експериментальними даними. Побудовано математичну модель колективної взаємодії конденсованих частинок у термічній гетерогенній плазмі. На підставі вивчення результатів експерименту та комп'ютерного моделювання встановлено, що в гетерогенній термічній плазмі існує тенденція до утворення структурованих агломератів конденсованих частинок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.3,022 +
Шифр НБУВ: РА356741

Рубрики:

      
5.

Вишняков Л.Р. 
Наукові основи створення просторово-армованих металевими сітками композиційних матеріалів з підвищеним опором механічним та термічним навантаженням: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.01 / Л.Р. Вишняков ; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2005. — 46 с.: рис. — укp.

Теоретично обгрунтовано та розв'язано завдання встановлення взаємозв'язку між деформаційними властивостями та ефективними пружними характеристиками металевих в'язаних сіток зі структурою кулірного трикотажу. Базуючись на методах макроскопічної механіки пористих середовищ розроблено модель процесу деформаційної консолідації за методами пресування та прокатки просторово армованих металевими сітками композитів з порошковою матрицею згідно з відомими методами теорії пластичності пористих тіл з врахуванням здатності податливої сітки вносити в'язкий елемент до процесу ущільнення композиту. З метою визначення механізмів дисипації енергії за циклічних навантажень запропоновано розрахунково-експериментальну методику оцінки розсіяння енергії. Розглянуто стабільність структури композитів з металевою матрицею за дії температур під час одержання та експлуатації матеріалів, оптимізовано режими формування композитів за методом гарячого пресування (дифузійного зварювання). Досліджено декілька груп композиційних матеріалів - конструкційних, електродних, ущільнювальних, блискавкозахисних, в яких використання армувальних металевих сіток дає змогу здійснити їх функціональне призначення за умов досягнення просторової внутрішньої структури. З використанням результатів дослідження запроваджено виробництво металевих сітчастих армувальних елементів і композиційних матеріалів з матрицями на основі алюмінієвих сплавів, хлориду міді, цирконію, термічно розширеного графіту та полімерних зв'язуючих в елементах конструкцій авіаційної техніки, водоактивованих джерелах струму, термохімічних катодах і ущільненнях теплових мереж та двигунів внутрішнього згоряння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж364.6 + К822.7 +
Шифр НБУВ: РА336693

Рубрики:

      
6.

Вишняков 
Розвиток економічного механізму іноземного інвестування АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Володимир Михайлович Вишняков ; Дніпропетровський держ. аграрний ун-т. — Д., 2004. — 21 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-56
Шифр НБУВ: РА329904

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Вишнякова Г. М. 
Многочлени з обмеженнями на розташування коренів і граничні класи цілих функцій / Г. М. Вишнякова. — Б.м., 2019 — укp.

Побудовано нову теорію і знайдено нові методи дослідження зв'язків розташування коренів многочленів і цілих функцій з властивостями їх коефіцієнтів, а також отримані описи і досліджено властивості лінійних операторів, які зберігають гіперболічність, стійкість і позитивність. Отримано достатню умову тотальної (кратної) позитивності дійсних матриць, та доведено, що ця умова є точною в класах ганкелевих матриць і тепліцевих матриць. Отримано достатні умови стійкості комплексних многочленів і цілих функцій, перевірено, що вони не можуть бути покращеними. Знайдено опис крайніх напрямків конусу многочленів з додатними коефіцієнтами, які є невід'ємними на дійсній осі і мають степінь не більшу за дане число. Знайдено опис діагональних в стандартному базисі лінійних операторів, які зберігають вказаний конус. Отримано характеризацію нульових множин цілих абсолютно монотонних функцій, якщо вони не перетинають деякий кут, якій містить від'ємну півось. Знайдені значення параметру, при яких часткова тета-функція і її відрізки ряду Тейлора належать до класу Лаґерра-Поліа. Досліджено належність до класу Лаґерра-Поліа низки інших важливих цілих функцій і їх відрізків ряду Тейлора. Знайдена нова характеризація класу Лаґерра-Поліа через узагальнені нерівності Лаґерра. Отримано точну оцінку знизу на меш образу гіперболічного многочлена під дією центрально-різницевого лінійного оператора зі сталими коефіцієнтами. Отримано опис лінійних скінчено-різницевих операторів зі сталими коефіцієнтами, які зберігають множину гіперболічних многочленів, і які зберігають множину многочленів з коренями у смузі. Доведені важливі властивості коренів образу цілої функції класу Лаґерра-Поліа під дією центрально-різницевого лінійного оператора. Отримано опис лінійних скінченно-різницевих операторів, коефіцієнти яких є цілими функціями, що зберігають клас цілих функцій Лаґерра-Поліа.^UWe develop a new theory and find new methods for studying connections between the zero location of polynomials and entire functions and properties of the coefficients of these functions. We also find descriptions and investigate properties of linear operators that preserve hyperbolicity, stability and positivity. We obtain a sufficient condition for total (multiple) positivity of real matrices and prove that this condition is sharp in the class of Hankel matrices and in the class of Toeplitz matrices. New sufficient conditions for stability of complex polynomials and entire functions are obtained; they are shown to be sharp. We obtain a description of the extremal rays of the cone of polynomials with nonnegative coefficients that are nonnegative on the real axis and have degrees less than a given number. A description of the class of linear operators that act diagonally in the standard monomial basis and preserve this cone is found. We obtain a characterization of the zero sets of entire absolutely monotonic functions under condition that these sets do not intersect an angle that contains the negative half-axis. We found the parameter values for which the partial theta-function and its Taylor sections belong to the Laguerre-Polya class. We investigate some other important entire functions and their Taylor sections, and determine whether these functions belong to the Laguerre-Polya class. We find a new characterization of the Laguerre-Polya class in terms of generalized Laguerre inequalities. A new sharp estimate from below for the mesh of the image of a hyperbolic polynomial under central finite-difference linear operator with constant coefficients is obtained. We find a description of linear finite-difference operators with constant coefficients that preserve the set of hyperbolic polynomials and that preserve the set of polynomials whose zeros are contained in the horizontal strip. We establish important properties of the zeroes of the image of an entire function from the Laguerre-Polya class under central finite-difference linear operator. We obtain a description of linear finite-difference operators, whose coefficients are entire functions, and which preserve the Laguerre-Polya class of entire functions.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського