Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Юрченко В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Юрченко В.В. 
Матеріали цензурних установ у м. Києві як історичне джерело (1838 - 1917 рр.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.06 / В.В. Юрченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 15 с. — укp.

Досліджено документи, що виникли у результаті діяльності цензурних установ Києва. Проаналізовано документи цензурних установ, зокрема управлінську документацію, службове листування, справи видавничої діяльності та документи з особового складу цензурних установ. Встановлено, що досліджувані документи мають великий інформативний потенціал, історичну цінність та є важливим джерелом у процесі вивчення історії та діяльності державних установ, перш за все цензурних, історії видавничої справи в цілому й окремих газет, журналів, видавництв, історії духовної культури, національно-визвольного руху та видань українських політичних партій, національної політики царизму в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т211(4УКР-2К)5 + Ч610.3(4УКР-2К)5-7
Шифр НБУВ: РА375411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Юрченко В.В. 
Оптимізація конструктивної форми перехресних металевих систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.В. Юрченко ; ВАТ "Укр. н.-д. та проект. ін-т стал. конструкцій ім. В.М.Шимановського". — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Визначено аналітичні залежності геометричних характеристик прокатних елементів від розмірів їх поперечних перерізів, за якими здійснюється градація профілів у сортаментній таблиці. Розроблено алгоритм пошуку конструктивної форми перехресних металевих систем з оптимізацією їх геометричних і фізичних параметрів відповідно до вимог будівельних норм з урахуванням специфіки конструкції та конкретних умов проектування. Удосконалено методику вибору раціональної кількості зайвих в'язей для введення початкових зусиль у багато раз статично невизначувані перехресні системи ферм і балок, що поєднує оптимальне та варіантне проектування. Виявлено закономірності формоутворення оптимальних проектних рішень даних металевих конструкцій залежно від умов проектування та параметрів навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н549 +
Шифр НБУВ: РА324110

Рубрики:

      
3.

Юрченко В.В. 
Якість яєць та продуктивність курей при введенні в комбікорм соняшникової олії або фузи в поєднанні з цинком: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / В.В. Юрченко ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

За результатами вивчення сумісного впливу соняшникової олії (0,3; 0,6; 0,9 %) та цинку (60; 90 г/т) на якість яєць, продуктивність, відтворювальні якості, хімічний склад та будову деяких органів і тканин організму птиці, встановлено ефективне співвідношення вказаних компонентів у пшенично-соняшниковому комбікормі для племінних курей. Визначено, що стимулювальна дія соняшникової олії та цинку на виводимість яєць і вивід молодняка пов'язані з поліпшенням морфологічних властивостей яєць (підвищенням маси, оптимізацією співвідношення складових частин) і змінами в хімічному складі жовтка (зростанні концентрації вітаміну Е, цинку та зниженні кислотного числа). Доведено доцільність заміни соняшникової олії (0,6 %), як джерела лінолевої кислоти, еквівалентною за вмістом жиру кількістю фузи (0,71 %). До складу соняшникової фузи входить жир, клітковина, протеїн, зола, фосфор, кальцій та вітамін Е. Встановлено, що введення 0,8 % стабілізованої сантохіном фузи у соняшниковий шрот або пшенично-соняшниковий комбікорм збільшує термін її придатності для згодовування птиці з двох до п'яти - шести місяців відповідно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681-4
Шифр НБУВ: РА316960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського