Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Шевчук І.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Шевчук І.В. 
Агроекологічна оцінка стану темно-сірих лісових грунтів Західного Лісостепу України та обгрунтування заходів їх покращення: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / І.В. Шевчук ; Держ. вищ. навч. закл. "Держ. агроекол. ун-т". — Житомир, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено методику оцінки агроекологічного стану темно-сірих лісових грунтів, які відзначаються суперечливою трансформацією показників їх родючості, спрямованість яких до покращання обумовлюється нормами внесення органічних і мінеральних добрив та вапна. Одержано математичні моделі для опису зміни показників родючості в часі на варіантах без добрив. З'ясовано, що у разі тривалого використання грунту без застосування добрив відбувається зменшення запасів гумусу гумусового горизонту. Доведено, що органічна й органо-мінеральна система застосування добрив збільшують ступінь гуміфікації органічної речовини. На підставі розробленої математичної моделі динаміки запасів вуглецю гумусу в темно-сірих лісових грунтах одержано залежність для розрахунку норм добрив, які забезпечують стабільність бездефіцитного балансу гумусу. Доведено, що внесення в ці грунти мінеральних та органічних добрив та приорювання сидератів не супроводжується збільшенням кількості важких металів, сприяють підвищенню врожайності сільськогосподарських культур і забезпечують їх високу енергетичну ефективність і додатну рентабельність.Здійснено апробацію методики оцінки інтегрального показника агроекологічного стану темно-сірих лісових грунтів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.53 + П034.14 +
Шифр НБУВ: РА355280

Рубрики:

      
2.

Шевчук І.В. 
Механізм оподаткування доходів фізичних осіб в ринкових умовах: автореф. дис... канд. екон. наук.: 08.00.08 / І.В. Шевчук ; УААН, Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення фіскальної та регулювальної ролі оподаткування доходів фізичних осіб за ринкових умов з метою досягнення оптимального поєднання інтересів держави та платників податків. Розкрито сутність "механізму оподаткування доходів фізичних осіб", розглянуто його складові та поглиблено теоретичне обгрунтування фіскального та регулювального потенціалу оподаткування особистих доходів. Оцінено сучасний стан та ефективність механізму оподаткування доходів фізичних осіб у контексті окремих доходів. Наведено пропозиції щодо удосконалення методичних засад податкового планування для комплексного оцінювання використання резервів збільшення податкових надходжень з особистих доходів. Визначено стан податкового навантаження на доходи фізичних осіб і зроблено висновок про невідповідність пропорційного оподаткування принципу соціальної справедливості. Узагальнено світовий досвід оподаткування доходів фізичних осіб у контексті можливостей його адаптації в Україні. Розроблено перспективну модель оподаткуванян трудових доходів фізичних осіб, на основі прогнозних розрахунків обчислено ефект від її запровадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.4 +
Шифр НБУВ: РА362602

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Шевчук І.В. 
Студентська академічна група як об'єкт виховання на початковому етапі навчання у вищих економічних навчальних закладах: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / І.В. Шевчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Проаналізовано сучасні методичні підходи щодо організації освітньо-виховної роботи зі студентами академічних груп в економічних ВНЗ. Розкрито особливості студентської академічної групи як освітнього середовища виховання й об'єкта наукового дослідження. Розроблено модернізовану освітньо-виховну систему роботи зі студентами академічних груп, обгрунтовано шляхи її впровадження в економічних ВНЗ. Встановлено критерії та показники педагогічного впливу модернізованої освітньо-виховної системи на життєдіяльність студентської академічної групи у період першого року навчання у вищій школі економічного профілю. Визначено зміст і напрямки роботи куратора зі студентами академічної групи (адаптаційна робота, діяльнісно-рольові ігри, співбесіди за фаховою спрямованістю, проведення додаткових занять і консультацій). Удосконалено методики психотренінгу та діяльнісно-рольових ігор, показано їх позитивний вплив на скорочення адаптаційного періоду. Експериментально підтверджено ефективність впровадження модернізованої освітньо-виховної системи у вищій школі економічного профілю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.3 + Ю954.04 +
Шифр НБУВ: РА370064 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського